Bugün ne giydin? Çek görelim..

ben geldimmmm :21:
a]

a]

direk linki koy ben gordum gri rengi cok severim oyuzden cizmelere bayıldım uyumlu olmussun:KK16:

tatilde olduğum için bayadır ekleyemiyorum :KK8: bugün gezmeye çıktım öylesine bir kombin , sevgiler:KK71:

Eklentiler

• $090220115509.jpg
    $090220115509.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 41
  • $090220115506.jpg
    $090220115506.jpg
    28,2 KB · Görüntüleme: 35
  • $090220115505.jpg
    $090220115505.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 52
ezgicanım çizgikarekterli şeylere bayılırım çok beğendim canım eminim kırmızıda çok yakışmıştır:KK17:
moon özlettin kendini ilk kombinini beğendim etekli olanı :13:
kontessim çantanı çok sevdim bere tarzım değil kzağında uyumlu olmuş ama siyah ve kahveyi birlikte kullanmazdım ben olsam kabanın outt canım anladığım kadarıyla sende sevmiyosun zaten :KK37:

ezgicanım çizgikarekterli şeylere bayılırım çok beğendim canım eminim kırmızıda çok yakışmıştır:KK17:
kontessim çantanı çok sevdim bere tarzım değil kzağında uyumlu olmuş ama siyah ve kahveyi birlikte kullanmazdım ben olsam kabanın outt canım anladığım kadarıyla sende sevmiyosun zaten :KK37:

bere-kazak takım zaten bebişimm
kaban ben de sevmiyorum ama işte anne hediyesi
atsan atılmaz satsan satılmaz:KK59:
teşekkür ederimm:KK69:

kontescm normalde kahve siyah birlikte pek sevmem ama bunlar çok hoş olmuş bgendim kazagı :nazar::KK16: ama mont :KK37: sende sevmiyomşsn zatn annenin gönlü olsn :KK9:

moon
cnm ilk kombindeki etegi çok bgendimmm :nazar:
2.de tayt ve çizmen çok hoş durmuş bacakalrnda güzelmş :KK9::KK9:
3.de beyaz taytı yakıştıramadm pek hoşuma gitmimyo beyaz tayt ondan snrm :KK31:

kontescm normalde kahve siyah birlikte pek sevmem ama bunlar çok hoş olmuş bgendim kazagı :nazar::KK16: ama mont :KK37: sende sevmiyomşsn zatn annenin gönlü olsn :KK9:

moon
çok merci canımm:81:

kontess bence kabanin tatli duruyo, giyilmeyecek birsey degil yani :26: kazaginda hos

moon ilk kombinini begenmedim :26: ama öbürleri yakiyo :KK53:

tesekkurler bebeim:KK16:

moon

tesekkur ederim:KK16: beyaz yerine gride olabilirdi aslında o sıra beyaz olasım geldi:KK9: baska bir renklede giyerim:KK16:

moon'cum ne yazık ki sadece 2. kombinini beğendim canım:KK69:

olsun canım tesekkur ederim:KK16:

X