Bugün ne giydin? Çek görelim..

Sizin yanınzda sönük kalacağım Ama bende bugün kuaföre giderken

barbim selayım benim resmi göstermiş ben de barçman ablayı buldum buyur canım beniiim :KK1:

ezgim elbiseni çok beğendim siyahla çok yakışmış tatlım küpeler ve bilezik de yakışmış böyle de gayet sadesin bence daha sık kullanmalısın :nazar:

maviduygular şık bir ofis kıyafeti kolyeni beğendim canım

Son düzenleme:
ahh kankitom selayım yerim senin bana alıntı yapan parmakcıklarını :KK23: yanlız şu bir gerçek ki alıntılanmış eklentiye tıklanabildiğini daha şimdi farkettim :KK53: ayy iyice formdan düşmüşüm :86:
mm eteği çook beğendim, kolyede çok zevkli bir seçimmiş :KK23:
ee dişiliğimiz her zaman ön planda, kısaca çok beğendim :KK9:

maviduygular yine uyumlu ve hoşsun ayrıca seninde resimlerinden dişilik akıyor :KK23::KK23: heralde bizim ki gibi zıpçıktı giyinmediğin hanım hanımcık olduğun için olsa gerek :KK52:

bütün kankalar iş başında eferim sizlere, gelin bi öpiyimm sizleri :KK19:
barçman abla ne giymiş ki öyle valla seçemedim :KK25: bir kürk görüyorum yakalarda ama :129: :KK23: ( şimdi bir ceyar olacaktı şurda :97:

aşkitom kokoş kokoşsun yine çok beğendim küpenle üstündeki çok uyumlu:KK12: hamile olunca ben nasıl olucam merak ediyorum :KK1:
xzgim elbisen çok tatlı olmuş canım , takı taksam da en sade olanını takarım demişsin :KK53: küpende çok sade ve güzel canım :nazar:

ahh kankitom selayım yerim senin bana alıntı yapan parmakcıklarını :KK23: yanlız şu bir gerçek ki alıntılanmış eklentiye tıklanabildiğini daha şimdi farkettim :KK53: ayy iyice formdan düşmüşüm :86:
mm eteği çook beğendim, kolyede çok zevkli bir seçimmiş :KK23:
ee dişiliğimiz her zaman ön planda, kısaca çok beğendim :KK9:

maviduygular yine uyumlu ve hoşsun ayrıca seninde resimlerinden dişilik akıyor :KK23::KK23: heralde bizim ki gibi zıpçıktı giyinmediğin hanım hanımcık olduğun için olsa gerek :KK52:
barbim bebeğim çok teşkür ederim beğenmene sevindim :KK19:
zıpçıktı mı :KK9: bilmiyoruz sanki senin de ne şık ne afet olduğunu :76:

kızlar baya bir sayfa ilerlemiş oyüzden toptan bir teşekkür ederim hepinize.
evet siyah çizme konusunda kesinlikle haklısınız ama genelde kombinlerimde çizme olsada converse yada spor ayakkabı dışında uzun vadede pek rahat edemiyorum.oyüzden bugün böyle oldu.zaten montumda spordu ordan kurtardım yani :KK1: buarada kazağım lacivertin bir tonu ama ince bir iplik birazda kırçıllı gibi renk farklı görünüyor biraz.
maviduygularkıyafet ve takılar çok hoş.altın takamam ama altın süsü verilmişlere daha çok ilgim var :KK1:ama kolyene bayıldım.
aşkito çok şirin olmuşsun.
xzgi sende sülün gibisin maşallah.papilere bayıldım. :nazar::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
ezgi çok güzel olmuşsun özellikle küpeni çok beğendim:nazar: :nazar:

bugun ben
Çok beğendim harika olmuş.

ezgim seni aksesuarlarla görmek çok hoş
elbiseni beğendim :nazar:

xzgim muhteşem olmuşsun canımmm...:KK16:
maviduygular sende çok şıksın cnm

ya geçen gün handecim, sen benim eteğimi görmemiştin biri alıntılamış bak dedi, hemen girdim tabi ama resimleri artık eklenti olarak eklediğimziden alıntıda kıyafeti göremedim, o gün aşkito ve barçman ablada kombin eklemiş yazılarda gördüm ara tara bi bulamadım o üç kombinide .. :KK50: ya inanmıyorum bir zamanlar en çok ilgilendiğim topikte şu an kombin resmini bile bulamaz hale gelmişim :KK50::KK57::KK37: neyseee :84:

aşkitomtomTomTom ne güzel bir tunik siyah beyaz :KK69: uzun zaman sonra seni epey varolan göbüşünle görmek çok güzel oldu :KK34:
xzgiciğim yine şıkk yine çok zarifsin bitanem :KK69:
kırmızısevenhatun kırmızı papilerine öldüm bittimmm benim olsunmu :KK9::KK9::86:

barbim selayım benim resmi göstermiş ben de barçman ablayı buldum buyur canım beniiim :KK1:

ezgim elbiseni çok beğendim siyahla çok yakışmış tatlım küpeler ve bilezik de yakışmış böyle de gayet sadesin bence daha sık kullanmalısın :nazar:

maviduygular şık bir ofis kıyafeti kolyeni beğendim canım

aşkitom kokoş kokoşsun yine çok beğendim küpenle üstündeki çok uyumlu:KK12: hamile olunca ben nasıl olucam merak ediyorum :KK1:
xzgim elbisen çok tatlı olmuş canım , takı taksam da en sade olanını takarım demişsin :KK53: küpende çok sade ve güzel canım :nazar:

kızlar baya bir sayfa ilerlemiş oyüzden toptan bir teşekkür ederim hepinize.
evet siyah çizme konusunda kesinlikle haklısınız ama genelde kombinlerimde çizme olsada converse yada spor ayakkabı dışında uzun vadede pek rahat edemiyorum.oyüzden bugün böyle oldu.zaten montumda spordu ordan kurtardım yani :KK1: buarada kazağım lacivertin bir tonu ama ince bir iplik birazda kırçıllı gibi renk farklı görünüyor biraz.
maviduygularkıyafet ve takılar çok hoş.altın takamam ama altın süsü verilmişlere daha çok ilgim var :KK1:ama kolyene bayıldım.
aşkito çok şirin olmuşsun.
xzgi sende sülün gibisin maşallah.papilere bayıldım. :nazar::nazar::nazar::nazar:

hepınıze cok tesekkur ederım :KK69: :KK16:

aşkito : yine yine yine çok tatlısın cnm:) göbüşde çok şeker:)
xzgi : canımmm süper bir kombin çok beğendim:KK69:

barbim bebeğim çok teşkür ederim beğenmene sevindim :KK19:
zıpçıktı mı :KK9: bilmiyoruz sanki senin de ne şık ne afet olduğunu :76:

çok severim ben handem çiçekli etekleri :KK9: bu arada lcwnin çiçekli eteklerinin üstünede yoktur aklında bulunsun :KK34: hem kullanışlı ( uzunluk ve kalınlık açısından ) hemde hesaplı :86: bazen çok güzel etekler geliyor :KK23:
ay çok mersi :KK17:

barbicim çok teşekkür ederim amaaaa... harbiden yahu "zıpçıktı mıı", kiimm, nerdee, nasııl yaw... :))

bilmem öyle işte :KK17::78:

bugünden ....:KK36:

Eklentiler

• $180120115378.jpg
    $180120115378.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 57
  • $180120115379.jpg
    $180120115379.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 47
twettycigim o icte gözüken siyah disinda cok hosuma gitti.

bendende bugun öyle özel degil disariya alisverise giderken...
$cats.jpg

baya oldu yüklemeyeli eskisi gibi çıkmıyo fotoğraflar :44:
malum sınav stresi var bu aralar okula giderken böyleydim pek bi özensizim ama ekliyim dedim:KK8:

img0463tile.jpg

baya oldu yüklemeyeli eskisi gibi çıkmıyo fotoğraflar :44:
malum sınav stresi var bu aralar okula giderken böyleydim pek bi özensizim ama ekliyim dedim:KK8:

img0463tile.jpg

özensiz diyince paspal bi şey bekliyordum
foto açılınca:KK53:böle oldum:90:
bluzunu en çok beğendim:nazar: uyum da güzel
sadece azcık baharlık gibim:26:

geçen eklediğimde bluzum için olumsuz eleştiri alınca bir de bu bluzumle denedim aynı kombinimi... (haliyle aksesuar ve oje de değişti)
hırkamı sevmemiştiniz gerçi ama olsun :86:
çantanın koyu kahvesinden de çizmem vardı:76: $CIMG02521-horz.jpg $CIMG02571-horz.jpg

X