Bugün ne giydin? Çek görelim..

minik, pantalonum ve yeleğim lacivert.... ve lacivertle taba rengini çok yakıştırıyorum ben tatlım yaa

laciverte bayılırım bende lacivert ve beyazı çok yakıştırıyorum ama sen böyle seviyosan beğeniyosan bişey diyemem tatlım herkesin zevki farklı botların çok güzelmiş ama sadece renk olarak bana uyumsuz geldi

Son düzenleme:
barçman abla takımını çook beğendim çizmeyle harika durmuş boğazlı kazakla da denemelisin bence
maviduygular hırkanı ven çizmeni beğendim ama ikisi bence de uymamış canım

maviduygularhepsini beğendim ama çizme farklı bir renk olsa daha hoş olur du sanki
barçman gayet güzel.hele üzerindekini çok beğendim.

buda bugün benn
gri ve mor ikilisi.biraz renk olsun diye siyah keremir taktım.

doll güzel olmuş beğendim gri mor denemedim hiç genelde gri beyaz yada gri siyah tercih ederim hoş olmuş ama

teşekkür ederim.gri mor fikrini kontescim soktu aklıma bende hadi bir deneyim dedim.kemer aslında kazakla birlikte almıştım yani onun takımı gibiydi.buseferde hadi hep aynı renkler olmasın bir değişiklik olsun dedim.
teşekkür ederim yorumlarınız için.
tamam ilk fırsatta gri ile sarıyı deneyeceğim.

Son düzenleme:
Barcman abla cok tatlisin yha, icime sokasim geliyo seni :) cok güzelsin yine

Maviduygular cok $iksiniz efemm

DoLL sizide takip ediyorum ve begenilerimi sunuyorumm

doll'cum kemer fazla olmuş bence canım
onun dışında beğendim

barçman ablacım uzun yeleğine bayıldımm bermuda pantolonunla da harika uymuş.acep içine açık renk giyseydin,misal krem renk gibi?nasıl olurdu ki
yorumun için de teşekkür ederim,yeni gördüm kusuruma bakma

mavi duygucum kombini beğendim,uyum olarak da güzel...sadece çizme modelini beğenmedim canım

Son düzenleme:
Sizin yanınzda sönük kalacağım Ama bende bugün kuaföre giderken

ablaciim o güzel takim kuaföre giderken giyinilirmi yaa, boya dökülür sac olur mac olur..
saka bir yana cok güzel tasimisin ...
kiyafeti tam olarak göremedigim icin, yani cizmeleri kiyafetle beraber göremedigim icin uyumunu anliyamadim canim, birde cizmeler gözüme kaba geldi birazcik(acik acik yaziyorum umarim darilma olmaz aramizda ), hirkan hos ama ....

kemeri yakistiramadim canim bu kombine , triko kazagin cok hosmus bende cok severim gri rengi...
ve griyi lila mor ile cok yakistiririm..

barçman abla takımını çook beğendim çizmeyle harika durmuş boğazlı kazakla da denemelisin bence
maviduygular hırkanı ven çizmeni beğendim ama ikisi bence de uymamış canım

Sağol ablacığım
ama DÜN BURASI ÇOK SICAKTI hırkam ince olmasına rağmen çok geldi

işte benim hatunum inçişim

Oyy kim gelmiş Yine niki değişmiş tospişimin Teşekkürler tatlım benim

ablam kuaföre gitmek için fazla şık olmamışmısın takımın çok hoş herzamanki gibi

Yok ablacığım Hırka çıkınca normal bir kıyafet oluyor Teşekkürler tatlı tweetyim

maviduygularhepsini beğendim ama çizme farklı bir renk olsa daha hoş olur du sanki
barçman gayet güzel.hele üzerindekini çok beğendim.

TeŞEKKÜRLER Bendesenin kıyafetini beğendim
GRİYLE moru birlikte denememiştim gayet hoş olmuş

barçman abla her zamanki gibi çk şıksınız yaaaaaaaa

Sağol Berenciğim

Barcman abla cok tatlisin yha, icime sokasim geliyo seni :) cok güzelsin yine

Maviduygular cok $iksiniz efemm

DoLL sizide takip ediyorum ve begenilerimi sunuyorumm

Sağol ablam Aşkitom benim
Bende seni burada daha sık görmek istiyorum Özletme kendini

Teşekkürler KONTESSim Üzerimdeki yelek değil hırka
Bu arada önerini uygulayacağım

Teşekkürler Selayhusum beğendiğine sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…