Bugün ne giydin? Çek görelim..

aşkito : yine yine yine çok tatlısın cnm:) göbüşde çok şeker:)
xzgi : canımmm süper bir kombin çok beğendim:KK69:
tesekkur ederım canım
tıvıtım donun harıc guzel olmus :KK33:
twettycigim o icte gözüken siyah disinda cok hosuma gitti.

bendende bugun öyle özel degil disariya alisverise giderken...
Eki Görüntüle 128740
bebegım ıcınde kı pembe cok guzel cok guzel bır gunden alınmıs hemde :KK16:
saclarında baya uzamıs cok guzelsın herzamankı gıbı

baya oldu yüklemeyeli eskisi gibi çıkmıyo fotoğraflar :44:
malum sınav stresi var bu aralar okula giderken böyleydim pek bi özensizim ama ekliyim dedim:KK8:

img0463tile.jpg
kombının cok guzel bu mevsıme uymuyor ama baharda cok hos olur
geçen eklediğimde bluzum için olumsuz eleştiri alınca bir de bu bluzumle denedim aynı kombinimi... (haliyle aksesuar ve oje de değişti)
hırkamı sevmemiştiniz gerçi ama olsun :86:
çantanın koyu kahvesinden de çizmem vardı:76:Eki Görüntüle 128760 Eki Görüntüle 128759

cok guzell :nazar:

Günaydın yine yıkılmış burası
EGERİAN=Kombininin renklerini ve taşıyışını çook beğendim:nazar:
KONTESSim=Petrol mavisi çok yakışmış Buarada bu sefer ojelerinide beğendim:nazar:
MAVİDUYGULAR=Klasik ve uyumlu tarzını beğeniyorum:nazar:
TWEETYim=Panyolon ve badin çok hoş Fiziğinde öyle :nazar:kıyafetini bozan çizmeler olmuş
Beyaz spor ayakkabı harika bir seçim olurmuş
SELAYHUSum=Siyahlar ve pembe çok yakışmış ablacığım:nazar:
AŞKİTOm=yerim senin göbişini kıyafetinde harika:nazar:
XEZGİ=Gri elbisen perfect EE fizikte harika olunca ortaya böyle hoş bir görüntü çıkıyor:nazar:

Son düzenleme:
hırkanı çok beğendim canım çok yakışmış...bende böyle uzun bişeyler alıyorum bu aralar tayttan başka bişeyle rahat edemiyorum
her renginden almaya calisiyorum bende :KK1: dar kiyafetlerimin üzerine kurtaricilar , sagol canim
pembe çok severim :KK69: uyumu da beğendim canım:nazar:
tskler canim
ay donum gözükmüş :KK1: pembiş badini çok sevdim hırkanda güzel kısacası güzel bir kombin bebek :KK51: teşekkür ederim yorumun içinde :KK70:
birdahaki sefere kirmizi olsun o gözükenin ozaman :KK9::KK9::KK9:
geçen eklediğimde bluzum için olumsuz eleştiri alınca bir de bu bluzumle denedim aynı kombinimi... (haliyle aksesuar ve oje de değişti)
hırkamı sevmemiştiniz gerçi ama olsun :86:
çantanın koyu kahvesinden de çizmem vardı:76:Eki Görüntüle 128760 Eki Görüntüle 128759
bu sefer daha uyumlu buldum , bluzun cok yakismis ,git gide inceliyorsun. birde bu kolyeni begenmiyorum :) cok $Ik bir kombine sirf renk uyuyor diye takmasan keske :KK1: tabi nacizane benim fikrim :KK19:
selayhus bence gayet hoşsun... sade ve şık...
cok sagol
sende $IK bir bayan olmusun yine :)
selayhus tek kelimeyle harika:nazar: fizik:nazar: renklerin uyumu:97: çok güzel:KK71:

selayım sade günlük hoş bir kombin olmuş tatlım
evet canim öylesine günlük hal :) sagol bitanem:KK19:
selaycımhoş bir kombin olmuş tatlım.siyahla zaten her renk bir güzel görünüyor.bende bu şekilde çok şey giyebiliyorum.

sagol canim.
senin kombininde gözüme takilan sey kot secimin oldu canim, sirf taslanmamis lacivert, veya kahve tonu olsaymis güzel olurmus..

:
ah o günler ne güzel günlerdi yaa :KK43:( cok sagol canim .. eevt uzadilar artik :)

:

sagol güzel ablam cok tesekkür ediyorum

Son düzenleme:
xzgi ve barçman ablacım çok teşekkür ederim :KK70:

Son düzenleme:
tweetycim kazakla pantolon birbirine çok uyumlu yakışmış ama o çizme ve kemerle uygun olan bir kazakta güzel olabilirmiş aklında olsun canım.başka bir kombin içinde.

selaycımhoş bir kombin olmuş tatlım.siyahla zaten her renk bir güzel görünüyor.bende bu şekilde çok şey giyebiliyorum.

kontesim ben çok beğendim tatlım.zaten petrol mavi delisiyim ben.çok hoş bir renk.üzerindekilerle de çok güzel olmuş.
daha dün kayınvalideme diyordum aynı renk kazak giymişti kahve şal al anneee diye :KK1: güzel bir ikili.

egerian çok güzel olmuş kombinin.sade belki ama hepsi birbiriyle gayet uyumlu.
maviduygulargayet güzel gerçekten.ofis ortamı için gayet uygun ve özenli giyiniyorsunuz.:nazar:
herkese maşallah :nazar::nazar::nazar:[/QUOTE]

tesekkur ederım canım

tıvıtım donun harıc guzel olmus :KK33:

kombının cok guzel bu mevsıme uymuyor ama baharda cok hos olur

cok guzell :nazar:

Günaydın yine yıkılmış burası
EGERİAN=Kombininin renklerini ve taşıyışını çook beğendim:nazar:
KONTESSim=Petrol mavisi çok yakışmış Buarada bu sefer ojelerinide beğendim:nazar:
MAVİDUYGULAR=Klasik ve uyumlu tarzını beğeniyorum:nazar:
TWEETYim=Panyolon ve badin çok hoş Fiziğinde öyle :nazar:kıyafetini bozan çizmeler olmuş
Beyaz spor ayakkabı harika bir seçim olurmuş
AŞKİTOm=yerim senin göbişini kıyafetinde harika:nazar:
XEZGİ=Gri elbisen perfect EE fizikte harika olunca ortaya böyle hoş bir görüntü çıkıyor:nazar:

her renginden almaya calisiyorum bende :KK1: dar kiyafetlerimin üzerine kurtaricilar , sagol canim

tskler canim

birdahaki sefere kirmizi olsun o gözükenin ozaman :KK9::KK9::KK9:

bu sefer daha uyumlu buldum , bluzun cok yakismis ,git gide inceliyorsun. birde bu kolyeni begenmiyorum :) cok $Ik bir kombine sirf renk uyuyor diye takmasan keske :KK1: tabi nacizane benim fikrim :KK19:

cok sagol
sende $IK bir bayan olmusun yine :)

evet canim öylesine günlük hal :) sagol bitanem:KK19:

sagol canim.
senin kombininde gözüme takilan sey kot secimin oldu canim, sirf taslanmamis lacivert, veya kahve tonu olsaymis güzel olurmus..

ah o günler ne güzel günlerdi yaa :KK43:( cok sagol canim .. eevt uzadilar artik :)

sagol güzel ablam cok tesekkür ediyorum

:KK9::KK9: çok teşekkür ederim hepiciğinize :KK71:

Ay aSkitocum :nazar: masallah kiz sana ..
hamilelik bi insana bukadar yaki$ir diye düsünüyorum :KK61:

seni gördükce kendi hamileligimi özlemeye basladim :KK9:

yine cok güzeL olmussun :KK69:

barçman ablacım çok teşekkürler:KK69:
selayım ben o kolyeye aşık olarak aldım:KK69: o yüzden ayıla bayıla takıyorum:KK19: teşekkür ederim bebişimm:KK54:

muhtemelen 1 kişi bile beğenmeyecek bu halimi:KK60: ama bugün deli kızın türküsü olasım geldi :KK37: (mini kazak annemin el emeği,burdan bi sürü öpücük kendisine:KK54:) $Fotoğraf2041-horz.jpg

incişim kilo mu aldın sen :KK37: her halin süper senin bu arada :KK52:

kontes ben begendim
hep uyumlu şıkır şıkır mı olmak gerek
bazen karmakarışık olmakta güzeldir.

kontescim içine siyah badi siyah botlar ve o kolye yerine bir fularla bence bu kombin süper olurdu :KK16: :nazar:

airlikfer kahverengi çorap giymen çok iyi olmuş o botlari giydiysen
kazağın ve botlar çok şık :nazar:

barçman ablacım çok şıksın yine hırkalı halini çok daha beğendim :nazar:

airlikfeer çok şıksın,barçman ablacım süpersin yine maşaşllh,kontesss bayıldımmm yaa çok güzell olmuşş kazağın süper hele,anneciğiin ellerine sağlık rengine bayıldımmm:KK9:

ablamm leoparın olayım senin:KK9:ne tarifsin ya ençok o ellerin duruşu dikkatimi çekiyor ayakkabınıda çok beğendim :KK16:
kontes o içinden görünen badin ve çorapların olmamış cnm gerisi çok hoş annenin ördüğü kazağında çok güzel :KK17:
air ayakkabıların hoşmuş hepsini bir arada görseydik keşke badin ve eteğin uyumlu görünüy:KK54:or

Yeterince izledigime karar verdim bende yorum yapma asamasina gecmeye karar verdim :KK9: fotograf ekleme asamasina da zamanla gecerim insaallah :KK69:

Barçman [URL=http://img815.imageshack.us/i/s5001806.jpg/ .!.:

Barcman hanima soyliyecek pek fazla sey yok. Klasik barcman pozuyla her zamanki gibi cok şık!!! Kolyenize de bayildim...

kkontess cim aslinda cok sirin olmussun minik bir kiz cocugu gibi ama ; kazaginin kollarinin kisa olmasi , corabinin rengi , ve kazagin icinden gozuken ustun rengi sanki eskiden kalmis seyleri giymissin gibi bir izlenim olusturuyor. Eger icinden gorunen , siyah ya da kazagin renginde bir mavi ve coraplarin da siyah olsaydi cok daha guzel gorunurdu gibi geldi bana umarim seni kizdirmamis ya da uzmemisimdir :KK69: kazagin gercekten cok guzel annenin ellerine saglik.

Botlarini cok begendigimi daha once de soylemistim biliyorsun :KK66:. Kazagin da gercekten cok hos ama ben etegini bu kombine yakistiramadim , cok spor bir tarzi var ve icindeki kirmizilarla botlarina ve kazagina uymamis. Eger etegin daha farkli olsaydi mukemmel bir kombin olabilirdi. Umarim seni de kizdirmadim ya da uzmedim :KK69:

kontescim içine siyah badi siyah botlar ve o kolye yerine bir fularla bence bu kombin süper olurdu :KK16: :nazar:

evet canım hepiciiigi bir arada giydim

airlikfeer çok şıksın,barçman ablacım süpersin yine maşaşllh,kontesss bayıldımmm yaa çok güzell olmuşş kazağın süper hele,anneciğiin ellerine sağlık rengine bayıldımmm:KK9:

teşekkür ederim canım:KK16:

ablamm leoparın olayım senin:KK9:ne tarifsin ya ençok o ellerin duruşu dikkatimi çekiyor ayakkabınıda çok beğendim :KK16:
kontes o içinden görünen badin ve çorapların olmamış cnm gerisi çok hoş annenin ördüğü kazağında çok güzel :KK17:
air ayakkabıların hoşmuş hepsini bir arada görseydik keşke badin ve eteğin uyumlu görünüy:KK54:or

bidaha hepsini giyer evden çıkarken çekerim canım:KK69:

Yeterince izledigime karar verdim bende yorum yapma asamasina gecmeye karar verdim :KK9: fotograf ekleme asamasina da zamanla gecerim insaallah :KK69:

Barcman hanima soyliyecek pek fazla sey yok. Klasik barcman pozuyla her zamanki gibi cok şık!!! Kolyenize de bayildim...

kkontess cim aslinda cok sirin olmussun minik bir kiz cocugu gibi ama ; kazaginin kollarinin kisa olmasi , corabinin rengi , ve kazagin icinden gozuken ustun rengi sanki eskiden kalmis seyleri giymissin gibi bir izlenim olusturuyor. Eger icinden gorunen , siyah ya da kazagin renginde bir mavi ve coraplarin da siyah olsaydi cok daha guzel gorunurdu gibi geldi bana umarim seni kizdirmamis ya da uzmemisimdir :KK69: kazagin gercekten cok guzel annenin ellerine saglik.

Botlarini cok begendigimi daha once de soylemistim biliyorsun :KK66:. Kazagin da gercekten cok hos ama ben etegini bu kombine yakistiramadim , cok spor bir tarzi var ve icindeki kirmizilarla botlarina ve kazagina uymamis. Eger etegin daha farkli olsaydi mukemmel bir kombin olabilirdi. Umarim seni de kizdirmadim ya da uzmedim :KK69:

teşekkür ederim canım evet hatırladım:87:
eteğim pembe krem kahve tonları canım bir daha kot tayt ile deneyim o zaman yada başka ne ile deneyebilirim sence:26:
teşekkür ederim yönlendirdiğin için canım nedemek
eteği nasıl kombin edeyim de
şu ayakkabılarla olur mu üstüme siyah sade kazak siyah çorap:21:

bibeğim içime siyah badi olamazdı çünkü o bir elbise :86: teşekkür ederimm:KK69:

çok teşekkürler canımm:KK69:

üstü gri altı siyah olan bir elbise canım o :KK53: teşekkür ederimmm:KK76:

yok kuşum kızmadım,severim ben eski enstanteleri :KK53: çok mercii diyorumm:KK71:

üzerimdeki elbiseydi ve şu şekildeydi canlar, üstünü kazakla süslemek istedim renk gelsin diye:78: $1592755991726921orgzoom.jpg

teşekkür ederim canım evet hatırladım:87:
eteğim pembe krem kahve tonları canım bir daha kot tayt ile deneyim o zaman yada başka ne ile deneyebilirim sence:26:
teşekkür ederim yönlendirdiğin için canım nedemek
eteği nasıl kombin edeyim de
şu ayakkabılarla olur mu üstüme siyah sade kazak siyah çorap:21:

Kot taytla giyersen bu kombin mukemmel olur bence seni gorenler :KK53: boyle olurlar :KK9: onun disinda etek istersen siyah olabilir bence kahverengi olabilir ve koyu yesil cok guzel olur ve elbette kot etekle de cok guzel olucaktir.

Etek senin dusundugun gibi siyah kazak ve siyah coraplarla giyilirse hos bir kombin olur bence.Pembe kazak da olabilir. Onun disinda beyaz bir ust kot ceket ten rengi corap ve beyaz spor ayakkabilarla da hos olabilir. Desen olarak biraz kolej etegi gibi ya onun icin beyaz gomlek gri ya da siyah hirka siyah ya da ten rengi corap siyah cizmeler ya da babetlerle de guzel olabilir.

Bunlari da denersen fotograflarini gormeyi cok isterim :KK69:

bibeğim içime siyah badi olamazdı çünkü o bir elbise :86: teşekkür ederimm:KK69:

çok teşekkürler canımm:KK69:

üstü gri altı siyah olan bir elbise canım o :KK53: teşekkür ederimmm:KK76:

yok kuşum kızmadım,severim ben eski enstanteleri :KK53: çok mercii diyorumm:KK71:

üzerimdeki elbiseydi ve şu şekildeydi canlar, üstünü kazakla süslemek istedim renk gelsin diye:78:Eki Görüntüle 129125

haha bu omuydu aynısından bugün ben aldım bu elbisenin kontiş markafoni , trendyol geziyo bu elbiseler :KK52: yalnız giyseydin ya kız göreydik çok beğeniyorum bu modeli neyse bide benim üstümde görersiniz artık :KK53:

Son düzenleme:
X