Bugün ne giydin? Çek görelim..

fiziğiniz giyiminiz harikaaa her gün ayrı ayrı ve çok hoş giyiniyorsunuz ya

bugün yok mu resim

çookkk teşekkür ederim ama sadece kamufle ediyorum, emin ol buradaki kızların yanında ben tam obezim :)
evde yalnızım :) misafir gelicek akşam, ev berbat, henüz yemekleri tamamlamadım ve ne yardım edecek ne de fotoğrafımı çekicek kimse yookk ( öğleden sonra eşim evde olucak inşallah... ve ben de işlerimi bitirmiş olacağım ona daha büyük inşaaallllaaahhhh..... o zaman eklerim

Minikdepresif kiyafetler en rahat olma durumlarinda giyilecek kiyafetler canim haklisin ama usta bakmis ona güldüm demistir bu kendine asik heralde

Minikdepresif kiyafetler en rahat olma durumlarinda giyilecek kiyafetler canim haklisin ama usta bakmis ona güldüm demistir bu kendine asik heralde

işte bu yüzden eklemiyom
hep sıradanım burda
bazen süsleniyorum onda bile o kadar dikkat çekiyor ki rahatsız oluyorum:84:
öbür gün pacozum
70 erkek olunca dikkat çekmemek en güzeli
bi iş değişsem şıkır şıkır giyincem bi yere girsem o zaman görün beni

TWEETYim kırmızı pek yakışmış
TOSPİKim yerimseni Bence kilo vermişsin

kazağını çok sevdim tibitiimmm içine siyah badi giyseydin daha iyi olabilirdi ama böyle de hoş

tiviti kazağın çok düşük yaka olan şeyleri esmerlere çok yakıştırıyorum

herkese çok teşekkür ederim
tospiş çok kilo vermişsin sade rahat bir kombin , sade olmakta da haklısın yani bakınız arkadaki usta

ne zmandır ne kk'ya uğrabildim zaten çok resim ekleyen biride sayılmam bende yorumlarınızı bekliyorum kızlar ayrıca hepiniz çok şıksınız

mienseram kuzum çok güzel olmuşsun maşallah bide sen kendine kilolumu diyosun
fıstık gibisin anam

EZGİMMM duruşun nasıl da güzel olmuşş kombinini de çok sevdim fonuna hayranım zaten
SELAYIM bambaşka biri olmuşssun resmen renk değiştirince çok yakışmış
TİVİTİ kırmızılar çok yakışmış sana,bluzuna bayıldım

ne zmandır ne kk'ya uğrabildim zaten çok resim ekleyen biride sayılmam bende yorumlarınızı bekliyorum kızlar ayrıca hepiniz çok şıksınız

cnm çok yakışmış kıyafetlerin ama sanki üstünde ki krem hatta kremden de koyu açık kahve gibi bişiy olsa daha hoş olurdu bence beyaz biraz sırıtmış sanki ama genelde olarak bakınca süpersin cnm

cnm çok yakışmış kıyafetlerin ama sanki üstünde ki krem hatta kremden de koyu açık kahve gibi bişiy olsa daha hoş olurdu bence beyaz biraz sırıtmış sanki ama genelde olarak bakınca süpersin cnm

çok boğar diye öyle denememiştim birde insan kendine bakınca beğeniyor göremiyor eksiklerini bidaha senin önerini deneyeceğim giyerken bebikm:81:

ayy elbisenin rengi bayıldım canım sanada çok yakışmış maşallah çok güzelsin
beren91 çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğin

mienseracım çok şık olmuşsun eteğini çok beğendim botlarla ve kemerle çok hoş durmuş selayımla aynı renkleri tercih etmişsiniz

beren91 çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğin

mienseracım çok şık olmuşsun eteğini çok beğendim botlarla ve kemerle çok hoş durmuş selayımla aynı renkleri tercih etmişsiniz

teşekkür ederim hanturksum aynı renkleri giymişiz selayhusun sanki giyim tarzı değişmiş gibi hepside çok güzel olmuş bende çok beğendm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…