Bugün ne giydin? Çek görelim..

wuhuu ezgim ve kırmızı aynı karede çok yakışmış kuşummm
ben böyle çizme sevmiyorum,tibitim bilir o yüzden çizme out :18:
daha sık kırmızı giymelisinnn

xzgi tişörtü ben de beğenmedim ama giymekle iyi etmişsin yine de... :81:
Ceketinin omuzlarına bayıldım. Çok seviyorum. Bulsam alacağım hemen bir tane. Güzel olmuşsun genel anlamda.

wuhuu ezgim ve kırmızı aynı karede çok yakışmış kuşummm
ben böyle çizme sevmiyorum,tibitim bilir o yüzden çizme out :18:
daha sık kırmızı giymelisinnn
sırf sana bak renklı gıydım dıye gostermek ıcın buraya koydum kontesım
normalde bende sevmem bu tarz ama bu basıt durmuyor dıye sevıyorum
buarada bagcıgınıda adam gıbı baglasaymıssım keske

xzgi tişörtü ben de beğenmedim ama giymekle iyi etmişsin yine de... :81:
Ceketinin omuzlarına bayıldım. Çok seviyorum. Bulsam alacağım hemen bir tane. Güzel olmuşsun genel anlamda.

tesekkur ederım canım bende karpuz kollara bayılıyorum bershka dan almıstım orda bulabılırsın
bende sadece anneme gıdecegım dıye gıydım aldıklarını gıymeyınce kullanmayınca uzuluyor

Annemin aldıklarını ben de çok zor kullanıyorum. Burası soğuk diye çok para verip uzun kalın bir hırka almıuşlar bana hiç giymedim daha. Neredeyse bir yıl olacak.

Ezgim bende cok sevmen cizgifilmleri ama giyinince selim seviniyor , birde spor kombinlerde daha guzel duruyorlar diye dusunuyorum ..
Ama yakistirmisin bebegim , durusuna hastayim :) birde bu cizmeleri yakistirdim bol durmamislar , ben denemistim boyle felaketti ,,,
Kabanini zaten cok seviyorum .. Bejini alacaktim biliyorsun bitmisti malesef

xzgi sende benim gibi tayt sevenlerdensin sanırım cok yakısmıs benim hosuma gitti cizmeler ustundeki zaten severim bu tarz kıyafetleri sendede cok tatlı durmus

Son düzenleyen: Moderatör:
durusuma mı hahaha hafıf ozurlu durusu haha
tesekkur ederım bebegımmm
daha guzelını bulursun ınsallah

xzgi sende benim gibi tayt sevenlerdensin sanırım cok yakısmıs benim hosuma gitti cizmeler ustundeki zaten severim bu tarz kıyafetleri sendede cok tatlı durmus

ewet canım tayt vazgecılmezımmm :92:
tesekkur ederım canımm senınle kombınlerını özledikk

bugun ben anneme giderken :79:
normalde cizgi film karakterleri sevmem ama annemin hediyesi giymemek olmaz
[/url][/IMG]
teknoloji yeteneğimi gösteren resim
[/url][/IMG]

xzgi çok tatlı olmuşsun beğendim cnm. sürekli takip ediyorum topiği ama foto eklemediğimden çok yorum yazmıorum. beğendiklerime yazıyorum.

xzgi çok hoş olmuşsun tayt giyemiyodum ama şimdi vazgeçilmezim oldu benimde çok rahat seçimler yapmışsın

bugun ben anneme giderken :79:
normalde cizgi film karakterleri sevmem ama annemin hediyesi giymemek olmaz
[/url][/IMG]
teknoloji yeteneğimi gösteren resim
[/url][/IMG]

çok tatlı olmussun cnm kırmızıyı çok severim en çok montunu begendim sende çok zayıfmıssın masallah

Son düzenleme:
ezgimmm çok tatlısın ,kırmızı siyah uyumunu herzaman çok beğenmişimdir

kontesimmm elbisen çok yakışmış
çanta ve küpe uyumunu da çok beğendim
kırmızı şal siyah ,beyaz ,gir ye güzel uyum sağlamış
ama saçındaki mavi bandana uymamış :26:

selayım fıstık gibisin , uyum çok güzel toz pembe ve kahve, üstünü çok beğendim

Barçman ablacım siyah rugan platform papilerine bayıldım, kıyafetinle çok hoş olmuş
çok asil duruyosun

Son düzenleme:
xzgi çok tatlı olmuşsun beğendim cnm. sürekli takip ediyorum topiği ama foto eklemediğimden çok yorum yazmıorum. beğendiklerime yazıyorum.

xzgi çok hoş olmuşsun tayt giyemiyodum ama şimdi vazgeçilmezim oldu benimde çok rahat seçimler yapmışsın

çok tatlı olmussun cnm kırmızıyı çok severim en çok montunu begendim sende çok zayıfmıssın masallah

hepinize çok çok teşekkür ederim

SELAYCIIMMMM ççok hoş olmşssun.pembe kahve uyumu harika
KONTESSS acaip kilo vermişssin canım yaa şok oldum resmen.elbissen de çok yakışmış.her çotanakta bu elbiseden olmalı
EZGİMMM çok şirin olmuşssun kuzumm

siyah-kahve pek beğenilmez ama ben uygun parçalarda çok seviyorum

kaban topiğimdeki hatunlar + annemin baskısı sonucu giyildi
yoksa kendisi 3-4 senedir elimi bile sürmediğim bir şey:26:
:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…