Bugün ne giydin? Çek görelim..

fazlasıyla sadeyim bugün :KK6: İçimde görünen beyaz badidir şekerler :KK36:

Eklentiler

• $210120115409.jpg
    $210120115409.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 51
  • $210120115406.jpg
    $210120115406.jpg
    26,1 KB · Görüntüleme: 62
sabah oglumu krese götürürken cizmelerim biraz islanmis, giderken kar yoktu ama dönüste basladi :KK14:.. simdi size özenip bende cektim :))
kontes hanimin dikkatine üzerimdekiler laciverttir efendim ne füme ne griii :KK60:
Eki Görüntüle 130234 Eki Görüntüle 130235
way beeee tas bebegım benım bugun aslında pıstı olucaktık
lacıvert kot beyaz badı lacıvert hırka gıyıcektım beraber aldıgımız
cok guzel olmussun herseyınle

Ikiniz de cok sade ve zarif gorunuyorsunuz. Giydikleriniz cok hos duruyor. :KK69: :nazar:
tesekkur ederım canım :KK16:
benimde resim ekleyesim geldi
sabah herzamanki gibi işe geç kaldım 9da işte olmam gerekirken ben 8:50 de uyanıyorum :KK37:
10 saniye içinde giyinip cıktım biraz paçozum ama :KK49:

Eki Görüntüle 130231
cok hossun hep ekle artık canım ama ayakkabı tercıhın yanlıs olmus
kız valla ezgimin kombini açarken amanın dedim yine griler koyu renkler olmuştur bu hatun , mekan da o tonlarda zaten
içimi bir hüzün kapladı
o yüzden farklı renk görünce taba filan,mutlu oldum :KK53:
sen yine ufaktan başladın ama bi de ezgime el atmak lazım
ruhumu ona da mı yollasam :KK68: diyippp tıp oluyorum:KK50::KK51:
huzun degıl huzur kaplaması gerekıyor bebegımmmm :KK33:
lutfen su sıralar yollama ruhunu :KK1: :KK1:

MAVİDUYGULAR=Elbiseni duruşunu ve ayakkabılarını çok beğendim:nazar:
KADINIMBEN=Elbise çok hoş keşke :nazar:f arklı bir iç çamaşırı kullansaymışsın
bende açık ayakkabı giyince çorap kullanılmasına karşıyım
HANTURKS=Elbisen çok güzel Sanırım açık renk çorabıda elbisenin içine giydiğin badiye uydurdun
Ben beğendim:nazar:
EXEZGİ=Gri ve beyaz bir arada çok hoş Taşıyış süper:nazar:
SELAYHUS=Hırkan çok güzel Diğerleride öyle ablacığım:nazar:
tesekkur ederım ablacım ama grı beyaz gıymedım kı ben
krem kahve gıydım acaba ewımden mı bahsedıyosun beyaz grı dıye

hemmen ekliyorum tabii kii :) haftasonu tatili moduna daima cuma dan giren ben (çizmelerim siyah bu arada)

Eki Görüntüle 130363
moruda elbısenıde cok sewdım boynundakı fazlalıgı atmalısın canım :KK16:
buarada tesekkur ederım

hemen başliyim yorumlara coşmuş burası yine ne güzel :KK52:çok fazla gerilere gidemedim gördüklerimi söylüyorum
hanturkselbisene bayıldım rengi çok asil duruyo.çantanla ayakkabılarında uyum sağlamış yalnız kahverengi çoraplada denesen daha bi güzel olabilir ama genel olarak beğendim canım :nazar:
xzgihiii fiziğin maşallahı var canım taş :KK61: kıyafetinde gayet hoş çizmelerin biraz uyumsuz diyecektim ama çantanla takım yapmışsın güzel beğendim:nazar:
logopeiakazağının rengi çook cici çok tatlı durmuş üzerinde bu renkleri seviyorum.tokanlada uyum sağlamışsın:nazar:
selayuskim der çocuğu var bu kadının diye :nazar: herşeyinle çok beğendim tam benim tarzım. yalnız çizme arkadaşların dediği gibi bi renk deneyebilirsen dahada güzel olur tadından yenmez:KK61:
maviduygularmorr en sevdiğim renklerden biridir çorap çizme kıyafet uyumuna bittim çok hoşsun :nazar:

sagolasın canım ewet keske cantalı yapsaydım kombınımı :KK16:
Kontess, maviduygular , logo , egerian sizlerede tesekkür ederim kizlar.

maviduygular
$alin fazla geldi canim, onu takmasan daha cok hosuma gidecektin.

Hanturks ve Egerian kizlar fikir alisverisi olarak soruyorum: koyu mavi =lacivert ve taba cizgileri olan kot skinny e neden gri cizme uygun gördünüz valla merak ettim :82::87::87:

bende taba rengını cok yakıstırım lacıverte grıden cok daha guzel olur selayım

gelelim günün yorumlarına :KK53:
mavi duygular şalın hoşuma gitmedi elbisen güzel fakat ben olsam siyah çorapla giyerdim çoraplarını beğenmedim canım :KK50:
selayhusum hırkan çok güzel beyaz gömleğinle çok feciii olmuş pantolonundaki kahve çizgileri gördüğümden değil taba çizmeyi aykırı renklerle sevdiğim için kombinine bittim canım :KK52:
xzgim üstündekiler çok güzel içim açıldı eminim senide açmıştır :KK69: senin kombinin de çok hoşuma gitti canım :KK70:
hanturksüm elbisen çok hoş beğendim ama bende çoraplarını beğenmedim tatlım onun haricinde bide neden mavili kolye seçtiğini merak ettim canım :44: belki kombinde kaçırdığım bişey vardır onun için soruyorum yalnış anlama:KK17:
yorum yapmadığım kalmamıştır umuyorum :26:
çotanak barbi bi sen eksiksin sende ekle :KK66:
tospik bekliyorum bu gece bana uyku yok ozaman :KK52:

sabah oglumu krese götürürken cizmelerim biraz islanmis, giderken kar yoktu ama dönüste basladi :KK14:.. simdi size özenip bende cektim :))
kontes hanimin dikkatine üzerimdekiler laciverttir efendim ne füme ne griii :KK60:

çok şıksın:nazar::nazar:

:KK69: :KK69: sagol selayım sen benı her halımle sevıyosun zaten :76:

tesekkur ederım canım boyumu ınankı tam bılmıyorum ama 1.66 ya vardır yada yoktur
kılomda ewlenmeden once 46-47 kıloydum ewlenelı 2 ay oldu bı ıkı hafta once baktıgımda 50 kıloydum
daha oncekı resımlerımı gorseydın bu kılo almıs halım oldugunu anlardın :KK53:

çok yakışmış bu kilo sana canım çok güzel gözüküyorsun:KK25:

hanturkcüm ben elbiseyle çorabın uyumunu sevdim çünkü ortadaki
fotoda çok hoş görünüyor gözü tırmalayan bişey yok
sadece ayakkabı soft renklere birden koyu bir giriş yapmış
belki aynı koyu kahve renkte bir kemer olsa dahada hoş olurdu
benim gözüm onu aradı
kolye ile de renk vermen hoş olmuşş
vee unutmadan çokda yakışmış elbise

ezgi yine sade ve hoş görünüyorsun canımm
belki çizmeyle aynı renkte bir kemerde hoş olabilirdi

logopeia günlük güzel rahat bir kombin olmuş canımm

selaycım kontese katılıyorum
hep diyordum renklenmek çok yakıştı sana
siyah beyaz kahve ok ama renk seviyorum ben içini açıyor insanın
çok hoş olmuşsun çok da yakışmışş :nazar:
sadece banamı öyle geldi bilmiyorum ama üst bölüm biraz bol gibi geldi gözüme

maviduygular çok beğendim canımm
sadece şal sevmediğimden fazla buldum.

tibit kırmızılar çok yakışmış canımmm

HANTURKS=Elbisen çok güzel Sanırım açık renk çorabıda elbisenin içine giydiğin badiye uydurdun
Ben beğendim:nazar:
teşekkür ederim ablacım :KK71:
bende çok beğendim elbiseyi de çorapla uyumunu da... sadece botlara takıldım....
teşekkürler canım :KK71:evet bi de taba botlarım var onunla deniyim o zaman
ben de senin elbiseni ve çoraplarla uyumunu beğendim canım sadece şal fazla göründü gözüme

hemen başliyim yorumlara coşmuş burası yine ne güzel :KK52:çok fazla gerilere gidemedim gördüklerimi söylüyorum
hanturkselbisene bayıldım rengi çok asil duruyo.çantanla ayakkabılarında uyum sağlamış yalnız kahverengi çoraplada denesen daha bi güzel olabilir ama genel olarak beğendim canım :nazar:
çok teşekkürler egerian tamam kahve çorapla da deniyim :KK16:
hanturksüm elbisen çok hoş beğendim ama bende çoraplarını beğenmedim tatlım onun haricinde bide neden mavili kolye seçtiğini merak ettim canım :44: belki kombinde kaçırdığım bişey vardır onun için soruyorum yalnış anlama:KK17:
teşekkür ederim tivitim :KK19: kolye mavi kahverengi canım kahveyle mavi uyumunu severim ben
selayım gösterdiğin çizme çok açık griydi lacivertle güzel olur gömleğin de beyaz olduğu için yakışacağını düşündüm canım

Son düzenleme:
hanturkcüm ben elbiseyle çorabın uyumunu sevdim çünkü ortadaki
fotoda çok hoş görünüyor gözü tırmalayan bişey yok
sadece ayakkabı soft renklere birden koyu bir giriş yapmış
belki aynı koyu kahve renkte bir kemer olsa dahada hoş olurdu
benim gözüm onu aradı
kolye ile de renk vermen hoş olmuşş
vee unutmadan çokda yakışmış elbise
gnydncım çok teşekkür ederim beğenmene sevindim:KK19:
bencede sorun botlarda olmuş doğru söylüyosun bi de tabayla denicem kemer güzel durmuyo tatlım elbise göğüs altından oturduğu için ortada boğum oluyo

tivitim kazağını çok beğendim kırmızı da çok yakışmış :nazar: içine siyah badi giysen daha hoş dururmuş sanki tatlım

çok teşekkürler arkadaşlar... genel kanı şalın fazlalığı, bence de öyleydi ama elbisenin yaka kısmı epeyce açık... işyerinde giyilebilecek gibi gelmiyor bana, rahat edemem yani... o yüsdeeennn kamuflaj amaçlı almak zorundaydım:26:

tiviti kazağın çok düşük yaka olan şeyleri esmerlere çok yakıştırıyorum

way beeee tas bebegım benım bugun aslında pıstı olucaktık
lacıvert kot beyaz badı lacıvert hırka gıyıcektım beraber aldıgımız
cok guzel olmussun herseyınle

bende taba rengını cok yakıstırım lacıverte grıden cok daha guzel olur selayım
olalim pistide olalim canim ...
renksiz arkadasim benim :KK1: .. cok sagol
gelelim günün yorumlarına :KK53:
selayhusum hırkan çok güzel beyaz gömleğinle çok feciii olmuş pantolonundaki kahve çizgileri gördüğümden değil taba çizmeyi aykırı renklerle sevdiğim için kombinine bittim canım :KK52:
görmelisin görmelisin :82:... bende severek giyindim canim sagolll:KK54:
bende icindeki badinin siyah olmasi taraftariyim canim.
cok tesekkür ederim:KK71:
hanturkcüm selaycım kontese katılıyorum
hep diyordum renklenmek çok yakıştı sana
siyah beyaz kahve ok ama renk seviyorum ben içini açıyor insanın
çok hoş olmuşsun çok da yakışmışş :nazar:
sadece banamı öyle geldi bilmiyorum ama üst bölüm biraz bol gibi geldi gözüme
canim sagol... gömlek üstü dar gögüs altinda bolalan tiplerden canim belki ondan öyle gözükmüstür..
selayım gösterdiğin çizme çok açık griydi lacivertle güzel olur gömleğin de beyaz olduğu için yakışacağını düşündüm canım

anladim bebegim acik renk gösterdigimi diyorsun :KK19:
BARCMAN ablacigim sanada tesekkür ederim

Ben kesinlikle taba cizmeden yanayim. Kombinin guzelligi cizmede kullanilan renktende geliyor bence. Griyle guzel olsa dahi , daha az goz alici olur sonuk kalirdi. :81:

hemmen ekliyorum tabii kii :) haftasonu tatili moduna daima cuma dan giren ben (çizmelerim siyah bu arada)

Eki Görüntüle 130363

Saliniz bence de fazlalik gibi durmus ama yine de goze cok batmiyor hos... Acaba coraplar elbisenin kolundaki gibi koyu gri olsa daha mi guzel olurdu diye dusundum. Cizmeleriniz fotografta morumsu duruyor siyahlarmis ve her renk cizme alicak halimiz yok ama sizin siyah yazdiginizi okuyana kadar mor olduklarini dusunup kombini ve cizmeleri cok begenmistim :KK9:

Saliniz bence de fazlalik gibi durmus ama yine de goze cok batmiyor hos... Acaba coraplar elbisenin kolundaki gibi koyu gri olsa daha mi guzel olurdu diye dusundum. Cizmeleriniz fotografta morumsu duruyor siyahlarmis ve her renk cizme alicak halimiz yok ama sizin siyah yazdiginizi okuyana kadar mor olduklarini dusunup kombini ve cizmeleri cok begenmistim :KK9:

:) teşekkürler canım, bulabildiğim en koyu gri bu maalesef... daha önce siyah çorapla kombinlemiştim, çok koyu oldu ve göstermedi kendini...

X