Bugün ne giydin? Çek görelim..

Twetty cim kombinasyonunu yakistirmissin, hos olmus :)
kirmizisevenhatun cok tatli olmussun yahu, bere falan cok yakismis :nazar:

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:
cimgzwrat.jpg

burcucum yine çok şık cnm hele ayakkabılarına bayıldım

twety bn seni grup hepsideki cemreye benzettim fizik olarak filan ne biliyim çizmlerin ve omuzu açık kazagın çok yakışmış canım:nazar:

burcucum hırkan ayakkabıların çok güzel görmüştüm galiba daha önce bu kıyafetini:nazar:
tivitim çok tatlı olmuşsun çizmelerle kazağın çok uyumlu görünüyor pantolon keşke daha dar olsaymış :nazar:
kırmızılıhatun yine kırmızılı bir kombin kazak çok hoş bereyle birlikte çok tatlı durmuş
kontescim boyunluğuna bayılmıştım zaten genel olarak bakınca hoş bi kombin :nazar: ama o kalın eldivenlerle boyunlukla ince bluz alakasız olmuş gibi geldi bana

twety bn seni grup hepsideki cemreye benzettim fizik olarak filan ne biliyim çizmlerin ve omuzu açık kazagın çok yakışmış canım:nazar:
teşekkür ederim canım hiç alakam yok ya o hatunla :KK53: bikere daha söylemiştin galiba sen bunu:26:

Günaydın

xzgi
airlikfeer
kontes
burcucum
tiviti
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: Harikasınız kızlar
ablam çok teşekkürler :KK17::KK16:
kırmızısevenhatun beren daha bır sırınlık katmıs begendımm
tıvıtımmmm cok mu zayıfladın kotun cok bol duruyor cok uyumlu guzel olmussun bebegım
burcucum herzamankı gıbı senı yıne begendım yıne begendımmmmmm
aslında aldım bile bu aralar xzgicanım teşekkür ederim :kk77:
:KK70:
Kirmizisevenhatun kombin hos canim sade ve guzel duruyor , berende cok guzel hareket katmis ... Bende cok severim bereleri ...

Burcucum cok hossun begendim canim , fizigine yuzune masallah , ablandan uzunsun sen degilmi :) ??

Tivitimm kotunu Begenmedim canim bacaklar kalca kismi cok bol durmus onun disinda kazagin cizmelerin cok hos ..
teşekkür ederim :KK69:
çok güzel giyinmişsin cnm çok severim omzu açık kazakları en çok kazağını beğendim
:KK61:teşekkür ederim canım
tiviticim kazağına bayıldım düşük omuz sana çok yakışıyo. bi kırmızı kazak giymiştin onuda çok beğenmiştim. hergün şurayı açışımda yarın bende eklicem diyorum unutuyorum yarın eklicem artık :KK9:
teşekkür ederim canım ekle tabi bekleriz :KK53:
Twetty cim kombinasyonunu yakistirmissin, hos olmus :)
kirmizisevenhatun cok tatli olmussun yahu, bere falan cok yakismis :nazar:

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:
cimgzwrat.jpg
canım gayet güzel olmuşsun :KK69::KK69::nazar:
sağol canım..

sende çok şıksın :nazar::KK69:
teşekkür ederim :)

hantürkscüm çok teşekkür ettim :)
kontesciğim boyunluğun ve üstündeki kurdele çok şirin çantanla çok uyumlu olmuş ama bu kombinde gözüme batan bişey var ya sanırım mavi kotun canım ..

Son düzenleme:
çok saolun kızlarr
hanturkscüm aslında bluz de triko ama ince tipli haklısın...
:KK71:
tibitim ne olabilirdi başka??
altımda da koyu kahve çizme var...

Son düzenleme:
kontes snoodun,çok güzel yakışmış:nazar: bende bu günlerde bunlara takmış durumdayım her akşam örüyorum nerdeyse 1 tane herkese hediye ettim kayınpederim bile istedi banada ör dedi ama süssüz olanından bende fiyonk yapıyorum yada taş incik boncuk çiçek dikiyorum üzerine ellerine sağlık seninde

kontes snoodun,çok güzel yakışmış:nazar: bende bu günlerde bunlara takmış durumdayım her akşam örüyorum nerdeyse 1 tane herkese hediye ettim kayınpederim bile istedi banada ör dedi ama süssüz olanından bende fiyonk yapıyorum yada taş incik boncuk çiçek dikiyorum üzerine ellerine sağlık seninde

çok saol canımm
cidden hem modalar hem de kullanışlılar
ben de örücem sanırım bi tane daha :KK69::KK54:

dopiezbeğendim canım uyumlu olmuşsun herşeyinle. tacına bayıldım sanırım leopar desenli :KK53:

X