Bugün ne giydin? Çek görelim..

$meg.jpg

selam fistiklar buraya pek fazla zaman ayiramiyorum.
yogun geciyor günlerim..
kosusturmalarla kendimi 2 cocuklu anne olmaya alistiriyorum hehe:KK1:

aslinda hirkam da vardi ama az önce cektim, yani yorgun bir gün gecirdim .. ve cekerken tekrar hirkami giyinmeye unutmusum.
onuda baska bi gün gösteririm artik :))

bu arada 90 a ramak var.. iyi bakin, özlettirem size bu sisko hallerimi:KK9:

teşekkürler arkadaşlar fırsat buldukça paylaşıcam bende sizlerle diğer arkadaşlarda çok zevkli ve şıklar burdan fikir almak güzell :))en büyük sorunumuz ne giysem ne giysemdir :))

Askitom insan sanatci baskisi sevmiyorum ama bu kiyafet gobusunle cok tatli durmus ... Kendine almamisin sirf gobek sin gibime geldi cok sevimli ama .. 90a vurdun demekki azminle basarirsin guzelim hele bir dogsun ipekcik ..

Logocugum uzerindeki bluzu begendim canim ...rahat hos bir kombin

kiyafetim bugune ait degil ....
hem disardaki ..hemde kabani cikartincaki halim , kabani cikartinca ayakta cekmemis kuzen :KK24::KK24: ..
$cats.jpg

aşkito 90 nerende var senin alla sen yaaa :KK53: çok cici bi t-shirt bende hamile olunca böyle ciciş giyinmek içimden gelcek mi acaba yaa :KK53:

havadan dolayı aklımdaki kombini giyemediğimden ortaya böyle idarelik bir şey çıktı:KK61:
hırkanın düğmeleri küpeyle aynıydı:KK69: $CIMG06521.jpg $CIMG06501.jpg

selayhus cok beğendimmmm pozlarda cok güzelmiş :KK9:
tesekkürler

selayım uyumlu ve tam senlik bir kombin olmuş :nazar:

tsk ederim canim

havadan dolayı aklımdaki kombini giyemediğimden ortaya böyle idarelik bir şey çıktı:KK61:
hırkanın düğmeleri küpeyle aynıydı:KK69:Eki Görüntüle 140055 Eki Görüntüle 140056

hem hirka hem yelek fazla gibi dursada hos bir kombin diye düsündüm ben :)

X