Bugün ne giydin? Çek görelim..

teşekkür ederim canım:KK71:foto yeni açılırken daha yazmaya başladım leopar gördüm sanki:KK52: üstündeki tunik mi elbisemi birde o fiyonk kendinden mi çok beğendm :KK8:

kemerine ayrı ayrı bayıldım ozaman:KK53:bizim burda leoparcılar öldü galiba bir tane leoparlı bişey bulamadım :63:

evet bende bu aralar leopar goremiyorum :KK50:
kemeri gordum bi tane kalmisti hemen kaptimmm :KK62:

ruyaaaaa
harikasinn:KK9::KK9:
kemerin cok guzel nasilda uydurmussun oyle:KK69:

cook tesekkur ederim bitanemm :KK71:

RÜYAMSIN leopar hastası birine bu gösterilir miii:KK69::KK69::KK69:

bende coook seviyorummm leopar deseninii :KK69::KK69::KK69:

çookkk teşekkür ederim ama sadece kamufle ediyorum, emin ol buradaki kızların yanında ben tam obezim :)
evde yalnızım :) misafir gelicek akşam, ev berbat, henüz yemekleri tamamlamadım ve ne yardım edecek ne de fotoğrafımı çekicek kimse yookk :KK43:( öğleden sonra eşim evde olucak inşallah... ve ben de işlerimi bitirmiş olacağım ona daha büyük inşaaallllaaahhhh..... o zaman eklerim

sabırsızlıkla bekliyorum çünkü forumda giydilerini takip ettiğim kişilerdensiniz:KK49:

Rüyamsın, hiç leopar kullanmadım, kullanamam aslında.... biraz kuralcı ve gelenekselim sanırım ama kombinin çok hoşuma gitti yaw....

sabırsızlıkla bekliyorum çünkü forumda giydilerini takip ettiğim kişilerdensiniz:KK49:

çoookkk çok teşekkür ederim, o sizin güzel bakışınız, haftasonunun nerdeyse tümünü eşofman veya pijamayla geçirdim:KK69:.... bu da bugün ki ben

$SDC10688.jpg $SDC10684.jpg

Beğenmedim nenemin bir zamanlar giydiği renkler mevcut solgun pozitif enerji aldım modelde berbat

çok beğendim bende çok hoşuma gitti :KK52:güle güle kullan Thetis

Çok teşekkür ederim canım :)

ben bayıldım :KK61: sine kısmındaki dantel detayı çok cici
bu tarz elbiselerin süper bi kurtarıcı olduğunu düşünüyorum
hem şık hem rahat

Evet kontescim ya dantel detayı güzel geldi banada , bu aralar tarzımı değiştirmeye çalışıyorumda biraz , spor değilde daha kadınsı tarz yakalamaya çalışıyorum. Beğenmene sevindim çünki senin zevkinden hoşlanıyorum takip ettiğim kadarıyla. :KK16:

thetis saol canım:KK61:
haklısın dolapta bu tarz şeyler mutlaka olmalı
spor her zamana yakışmıyor

mavi duygum kolye olmasaymış keşke dedim:KK61: diğer siyah papilerin daha hoş durabilirdi ama o kadar da sorun deil:KK19:

X