Bugün ne giydin? Çek görelim..

ay bizim çotanakların hepsiciği resim eklemiş , yorumlar akşama ama :KK24: iyice inceliyim didik didik araştırıp bakıp yorum yapiyimde körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmasın beğenirsem hemen :KK60::KK60:

selayıım çok beğendim hırkana zaten bayılmıştım :nazar:
bu kombini gri çizmeleri alırsan bi de onunla dene canım

gri ile uyarmi bilmiyorum canim ,skinnyimdeki kahve cizgilerden dolayi bu cizmelerimi giydim. ama egerki alirsam denerim (alma konusunda garanti veremiyorum artik :KK1:)
:selayhus sen de harika çıkmışsın.
tesekkür ederim
Hırkanı çok beğendim :KK69:
c &a dan almistim canim sagil
:nazar::nazar::nazar::nazar:
ıslığımın yankılrı geliyor mu oraya ?
birdaha cal bakiim duymadim :KK1: ... cok sagol canim yaa cok tatli bir yorum olmus
ay bizim çotanakların hepsiciği resim eklemiş , yorumlar akşama ama :KK24: iyice inceliyim didik didik araştırıp bakıp yorum yapiyimde körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olmasın beğenirsem hemen :KK60::KK60:
bi zahmet :KK1:
Ikiniz de cok sade ve zarif gorunuyorsunuz. Giydikleriniz cok hos duruyor. :KK69: :nazar:

tesekkür ederim sanada :KK71:

logocugum fizigin cok güzelmis seninde, cokta tatli durmusun kiyafetler günlük ama ayakkabini farkli secseydin birazcik hava katardin :)

ayy buda bize takti gökkusagi dermisim :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

kız valla ezgimin kombini açarken amanın dedim yine griler koyu renkler olmuştur bu hatun , mekan da o tonlarda zaten
içimi bir hüzün kapladı
o yüzden farklı renk görünce taba filan,mutlu oldum :KK53:
sen yine ufaktan başladın ama bi de ezgime el atmak lazım
ruhumu ona da mı yollasam :KK68: diyippp tıp oluyorum:KK50::KK51:

logocum kazağının rengini çok beğendim
narçiçeği sanırım o :KK69::nazar:

selayım görmemek mümkün mü
bir de açık renk var laciye ek olarak
taba da var
ohhh bayram etti gözlerim:92::KK52::nazar:

tibitim koyamam.
giyinmiyom ki (çıplak değilim merak etmeyin :KK60:)

yannız atölyede 70 amelenin içinde olunca kot hırkadan baska bişe giymiyom.
ayakkabılarım hep ugglar ya da catlarim.
nadiren kokoş oluyom o anlardan birini eklerim
mesela h.sonu :KK61:

olmaz , en paspal halini görmek istiyorum :KK53::KK60: biz ayırt etmeden koyuyoruz hatuna bak kokoş olunca koycakmış :KK33:
yorumları eve gidince yapiciymm :21:

MAVİDUYGULAR=Elbiseni duruşunu ve ayakkabılarını çok beğendim:nazar:
KADINIMBEN=Elbise çok hoş keşke :nazar:f arklı bir iç çamaşırı kullansaymışsın
bende açık ayakkabı giyince çorap kullanılmasına karşıyım
HANTURKS=Elbisen çok güzel Sanırım açık renk çorabıda elbisenin içine giydiğin badiye uydurdun
Ben beğendim:nazar:
EXEZGİ=Gri ve beyaz bir arada çok hoş Taşıyış süper:nazar:
SELAYHUS=Hırkan çok güzel Diğerleride öyle ablacığım:nazar:

sabah oglumu krese götürürken cizmelerim biraz islanmis, giderken kar yoktu ama dönüste basladi :KK14:.. simdi size özenip bende cektim :))
kontes hanimin dikkatine üzerimdekiler laciverttir efendim ne füme ne griii :KK60:
Eki Görüntüle 130234 Eki Görüntüle 130235

maşallahh :nazar::nazar:
ay bende dogum yaptıktan sonra böyle olurmuyum yaa:KK9:
hırkana bayıldım canım
:nazar:

logopeia günlük sade güzel bi kıyafet canım kırmızı yakışmış
selayıım çok beğendim hırkana zaten bayılmıştım :nazar:
bu kombini gri çizmeleri alırsan bi de onunla dene canım
teşekkürler cnmm:KK71:

gri ile uyarmi bilmiyorum canim ,skinnyimdeki kahve cizgilerden dolayi bu cizmelerimi giydim. ama egerki alirsam denerim (alma konusunda garanti veremiyorum artik :KK1:)

tesekkür ederim

c &a dan almistim canim sagil

birdaha cal bakiim duymadim :KK1: ... cok sagol canim yaa cok tatli bir yorum olmus

bi zahmet :KK1:

tesekkür ederim sanada :KK71:

logocugum fizigin cok güzelmis seninde, cokta tatli durmusun kiyafetler günlük ama ayakkabini farkli secseydin birazcik hava katardin :)
selaycımm cok teşekkür ederim işe yaklaşık 1 saat geç kaldıgım için elime ne geldiyse aldım dolaptan
ayakkabıda hızlı giderim diye conversleri cektim alta :KK53:

logocum kazağının rengini çok beğendim
narçiçeği sanırım o :KK69::nazar:

selayım görmemek mümkün mü
bir de açık renk var laciye ek olarak
taba da var
ohhh bayram etti gözlerim:92::KK52::nazar:
kontescik valla ben rengini anlamadım kırmızı mı desem bordomu desem nar cicegimi desemm :KK37:
cok değişik rengi zaten rengini cok beğenerek almısıtm:KK1: ama sanırım nar çiçeğinie yakın :KK37:

bugün ben kızlar eşimle doktora ordan gezmeye :KK55:
bu arada çoraplar beyaz çıkmış ama krem rengi

Eki Görüntüle 130207

bende çok beğendim elbiseyi de çorapla uyumunu da... sadece botlara takıldım....

bugun ben anneciğime giderken :KK69:
sam2154he8zvgra.jpg
[/url][/IMG]

her zaman ki gibi süppeerrrr.....

benimde resim ekleyesim geldi
sabah herzamanki gibi işe geç kaldım 9da işte olmam gerekirken ben 8:50 de uyanıyorum :KK37:
10 saniye içinde giyinip cıktım biraz paçozum ama :KK49:

Eki Görüntüle 130231

çok hoş bi günlük kombin olmuş bence....

sabah oglumu krese götürürken cizmelerim biraz islanmis, giderken kar yoktu ama dönüste basladi :KK14:.. simdi size özenip bende cektim :))
kontes hanimin dikkatine üzerimdekiler laciverttir efendim ne füme ne griii :KK60:
Eki Görüntüle 130234 Eki Görüntüle 130235

ya bayıldıııımmmm..... incecik olunca tabi, insan istediğini giyiyor, kamufle edecek bi bölge yok tabi.... çok çookk beğendim

hemen başliyim yorumlara coşmuş burası yine ne güzel :KK52:çok fazla gerilere gidemedim gördüklerimi söylüyorum
hanturkselbisene bayıldım rengi çok asil duruyo.çantanla ayakkabılarında uyum sağlamış yalnız kahverengi çoraplada denesen daha bi güzel olabilir ama genel olarak beğendim canım :nazar:
xzgihiii fiziğin maşallahı var canım taş :KK61: kıyafetinde gayet hoş çizmelerin biraz uyumsuz diyecektim ama çantanla takım yapmışsın güzel beğendim:nazar:
logopeiakazağının rengi çook cici çok tatlı durmuş üzerinde bu renkleri seviyorum.tokanlada uyum sağlamışsın:nazar:
selayuskim der çocuğu var bu kadının diye :nazar: herşeyinle çok beğendim tam benim tarzım. yalnız çizme arkadaşların dediği gibi bi renk deneyebilirsen dahada güzel olur tadından yenmez:KK61:
maviduygularmorr en sevdiğim renklerden biridir çorap çizme kıyafet uyumuna bittim çok hoşsun :nazar:

Kontess, maviduygular , logo , egerian sizlerede tesekkür ederim kizlar.

maviduygular
$alin fazla geldi canim, onu takmasan daha cok hosuma gidecektin.

Hanturks ve Egerian kizlar fikir alisverisi olarak soruyorum: koyu mavi =lacivert ve taba cizgileri olan kot skinny e neden gri cizme uygun gördünüz valla merak ettim :82::87::87:

Son düzenleme:
Kontess, maviduygular , logo , egerian sizlerede tesekkür ederim kizlar.

maviduygular
$alin fazla geldi canim, onu takmasan daha cok hosuma gidecektin.

Hanturks ve Egerian kizlar fikir alisverisi olarak soruyorum: koyu mavi =lacivert ve taba cizgileri olan kot skinny e neden gri cizme uygun gördünüz valla merak ettim :82::87::87:

:KK60::KK60: bende laciverte taba rengi çok yakıştırıyorum canım yaa.. yani kotunda taba renk bulunmasa bile bence en uygun renk taba....

selayuscum lacivert hırkayla gömleğinin rengi güzel olmuş laciverti koyu göstermemiş. mesela koyu bi gömlek giyseydin açık bi renk söylerdim. aynı şeyi çizmelerin içinde düşündüm ben. krem olunca laciverti daha yumuşak gösteriyo gibilerinden. beyaz çizme demedim abes kaçar diye krem dedim

Egerian anladim canim, ben senide gri uygun görüyor diye anlamistimda.., sen direk acik renk diyorsun . :KK71:

Son düzenleme:
X