Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontes tutmaz dedi :KK31:
ama hani soruyoruz ya forumda evde nasıl dolaşıyorsunuz,bakımlımısınız diye..konular açılıyor hala,o bakımdan görsel bir şekilde merakımızı giderirdik diye düşünmüştüm :KK37:

bence güzel düşünmüşsün bu süslü gacıların bide ev halleri nasıl acabaaa:KK52:

giydim tabiki de , topiklik değil :KK60:
bence pek tutmaz öyle bi topik
:26:
bol bol eşofman olur ortalıkta:KK53:

Üzerine bir şey giyinmedinmi :KK9:
şaka şaka ,evdeyken nasıl giyiniyorsunuz merak ettim..

evde giydiğimiz kıyafetler diye bir topik açmayı düşünürmüsünüz :KK16:

bence güzel bir topic olur:KK69:

böyle bir topic açılmıştı kızlar ama tutmadı çünkü hatunlar davete gidermişcesine kıyafetlerini koyuyolardı evde böyleyim diye :KK52: mutlaka evde de çok bakımlı olan hatunlar vardır benimde güzel güzel geceliklerimle dolaştığım olur ama bihter değiliz ki canım her allahın günü gecelikle dolaşalım insan rahat eşofmanlarınıda özlüyor :KK51::KK33:

:KK60::KK60:iyi bi topik olur bence ama malumunuz kış ben ne bulursam giyiyorum üstüme üşümeyim diye:KK60::KK60:

cok guldum ilk sozune kontess :KK60:

eheheheh :86:

böyle bir topic açılmıştı kızlar ama tutmadı çünkü hatunlar davete gidermişcesine kıyafetlerini koyuyolardı evde böyleyim diye :KK52: mutlaka evde de çok bakımlı olan hatunlar vardır benimde güzel güzel geceliklerimle dolaştığım olur ama bihter değiliz ki canım her allahın günü gecelikle dolaşalım insan rahat eşofmanlarınıda özlüyor :KK51::KK33:

eed ben de bu sebepten 'tutmaz' demiştim.
yazın bikinili fotolar gördük, ya ev hali diyerekten başka şeyler de görürsek:KK53: aman mazallah:KK37:
sende yine gecelik varmış,bende çiçekli don var ahahahah:KK60::KK60::KK60::86::86:
niyse ceza yimeden tıppp:KK51:

öyle bi topic açılsa facia olur bence:KK60::KK60::KK60:
şahsen ben koyarım ayıcıklı pijamalı halimi de hatunlar bihter tarzı çıkarlar :KK60:

kontescim boyunluğuna bayıldım canım genişliğini kaç santim ördün tatlım ölçüleri verebilirmisin? sen barbi ve xzgim favorilerimsiniz :KK9::KK9:

Son düzenleme:
eheheheh :86:

eed ben de bu sebepten 'tutmaz' demiştim.
yazın bikinili fotolar gördük, ya ev hali diyerekten başka şeyler de görürsek:KK53: aman mazallah:KK37:
sende yine gecelik varmış,bende çiçekli don var ahahahah:KK60::KK60::KK60::86::86:
niyse ceza yimeden tıppp:KK51:

:90:çiçekli don mu :KK30: herşey görebilirsiniz yani devam edecekseniz aratın aynı konudan devam edin :76:

Kontescigim uzerindeki cok hos canim pembe dolaptada cok begenmistim :). Ama boyle donmadinmi yaa hernekadar kaban kalin olsada ..

KONTESSim hamaratım çok beğendim boyunluğunu :nazar:

Bu arada Ben bir aralar Uyurken giydiklerimizi paylaşalımmı diye bir topik açmıştım
sanırım kadın modası bölümünde hala durmakta
Sonra o topikte tatsız bir olay yaşandı ve topikten vazgeçtim
Bilginize

Son düzenleme:
dün bir arkadaşımla pazar kahvaltısından...
(siyah tayt biraz kapalı kaçtı ama başka renk giymiyorum yaa, çok mu vahim :KK17::KK17:

Uploaded with ImageShack.us

X