Bugün ne giydin? Çek görelim..

özensiz diyince paspal bi şey bekliyordum
foto açılınca:KK53:böle oldum:90:
bluzunu en çok beğendim:nazar: uyum da güzel
sadece azcık baharlık gibim:26:

bizim burlar baya güneşli bi ceket alıp çıktım evle okul arasıda 10 dakika içimdeki kısa kollu yazlıktı zaten :KK9: üzerine hırka giydim hemen bildin yazlık olduğunu vallahi :KK12: teşekkürler kontescim :KK71: bende senin badinin rengini beğendim seviyorum mavi renk tonlarını

tweety, sanki kırmızı beyaz yerine farklı bi kazak olsaydı çok daha hoş olacakmış gibi geldi bana... kendi düşüncem tabii ki :)

işte bu da bugün ki ben :)

$18012011117.jpg

niye kızayım canımcım beğenmemiş olabilirsin eleştir tabi kızmam ben öyle şeylere :KK53:
egerian çok beğendim çok güzel uymuş üstündeki herşey canım :nazar:

heh tamam o zaman :90:
ben kışa yakıştıramıyorum beyaz:KK30: ilk eleştirim buydu
bi de içindeki şey görünmüş (gerçi bu duruştan da olabilir:KK31:)
bu kadarr:KK37:

egerian çok saol canım:KK23:
o bluze ben de bittim, 5tl idi atladım hemen üstüne :KK60: yazın pek çok kez giyeceğim gibi...

twety fiziğin çok güzel cnm:nazar: kombine gelince pantalonun üstüne botunun renginde bir kazak giysen daha mı hoş olurdu ne:97:

selayhus tek kelimeyle harika:nazar: fizik:nazar: renklerin uyumu:97: çok güzel:KK71:

egerian:nazar:bayıldım tam benim tarzım giydiklerin ojelerinde siyah sanırım bendensinn:81: :81:

kontes çok beğendim :nazar: sadece kolye olmasa daha güzel olabilirdi

maviduygular çok dişi bi tarzın var çok hoş:KK23: :KK23:

heh tamam o zaman :90:
ben kışa yakıştıramıyorum beyaz:KK30: ilk eleştirim buydu
bi de içindeki şey görünmüş (gerçi bu duruştan da olabilir:KK31:)
bu kadarr:KK37:

egerian çok saol canım:KK23:
o bluze ben de bittim, 5tl idi atladım hemen üstüne :KK60: yazın pek çok kez giyeceğim gibi...

bende bişey diycen sandımdı :KK1: içimdeki şey duruştan görünmüş tatlım :KK76: beyazı bende kışın tercih etmezdim ama bu sene sevdim kuru havalarda giyiyorum bazen hoşuma gidiyo çok teşekkür ederim kontim:KK71: hırkan bu badinle çok hoş olmuş beğendim :KK31:

ooo bizim hatunlar coşmuş bugün

tivitim kazakla pantolon çok yakışmış ama o çizme ve kemerle çizmeye uyan bir renk tercih etseymişsin daha iyi olurmuş sanki canım benim

selayım sade günlük hoş bir kombin olmuş tatlım

kontesim ben önceki hırkayla badinin duruşunu da beğenmiştim bunu da beğendim
zaten kahve mavi uyumuna bayılırım çanta da çok hoş durmuş

egerian çok güzel olmuş kombinin tişörtün çok şeker hırka botlar hepsi çok uyumlu

twety fiziğin çok güzel cnm:nazar: kombine gelince pantalonun üstüne botunun renginde bir kazak giysen daha mı hoş olurdu ne:97:

selayhus tek kelimeyle harika:nazar: fizik:nazar: renklerin uyumu:97: çok güzel:KK71:

egerian:nazar:bayıldım tam benim tarzım giydiklerin ojelerinde siyah sanırım bendensinn:81: :81:

siyah canım ojem. teşekkür ederim minikim :KK69:

tivitim kazakla pantolon çok yakışmış ama o çizme ve kemerle çizmeye uyan bir renk tercih etseymişsin daha iyi olurmuş sanki canım benim

egerian çok güzel olmuş kombinin tişörtün çok şeker hırka botlar hepsi çok uyumlu

:KK70: teşekkür ederim

ay ben takısız çıkmam ki :kk77: çok saol canımm:KK54:

bende bişey diycen sandımdı :KK1: içimdeki şey duruştan görünmüş tatlım :KK76: beyazı bende kışın tercih etmezdim ama bu sene sevdim kuru havalarda giyiyorum bazen hoşuma gidiyo çok teşekkür ederim kontim:KK71: hırkan bu badinle çok hoş olmuş beğendim :KK31:

çok saol kuşumm:KK54:

eed sen o zaman da beğenmiştin bebişimm:89: çok mercii:KK54:

tweetycim kazakla pantolon birbirine çok uyumlu yakışmış ama o çizme ve kemerle uygun olan bir kazakta güzel olabilirmiş aklında olsun canım.başka bir kombin içinde.

selaycımhoş bir kombin olmuş tatlım.siyahla zaten her renk bir güzel görünüyor.bende bu şekilde çok şey giyebiliyorum.

kontesim ben çok beğendim tatlım.zaten petrol mavi delisiyim ben.çok hoş bir renk.üzerindekilerle de çok güzel olmuş.
daha dün kayınvalideme diyordum aynı renk kazak giymişti kahve şal al anneee diye :KK1: güzel bir ikili.

egerian çok güzel olmuş kombinin.sade belki ama hepsi birbiriyle gayet uyumlu.[/QUOTE]
maviduygulargayet güzel gerçekten.ofis ortamı için gayet uygun ve özenli giyiniyorsunuz.:nazar:
herkese maşallah :nazar::nazar::nazar:

buda bugünlük ben.günlük giyim diyelim.hırka ve şalın rengi baya koyu çıkmış bir ton falan daha açık daha yakın görünüyorlar yani birbirlerine.
$SAM_1506.jpg $SAM_1507.jpg $a1.jpg $SAM_1402.jpg

X