Bugün ne giydin? Çek görelim..

fiziğiniz giyiminiz harikaaa her gün ayrı ayrı ve çok hoş giyiniyorsunuz ya:KK69:

bugün yok mu resim:nazar:

çookkk teşekkür ederim ama sadece kamufle ediyorum, emin ol buradaki kızların yanında ben tam obezim :)
evde yalnızım :) misafir gelicek akşam, ev berbat, henüz yemekleri tamamlamadım ve ne yardım edecek ne de fotoğrafımı çekicek kimse yookk :KK43:( öğleden sonra eşim evde olucak inşallah... ve ben de işlerimi bitirmiş olacağım ona daha büyük inşaaallllaaahhhh..... o zaman eklerim

Minikdepresif kiyafetler en rahat olma durumlarinda giyilecek kiyafetler canim haklisin ama usta bakmis ona güldüm :KK60: demistir bu kendine asik heralde :KK60: :KK60: :KK60:

Minikdepresif kiyafetler en rahat olma durumlarinda giyilecek kiyafetler canim haklisin ama usta bakmis ona güldüm :KK60: demistir bu kendine asik heralde :KK60: :KK60: :KK60:

:KK60::KK60::KK60::KK60:
işte bu yüzden eklemiyom
hep sıradanım burda
bazen süsleniyorum onda bile o kadar dikkat çekiyor ki rahatsız oluyorum:84:
öbür gün pacozum
70 erkek olunca dikkat çekmemek en güzeli
bi iş değişsem şıkır şıkır giyincem bi yere girsem o zaman görün beni:KK69:

TWEETYim kırmızı pek yakışmış:nazar:
TOSPİKim yerimseni:nazar: Bence kilo vermişsin :nazar::KK34::KK34:

hanturkcüm ben elbiseyle çorabın uyumunu sevdim çünkü ortadaki
fotoda çok hoş görünüyor gözü tırmalayan bişey yok
sadece ayakkabı soft renklere birden koyu bir giriş yapmış
belki aynı koyu kahve renkte bir kemer olsa dahada hoş olurdu
benim gözüm onu aradı
kolye ile de renk vermen hoş olmuşş
vee unutmadan çokda yakışmış elbise

ezgi yine sade ve hoş görünüyorsun canımm
belki çizmeyle aynı renkte bir kemerde hoş olabilirdi

logopeia günlük güzel rahat bir kombin olmuş canımm

selaycım kontese katılıyorum
hep diyordum renklenmek çok yakıştı sana
siyah beyaz kahve ok ama renk seviyorum ben içini açıyor insanın
çok hoş olmuşsun çok da yakışmışş :nazar:
sadece banamı öyle geldi bilmiyorum ama üst bölüm biraz bol gibi geldi gözüme

maviduygular çok beğendim canımm
sadece şal sevmediğimden fazla buldum.

tibit kırmızılar çok yakışmış canımmm

teşekkür ederim ablacım :KK71:

teşekkürler canım :KK71:evet bi de taba botlarım var onunla deniyim o zaman
ben de senin elbiseni ve çoraplarla uyumunu beğendim canım sadece şal fazla göründü gözüme

çok teşekkürler egerian tamam kahve çorapla da deniyim :KK16:

teşekkür ederim tivitim :KK19: kolye mavi kahverengi canım kahveyle mavi uyumunu severim ben
selayım gösterdiğin çizme çok açık griydi lacivertle güzel olur gömleğin de beyaz olduğu için yakışacağını düşündüm canım

kazağını çok sevdim tibitiimmm:KK62: içine siyah badi giyseydin daha iyi olabilirdi ama böyle de hoş:KK76:

gnydncım çok teşekkür ederim beğenmene sevindim:KK19:
bencede sorun botlarda olmuş doğru söylüyosun bi de tabayla denicem kemer güzel durmuyo tatlım elbise göğüs altından oturduğu için ortada boğum oluyo

tivitim kazağını çok beğendim kırmızı da çok yakışmış :nazar: içine siyah badi giysen daha hoş dururmuş sanki tatlım

tiviti kazağın çok düşük yaka olan şeyleri esmerlere çok yakıştırıyorum

herkese çok teşekkür ederim :KK71:
tospiş çok kilo vermişsin :KK19::KK64: sade rahat bir kombin , sade olmakta da haklısın yani bakınız arkadaki usta :KK60::KK1::KK60::KK60::KK9:

ne zmandır ne kk'ya uğrabildim zaten çok resim ekleyen biride sayılmam bende yorumlarınızı bekliyorum kızlar ayrıca hepiniz çok şıksınız:KK16:

mienseram kuzum çok güzel olmuşsun maşallah bide sen kendine kilolumu diyosun
fıstık gibisin anam:KK1:

EZGİMMM duruşun nasıl da güzel olmuşş kombinini de çok sevdim fonuna hayranım zaten :KK69:
SELAYIM bambaşka biri olmuşssun resmen renk değiştirince :KK16:çok yakışmış
TİVİTİ kırmızılar çok yakışmış sana,bluzuna bayıldım

ne zmandır ne kk'ya uğrabildim zaten çok resim ekleyen biride sayılmam bende yorumlarınızı bekliyorum kızlar ayrıca hepiniz çok şıksınız:KK16:

cnm çok yakışmış kıyafetlerin ama sanki üstünde ki krem hatta kremden de koyu açık kahve gibi bişiy olsa daha hoş olurdu bence beyaz biraz sırıtmış sanki ama genelde olarak bakınca süpersin cnm :KK62:

cnm çok yakışmış kıyafetlerin ama sanki üstünde ki krem hatta kremden de koyu açık kahve gibi bişiy olsa daha hoş olurdu bence beyaz biraz sırıtmış sanki ama genelde olarak bakınca süpersin cnm :KK62:

çok boğar diye öyle denememiştim birde insan kendine bakınca beğeniyor göremiyor eksiklerini bidaha senin önerini deneyeceğim giyerken bebikm:81::kk77:

ayy elbisenin rengi bayıldım canım sanada çok yakışmış maşallah çok güzelsin:KK68:
beren91 çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğin :KK16:

mienseracım çok şık olmuşsun eteğini çok beğendim botlarla ve kemerle çok hoş durmuş selayımla aynı renkleri tercih etmişsiniz :KK34:

beren91 çok teşekkür ederim canım o senin güzelliğin :KK16:

mienseracım çok şık olmuşsun eteğini çok beğendim botlarla ve kemerle çok hoş durmuş selayımla aynı renkleri tercih etmişsiniz :KK34:

teşekkür ederim hanturksum aynı renkleri giymişiz selayhusun sanki giyim tarzı değişmiş gibi hepside çok güzel olmuş bende çok beğendm:nazar:

X