Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim canımfoto yeni açılırken daha yazmaya başladım leopar gördüm sanki üstündeki tunik mi elbisemi birde o fiyonk kendinden mi çok beğendm

kemerine ayrı ayrı bayıldım ozamanbizim burda leoparcılar öldü galiba bir tane leoparlı bişey bulamadım

evet bende bu aralar leopar goremiyorum
kemeri gordum bi tane kalmisti hemen kaptimmm

ruyaaaaa
harikasinn
kemerin cok guzel nasilda uydurmussun oyle

cook tesekkur ederim bitanemm

RÜYAMSIN leopar hastası birine bu gösterilir miii

bende coook seviyorummm leopar deseninii

sabırsızlıkla bekliyorum çünkü forumda giydilerini takip ettiğim kişilerdensiniz

Rüyamsın, hiç leopar kullanmadım, kullanamam aslında.... biraz kuralcı ve gelenekselim sanırım ama kombinin çok hoşuma gitti yaw....

Beğenmedim nenemin bir zamanlar giydiği renkler mevcut solgun pozitif enerji aldım modelde berbat

çok beğendim bende çok hoşuma gitti güle güle kullan Thetis

Çok teşekkür ederim canım :)

ben bayıldım sine kısmındaki dantel detayı çok cici
bu tarz elbiselerin süper bi kurtarıcı olduğunu düşünüyorum
hem şık hem rahat

Evet kontescim ya dantel detayı güzel geldi banada , bu aralar tarzımı değiştirmeye çalışıyorumda biraz , spor değilde daha kadınsı tarz yakalamaya çalışıyorum. Beğenmene sevindim çünki senin zevkinden hoşlanıyorum takip ettiğim kadarıyla.

thetis saol canım
haklısın dolapta bu tarz şeyler mutlaka olmalı
spor her zamana yakışmıyor

mavi duygum kolye olmasaymış keşke dedim diğer siyah papilerin daha hoş durabilirdi ama o kadar da sorun deil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…