Bugün ne giydin? Çek görelim..

incişim kilo mu aldın sen :KK37: her halin süper senin bu arada :KK52:

kontes ben begendim
hep uyumlu şıkır şıkır mı olmak gerek
bazen karmakarışık olmakta güzeldir.
Yok tospişim kilo almadım ama bu aralar sporu boşladım:KK14:
Teşekkürler bu arada:KK16:

kontescim içine siyah badi siyah botlar ve o kolye yerine bir fularla bence bu kombin süper olurdu :KK16: :nazar:

airlikfer kahverengi çorap giymen çok iyi olmuş o botlari giydiysen
kazağın ve botlar çok şık :nazar:

barçman ablacım çok şıksın yine hırkalı halini çok daha beğendim :nazar:

Sağolasın ablacığım:KK16:

airlikfeer çok şıksın,barçman ablacım süpersin yine maşaşllh,kontesss bayıldımmm yaa çok güzell olmuşş kazağın süper hele,anneciğiin ellerine sağlık rengine bayıldımmm:KK9:

teşekkürler ablacığım güzel görüşlerin:KK16:

ablamm leoparın olayım senin:KK9:ne tarifsin ya ençok o ellerin duruşu dikkatimi çekiyor ayakkabınıda çok beğendim :KK16:
kontes o içinden görünen badin ve çorapların olmamış cnm gerisi çok hoş annenin ördüğü kazağında çok güzel :KK17:
air ayakkabıların hoşmuş hepsini bir arada görseydik keşke badin ve eteğin uyumlu görünüy:KK54:or

ol birtanem leoparım ol benim:KK9:

Teşekkür ederim

Yeterince izledigime karar verdim bende yorum yapma asamasina gecmeye karar verdim :KK9: fotograf ekleme asamasina da zamanla gecerim insaallah :KK69:

Barcman hanima soyliyecek pek fazla sey yok. Klasik barcman pozuyla her zamanki gibi cok şık!!! Kolyenize de bayildim...

kkontess cim aslinda cok sirin olmussun minik bir kiz cocugu gibi ama ; kazaginin kollarinin kisa olmasi , corabinin rengi , ve kazagin icinden gozuken ustun rengi sanki eskiden kalmis seyleri giymissin gibi bir izlenim olusturuyor. Eger icinden gorunen , siyah ya da kazagin renginde bir mavi ve coraplarin da siyah olsaydi cok daha guzel gorunurdu gibi geldi bana umarim seni kizdirmamis ya da uzmemisimdir :KK69: kazagin gercekten cok guzel annenin ellerine saglik.

Botlarini cok begendigimi daha once de soylemistim biliyorsun :KK66:. Kazagin da gercekten cok hos ama ben etegini bu kombine yakistiramadim , cok spor bir tarzi var ve icindeki kirmizilarla botlarina ve kazagina uymamis. Eger etegin daha farkli olsaydi mukemmel bir kombin olabilirdi. Umarim seni de kizdirmadim ya da uzmedim :KK69:

Teşekkürler :KK16:kolyemle bilekliğime bende bayılıyorum
Yeni aldığım için herhalde

incişim kilo mu aldın sen :KK37: her halin süper senin bu arada :KK52:

kontes ben begendim
hep uyumlu şıkır şıkır mı olmak gerek
bazen karmakarışık olmakta güzeldir.
Yok tospişim kilo almadım ama bu aralar sporu boşladım:KK14:
Teşekkürler bu arada:KK16:

kontescim içine siyah badi siyah botlar ve o kolye yerine bir fularla bence bu kombin süper olurdu :KK16: :nazar:

airlikfer kahverengi çorap giymen çok iyi olmuş o botlari giydiysen
kazağın ve botlar çok şık :nazar:

barçman ablacım çok şıksın yine hırkalı halini çok daha beğendim :nazar:

Sağolasın ablacığım:KK16:

airlikfeer çok şıksın,barçman ablacım süpersin yine maşaşllh,kontesss bayıldımmm yaa çok güzell olmuşş kazağın süper hele,anneciğiin ellerine sağlık rengine bayıldımmm:KK9:

teşekkürler ablacığım güzel görüşlerin:KK16:

ablamm leoparın olayım senin:KK9:ne tarifsin ya ençok o ellerin duruşu dikkatimi çekiyor ayakkabınıda çok beğendim :KK16:
kontes o içinden görünen badin ve çorapların olmamış cnm gerisi çok hoş annenin ördüğü kazağında çok güzel :KK17:
air ayakkabıların hoşmuş hepsini bir arada görseydik keşke badin ve eteğin uyumlu görünüy:KK54:or

ol birtanem leoparım ol benim:KK9:

Teşekkür ederim

Yeterince izledigime karar verdim bende yorum yapma asamasina gecmeye karar verdim :KK9: fotograf ekleme asamasina da zamanla gecerim insaallah :KK69:

Barcman hanima soyliyecek pek fazla sey yok. Klasik barcman pozuyla her zamanki gibi cok şık!!! Kolyenize de bayildim...

kkontess cim aslinda cok sirin olmussun minik bir kiz cocugu gibi ama ; kazaginin kollarinin kisa olmasi , corabinin rengi , ve kazagin icinden gozuken ustun rengi sanki eskiden kalmis seyleri giymissin gibi bir izlenim olusturuyor. Eger icinden gorunen , siyah ya da kazagin renginde bir mavi ve coraplarin da siyah olsaydi cok daha guzel gorunurdu gibi geldi bana umarim seni kizdirmamis ya da uzmemisimdir :KK69: kazagin gercekten cok guzel annenin ellerine saglik.

Botlarini cok begendigimi daha once de soylemistim biliyorsun :KK66:. Kazagin da gercekten cok hos ama ben etegini bu kombine yakistiramadim , cok spor bir tarzi var ve icindeki kirmizilarla botlarina ve kazagina uymamis. Eger etegin daha farkli olsaydi mukemmel bir kombin olabilirdi. Umarim seni de kizdirmadim ya da uzmedim :KK69:

Teşekkürler :KK16:kolyemle bilekliğime bende bayılıyorum
Yeni aldığım için herhalde

Kot taytla giyersen bu kombin mukemmel olur bence seni gorenler :KK53: boyle olurlar :KK9: onun disinda etek istersen siyah olabilir bence kahverengi olabilir ve koyu yesil cok guzel olur ve elbette kot etekle de cok guzel olucaktir.

Etek senin dusundugun gibi siyah kazak ve siyah coraplarla giyilirse hos bir kombin olur bence.Pembe kazak da olabilir. Onun disinda beyaz bir ust kot ceket ten rengi corap ve beyaz spor ayakkabilarla da hos olabilir. Desen olarak biraz kolej etegi gibi ya onun icin beyaz gomlek gri ya da siyah hirka siyah ya da ten rengi corap siyah cizmeler ya da babetlerle de guzel olabilir.

Bunlari da denersen fotograflarini gormeyi cok isterim :KK69:

tımam canım bu aralar evdeyim artıkın tatile girdi okul malumunuz
çok yakında yeni kombinlerimle aranızdayım:KK66:

Barcman ablacigim $Ik olmusun ..
Kontesim güzelim elbiseyi niye renklendiriyorsun yaa :KK9: bilmiyorum heralde sevmedim :) elbiseni kazaksiz kazaginida baska bir kombinde görmek isterim canim..

airlikfeer üzerinde bluz-body ve ayakkabilarin cok hos, arkadasa katiliyorum kot veya kahve bir etekle tadindan yenmez bir kombin olur

kızlar acil yardım bekliyorum.bir kombin fikrine ihtiyacım var ama burada sorsam olur mu dersiniz diyeceğim ama okadar acil ki olmasa da olduracağım vallahi.
şöyleki bugün bir elbise aldım çok beğendim dayanadımmm :KK1: önümüzdeki ayda 1 kuzenimin birde başka bir tanıdığın nişanı var.ayrı aileler olacak yani giyerim dedim.ama benim bu elbise tunik gibi biraz:KK1: astarı falanda yok zaten incecik bir şey.resmini koyacağım şimdi.ben altına siyah tay giydim biliyorum tek renk diyeceksinizzz:KK55: ama taytı açık renk yapsam sırıtacak gibi geldi elbise kibar bir şey çünkü.birde açık renk daha fazla dikkat çekecek çorap giyersemde kocam beni kesin vurur :KK52: ortada zor bir durum var yani.sizce bu elbise gibi mi olmuş şimdi yoksa tunik mi? yada hangisi olursa olsun çok dikkat çekici mi duruyor?baya bir sırıkta oldum yani laf aramızda ayakkabılarlada.kollar pileli tül.bekliyorum yorumları.kocamada soracağımda önce sizdende fikir alayım dedim.ilk resimde kolların ördek gibi durma sebebi kolların modelini görün diye :KK1:
nişan 1 ay sonra acelen ne derseniz eğer şimdi benimki beğenmezse ona yeni öneriler sunabilmeliyim bu kıyafetle ilgili :)
$SAM_1543.jpg $SAM_1530.jpg $SAM_1531.jpg $SAM_1542.jpg

Son düzenleme:
ayrıcaaa
BARÇMAN çok yakışmışşş...
KONTES gayet sana has olmuş yakıştırıyorsun sen zaten her giydiğini birbirine
Airlikfeer çok güzel olmuş ama eteği başka şeylerle kombinlersende güzel olur gerçekten.ama çok yakışmış sana.

bence gayet şık olmuş ama çorap gibi olan taytlardan gy kesinlikle likralı parlak olanlardan öbür türlü spor durur ve şık olmaz

parlak aslında da resimlerde çıkmamış pek.elbiseyide ayrıca çektim zaten oyüzden.
benim derdim şık olupta fazla göze batmamak (gerçi boy oldu ayakkabıyla 180 nereye çekmeyecek dikkat :KK1:) akşam kocacık gelsinde ozaman giyilip giyilmeyeceği belli olacak psikolojik olarak hazırladım ama görünce ne der bilmiyorum :KK1:
ayrıca teşekkür ederim canım yorumun için.

Son düzenleme:
kontess, çok şirin olmuş bence, çok beğendim....

barçman, tam benim tarz :) çok şık

Airlikfeer, ben beğendim canım, hem kazağını hem eteğini.... ama belki vanilya çorapla da denenebilir...

doll, hiçbişeycik diyemiyorum canım, sadecee :nazar: :KK52: topuklu ayakkabı ile sırık boy benim de problemim maalesef :KK43: bi de üstüne cansu dere-cem yılmaz modeli oluyoruz kocayla yaw :26:

ama yine dee.... bugün ki ben işte :KK70:

$19012011132.jpg $19012011130.jpg $19012011128.jpg

Son düzenleme:
Doll bende begendim tek renkte güzel durur böyle $IK hos olmus böyle giyinebilirsin ...
egerki esin istemezse baska birsey giyin bunuda evde corapsiz giyersin :KK60: :KK60:

kontess, çok şirin olmuş bence, çok beğendim....

barçman, tam benim tarz :)

doll, hiçbişeycik diyemiyorum canım, sadecee :nazar: :KK52: topuklu ayakkabı ile sırık boy benim de problemim maalesef :KK43: bi de üstüne cansu dere-cem yılmaz modeli oluyoruz kocayla yaw :26:

ama yine dee.... bugün ki ben işte :KK70:

Eki Görüntüle 129230 Eki Görüntüle 129231 Eki Görüntüle 129232

ablacım allahtan benim koca uzun böylede geçemiyorum :KK1: seninde etek ve ayakkabılara bayıldım çok asil duruyor ayakkabılar.fiziğinde çok güzel maşallah:nazar::nazar::nazar:

Doll bende begendim tek renkte güzel durur böyle $IK hos olmus böyle giyinebilirsin ...
egerki esin istemezse baska birsey giyin bunuda evde corapsiz giyersin :KK60: :KK60:

hay aklında bin yaşa zaten biraz sonra izin verdi ama evde giymeme diye bir mesaj yazağım bakalım gelmek üzere zaten :KK1::KK1::KK1: saol canım benim

Egerian seni yazmayi unutmusum .. Cok guzel bahar renkleri ... Yakismista

teşekkür ederim selayuscum
barçman abla maşallahın var :nazar: çok şık bir hanımefendisin
kontes şirin kız çocukları gibi olmuşsun :KK61: sevdim ben değişiklik iyidir
airlikfeer ilk çizmelerine bayıldımm kotlada dene
doll kıyafetin çok şık ben çok beğendim fiziğininde maşallahı var :nazar:
maviduygular ayakkabılarını biraz uyumsuz buldum ama kıyafetine denecek bişey yok gayet şık

egerian,doll,maviş duyguş ve selayım çok saolun bebiklerr:KK8:

doll'cum ben pek bayılmadım ne yazık ki
sonuçta kuzen söz konusu,daha gösterişli bir şey giysene?:26:
nar çiçeği ya da başka bir renkte düz bir elbise,dizde boy , kolsuz filan
üzerine de kürk bir etol?

Maviduygular canim kiyafetin cok uyumlu ama ayakkabi hic olmamis altina ,benim tavsiyem kahve veya taba bir cizme

hadi bakalım, izin verdi mesajı bekliyorum doll, süpperr görünüyosun çünkü yaa :nazar:

haha ablacım ondan izin vermiyor ya :KK1: evet aynen dediğim gibi oldu.yani ilk baktı bir ne düşünüyorsun dedim tartışmak lazım bu konuyu dedi(bilgi alışverişi anlamında) düşünmek lazım dedi. 2 dk geçti yok yok sen bunu evde giy en iyisi dedi.tayt olduğunu ben biliyorum ama herkes bilmiyor olmaz dedi :KK1::KK1: neyse canım elbise bende ben onu bir şekilde giyerimde mutlaka birazda ayakkabıdan oldu sanırım daha dikkat çekici oldu.neyse olsun.sağolun yorumlarınız için.
ablacım ayakkabıların çok güzel ama evet o takıma gri bir topuklu olabilir.eteği ve üstü lacivert görüyorum lacivertte olabilir sanki.

egerian,doll,maviş duyguş ve selayım çok saolun bebiklerr:KK8:

doll'cum ben pek bayılmadım ne yazık ki
sonuçta kuzen söz konusu,daha gösterişli bir şey giysene?:26:
nar çiçeği ya da başka bir renkte düz bir elbise,dizde boy , kolsuz filan
üzerine de kürk bir etol?

tatlım bugün kızılayı alt üst ettim her yerde aynı şeyler var böyle gönlüme göre bir şey bulamadım.bu elbiseyide onun niyetiyle değilde buldum kaçırmayım alayım diye aldım.sabra'nındı 30a aldım.sonra oraya kaydım bir şekilde :KK1:birde onlar nişanı nerede yapacak bilmiyorum oyüzden fazla coşturmak istemedim.neyse onu giyemeyeceğim kesinleşti zaten başka şeyler bakacağız :KK55:
egerian çok teşekkür ederim
maviduygularresime bir daha baktımda ben renk körüyüm galiba gömleği gri gördüm diğerleri lacivert :KK1:
bunada aklıma hiçbir şey gelmedi.ama dediklerimi unut sen vazgeçtim onlardan:KK1::KK1:

X