Bugün ne giydin? Çek görelim..

darkolive ve burcucum teşekkür ederim papilerin beğenilmesine sevindim. Açıkcası içim rahatladı :KK9:

cok özlemisim bu topigi

girip girip bakiyorum zaten herzaman

son gördüklerimde en begendigim kontes oldu :):KK19:

kontess kontesss sen her gün kombin ekle yahuu şenleniyor burası içimden geldi bi an söyleyeyim dedim :KK71:

vuuuuvv hatunlar yıkılmış hatunlar :KK53:
xzgi :nazar:
airlikfeer :nazar:
kontes :nazar:
burcucum :nazar:
tiviti :nazar:
mankenlik ajansından manken seçiyomuş gibi oldum :KK9::KK9::KK60:

ayy ben bu yorumları neden görmemişim:26: çok pardon kızlar,gözümden kaçmış olmalı:KK59:
egeriancım çok saol canım benim:KK73:

kırmızı hatunum ah keşke her gün gezsem de eklesem buraya :81: çok merci diyorum:KK54:

herkese güzel bir haftasonu dilerim bugün ben :KK71:

Eklentiler

• $280120115470.jpg
    $280120115470.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 55
  • $280120115468.jpg
    $280120115468.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 49
  • $280120115471.jpg
    $280120115471.jpg
    28,6 KB · Görüntüleme: 47
kırmızısevenhatun kazağın güzel bişeye benziyor. :KK17: çıtı pıtı zarif bir fiziğin var maşallah :nazar:

kotun accuk daha dar olsaydı daha iyi olurdu sankim kuşum,diz kısmı filan...
ama uyum mükemmell:nazar::KK69::86:
kazağını en en çok beğendim:KK51:

kontiş dar aslında ama çizmeler yukarı çektirmiş biraz o yüzden bol gibi durmuş beğenmene sevindim teşekkür ederim :KK17:

tiviticim kazağına bayıldım düşük omuz sana çok yakışıyo. bi kırmızı kazak giymiştin onuda çok beğenmiştim. hergün şurayı açışımda yarın bende eklicem diyorum unutuyorum yarın eklicem artık :KK9:

Twetty cim kombinasyonunu yakistirmissin, hos olmus :)
kirmizisevenhatun cok tatli olmussun yahu, bere falan cok yakismis :nazar:

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:
cimgzwrat.jpg

kırmızısevenhatun kazağın güzel bişeye benziyor. :KK17: çıtı pıtı zarif bir fiziğin var maşallah :nazar:

canım gayet güzel olmuşsun :KK69::KK69::nazar:

Eski resim, ama bugun ayni boyledim misafirlige giderken, ojelerim ve saclarim haric:122:

sende çok şıksın :nazar::KK69:

burcucum çok şıksın valaha hırkaa bayıldım hele topuklularına bittim ah bende düz ayakkabıdan baska giyemiyorum yaaaaaaaaaaaaa topuklu çok acıtıyo ayaklarımı

cimgzwrat.jpg

Burcucumm , bence olmamis canim diger fotografini gormesek olur diyebilirdik ama orda ne kadar ince oldugun belli bu kombin seni oldugundan toplu gostermis...ama uyum guzel :KK34:

kırmızısevenhatun beren daha bır sırınlık katmıs begendımm
tıvıtımmmm cok mu zayıfladın kotun cok bol duruyor cok uyumlu guzel olmussun bebegım
burcucum herzamankı gıbı senı yıne begendım yıne begendımmmmmm

Kirmizisevenhatun kombin hos canim sade ve guzel duruyor , berende cok guzel hareket katmis ... Bende cok severim bereleri ...

Burcucum cok hossun begendim canim , fizigine yuzune masallah , ablandan uzunsun sen degilmi :) ??

Tivitimm kotunu Begenmedim canim bacaklar kalca kismi cok bol durmus onun disinda kazagin cizmelerin cok hos ..

Kirmizisevenhatun kombin hos canim sade ve guzel duruyor , berende cok guzel hareket katmis ... Bende cok severim bereleri ...

Burcucum cok hossun begendim canim , fizigine yuzune masallah , ablandan uzunsun sen degilmi :) ??

Tivitimm kotunu Begenmedim canim bacaklar kalca kismi cok bol durmus onun disinda kazagin cizmelerin cok hos ..

Tesekkurler canim, evet ablamdan daha uzunum, baya fark var aramizda :)

Son düzenleme:
X