Bugün ne giydin? Çek görelim..

mavi duygular herşeyinle beğendim:nazar: arkadan da görmek isterdim :26::KK52:
kadınımben abiyeni beğendim sırt dekoltesi güzel yalnız o görünen şey bozmuş işi :26:

yazın kuzenimin düğünü ve kına gecesi için giydiğim kıyafetler :KK1: ya ben hep resimlerde tombik çıkıom yaaaaaaaaaaaaa :KK58: $100_0686.jpg $100_0674.jpg

Beğenmedim.
Çünkü giydiğin elbiseyi pek güzel taşıyamadığını düşünüyorum daha farklı bi elbise seçmeliydin bence.
İç çamaşırının askısı gözükmemeliydi.
Açık açıkkabı ile çorap giymek çok saçma geliyor bana...
Bunlarda diğer gördüğüm kusurlar.

maviduygular son kombinini çok beğendim itiraf edeyim ben de elbise zannettim kemerle çok güzel olmuş özellikle tokasının rengi ayrı bir hava katmış :KK34: boy pos bacaklar maşallaaah :nazar: :KK9:

lolita19 ikisini de çok beğendim tatlım pembe olan özellikle çok tatlı ayrıca hiç de tombik değilsin gayet lokum gibisin :KK9:

kontess kontesss geride kalmış ama gözümden kaçmadı etek kazak olarak düşündüğüm elbiseymiş ama bence çok tatlı olmuşsun böyle vintage mi desem ne desem ayy çok sevdim yaa :KK71:

Beğenmedim.
Çünkü giydiğin elbiseyi pek güzel taşıyamadığını düşünüyorum daha farklı bi elbise seçmeliydin bence.
İç çamaşırının askısı gözükmemeliydi.
Açık açıkkabı ile çorap giymek çok saçma geliyor bana...
Bunlarda diğer gördüğüm kusurlar.

Yapışkanlı sütyen de aldım çok uğraştım ama iyi yapışmadığı için ve düştüğü için düğünde rezil olurum diye böyle yaptım.
Çoraba gelince normal şartlarda kışın bile işte genelde mini etek tercih ettiğiğim halde çorap giymem. Gece olması ve havanın çok soğuk olması çorabu mecbur kıldı. Yerinde eleştirileriniz için teşekkürler. BUndan sonra dikkat etmeye çalışacam.

Son düzenleme:

Elbisenizin onden cok hos gorundugunu dusunuyorum. :) ama arkasinda ki dekoletenin goruntusu guzel degil ve dekolteniz gereginden fazla olmus cunku zaten bacaklariniz ve kollariniz acikta...Onun disinda omuz ve bilek detaylarinin goruntusu ve ayakkabinizla uyumu cok guzel. :KK69:

sutyenın gozukmesı elbısenın guzellıgını bozdugunu dusunuyorum
corapla acık ayakkabıyı hıc yakıstıramıyorum
keske kapalı bır ayakkabı gıyseydınız

:) çok teşekkür ederim.... işte bu da bugün ki ben....

Eki Görüntüle 129683

elbıse ayakkabı hersey cok guzel cok sade ve sıksın
ama kemerı sevmedım kemersız daha hos olabılırmıs bana gore

tospik sen de koysana resim özledik :KK23:
lolita lokum gibisin çok beğendim :KK69:

tibitim koyamam.
giyinmiyom ki (çıplak değilim merak etmeyin :KK60:)

yannız atölyede 70 amelenin içinde olunca kot hırkadan baska bişe giymiyom.
ayakkabılarım hep ugglar ya da catlarim.
nadiren kokoş oluyom o anlardan birini eklerim
mesela h.sonu :KK61:

tibitim koyamam.
giyinmiyom ki (çıplak değilim merak etmeyin :KK60:)

yannız atölyede 70 amelenin içinde olunca kot hırkadan baska bişe giymiyom.
ayakkabılarım hep ugglar ya da catlarim.
nadiren kokoş oluyom o anlardan birini eklerim
mesela h.sonu :KK61:

aaa illaki kokos oluncami koyacaksin ... biz her halimizi koyuyoruz bildigin üzre :KK23::KK23:

lolita19 iki elbise de çok yakışmış modelleri de çok hoş :nazar:
yalnız siyah elbisede bence daha derli toplu bir saç modeli daha hoş dururdu

bugün ben kızlar eşimle doktora ordan gezmeye :KK55:
bu arada çoraplar beyaz çıkmış ama krem rengi

$giysi 34.jpg

Son düzenleme:
hanturksüm elbisen cok hos canim güzel olmusun yine doktor gezmesi icin :KK23::KK23::KK23:
corap her nekadar krem olsada ben bu kombine kahve bir corap tercih ederdim diye düsündüm.. iyi gezmeler canim

X