Bugün ne giydin? Çek görelim..

xzgi kombinasyonunu cook coook begendim ! neguzel olmussun oyle, citi piti, tuuh tuuh masallah :nazar:
airlikefeer: Neguzel fizigin var senin oyle :), kazaginin rengi ve modeli de cok hos..:KK3:
Kontes: ustundekinin rengi cok hos :))

Buda bugun ki ben:
kadinlarkulubu.jpg

Burcucumm oncelikle guzelsin , guzel yaratilmissin o konuda bir anlasalim :KK9: yuzunu bilerek mi kapatmadin bilmiyorum , gamzen de cok sirin. Uzerindekiler sen guzel oldugun icin hos duruyor elbette ama ozellikle arkadan cekilmis fotografindaki goruntu kotu; ustundeki bir tunik mi etek mi belli olmuyor ve biraz seklini de bozmus...bunlarda benim goruslerim:93:

xzgi kombinasyonunu cook coook begendim ! neguzel olmussun oyle, citi piti, tuuh tuuh masallah :nazar:
airlikefeer: Neguzel fizigin var senin oyle :), kazaginin rengi ve modeli de cok hos..:KK3:
Kontes: ustundekinin rengi cok hos :))

Buda bugun ki ben:
kadinlarkulubu.jpg

maş. kıyafetinden çok kendine gelsin bu:nazar:
çok beğendim seni ayrıca montunuda çok yakışmış sana:KK9:nerden aldın öğrenebilirmiyim?:KK34:

Yorumlariniz icin tskr ederim kizlar:)

Rabarba ben ayakkabilarini cok begendim, cok tatlilarr, kacirma derim!

maş. kıyafetinden çok kendine gelsin bu:nazar:
çok beğendim seni ayrıca montunuda çok yakışmış sana:KK9:nerden aldın öğrenebilirmiyim?:KK34:
Canim montumu deri montlar satilan biryerden aldim, markasi frocella, belki baska biryerdede satilir.

Burcucumm oncelikle guzelsin , guzel yaratilmissin o konuda bir anlasalim :KK9: yuzunu bilerek mi kapatmadin bilmiyorum , gamzen de cok sirin. Uzerindekiler sen guzel oldugun icin hos duruyor elbette ama ozellikle arkadan cekilmis fotografindaki goruntu kotu; ustundeki bir tunik mi etek mi belli olmuyor ve biraz seklini de bozmus...bunlarda benim goruslerim:93:

Yorumun icin tesekkurler. Ustumde ince elbise, onun uzerindede kalin kazak vardi canim, montsuz resim cekilemedim maalesef :KK43:(

vuuuuvv hatunlar yıkılmış hatunlar :KK53:
xzgi :nazar:
airlikfeer :nazar:
kontes :nazar:
burcucum :nazar:
tiviti :nazar:
mankenlik ajansından manken seçiyomuş gibi oldum :KK9::KK9::KK60:

xzgimmm facedeki resimlerde bu kadar detayını görememiştik aşkitomm, ne kadan güzelmiş o badinin rengi sevdiceğimmm, ev botlarında mükemmel , fizik 10 numara, burdaki arkidişler göremiyo ama melek suratınıda katarak hayal ediyorum ben bu kombinii :nazar::nazar::KK71:

Burcucummm o may gad :KK53: nasıl taşş bir fiziktir bu böyle, ayrıca montuna ve montunun kürklerine bittim lolita kız seni :KK19: ama çok kısa giyosun çorapla, bari tayt giyseydin altına, donacan bu havada güzelim be :KK50::KK50:

Tibitii şu altındaki papileri sevmiorum :KK17:üstündekilr hoşş :87:

Maviduydularr etek sana yine çok yakışmış :KK69: kombin pek hoşuma gitmedi ama :KK17:

Kontesim saçlar süper olmuş :KK9: ayy benimde çalı gibi oldu önlerim , kaynaklarımın halini zaten anlatmıştım size :86: acilen kuaföre gitmem gerek... üstündeki taba şey ne hoşmuş üle :KK23: neden bejli kremli bir kombinlede görmek isterim o üstündeki güzel şeyi :KK23:

airlikfeer pantolonun kahveyse eğer, gayet uyumlu ve hoş bir kombinn :81:

çok incesin canım teşekkür ederim:KK16:

xzgimmm facedeki resimlerde bu kadar detayını görememiştik aşkitomm, ne kadan güzelmiş o badinin rengi sevdiceğimmm, ev botlarında mükemmel , fizik 10 numara, burdaki arkidişler göremiyo ama melek suratınıda katarak hayal ediyorum ben bu kombinii :nazar::nazar::KK71:

Burcucummm o may gad :KK53: nasıl taşş bir fiziktir bu böyle, ayrıca montuna ve montunun kürklerine bittim lolita kız seni :KK19: ama çok kısa giyosun çorapla, bari tayt giyseydin altına, donacan bu havada güzelim be :KK50::KK50:

Maviduydularr etek sana yine çok yakışmış :KK69: kombin pek hoşuma gitmedi ama :KK17:

Kontesim saçlar süper olmuş :KK9: ayy benimde çalı gibi oldu önlerim , kaynaklarımın halini zaten anlatmıştım size :86: acilen kuaföre gitmem gerek... üstündeki taba şey ne hoşmuş üle :KK23: neden bejli kremli bir kombinlede görmek isterim o üstündeki güzel şeyi :KK23:

evet kahve rengi canım :KK69:teşekkür ederim:78:

tesekkur ederım :KK16:

askım benı utandırdınn tesekkur ederım zewklı bebegım :KK70:

yorum yapan herkese çok teşekkür ederim :KK54::KK71: genel görüş botlarımın beğenilmediği yönünde ama ben onları çok seviyorum :KK69:

ezgim çokk şeker olmuşsun ev botlarınla üstündekini çok beğendim tatlıım :nazar:
airlikfer pantolonla ayakkabılar ve kemer çok hoş olmuş :nazar: üstündeki beyaz galiba krem bi kazak daha hoş olurdu diye düşündüm canım
tivitim ben de ayakkabılar hariç çok beğendim canım benim :nazar:
kontesim üstündekini çok beğendim :nazar:daha açık renklerle sanki daha iyi olurmuş kuşum perçemlerin de hayırlı olsun:KK9:
burcucum mont çok güzel kalın bi çorap giysen göze daha hoş görünürmüş bu kıyafet bence :nazar:

hanturkscüm çok saol bebeğimm
evet barbim de verdi açık renk fikrini,benim hiç aklıma gelmemişti
deniycem en kısa zamanda:KK54:

ezgim çokk şeker olmuşsun ev botlarınla üstündekini çok beğendim tatlıım :nazar:
airlikfer pantolonla ayakkabılar ve kemer çok hoş olmuş :nazar: üstündeki beyaz galiba krem bi kazak daha hoş olurdu diye düşündüm canım
tivitim ben de ayakkabılar hariç çok beğendim canım benim :nazar:
kontesim üstündekini çok beğendim :nazar:daha açık renklerle sanki daha iyi olurmuş kuşum perçemlerin de hayırlı olsun:KK9:
burcucum mont çok güzel kalın bi çorap giysen göze daha hoş görünürmüş bu kıyafet bence :nazar:

krem rengi kazak canım teşekkür ederim :KK69:foto faciası hiç bişi belli olmuyo:KK9:

gece gece denizden bir kombin esintisi geldi aynen aktarıyorum :KK9:
dışarı çıkmadım öyleyse kafandaki şapkanın ne işi var diyeceksiniz tamamm itiraf ediyorum gece gece şebeklik yapıyordum :KK62: gecenin bu vakti olmasaydı ve dışarı çıkacak olsaydım siyah kaban siyah topuklu süet çizmelerimi giyerdim çanta da bir ara eklerim böyle rengarenk her kıyafete uyan bir çantam var ona takıldım bu aralar resmini ekleyeceğim bir gün bir kombinle.. :KK71:

$SN852758ss.jpg $SN852762sss.jpg

X