Bugün ne giydin? Çek görelim..

canım çok teşekkürler :KK71:
ben de senin hırkanı çok beğendim yeşille güzel olmuş ama bencede kahve bi pantolonla çok daha hoş olurmuş. bi de hem kolye hem küpe hem bileklik fazla göründü gözüme canım en azından küçük küpeler takssan çok daha dengeli olurmuş bence.

aşkito hoşgeldin canım özlettin kendini yine aşkito gibi olmuşsun renkli ve şıkır şıkır sana yyakışıyor bu tarz canım

qumral çok zarif görünüyorsun hırkanın siyahı dagüzelmiş :nazar:

tskrler :KK71:

çok merci canımm :KK23:

saolasın bebişim
evet muhteşemler yaa , her kombinde elim onlara gidiyorr:KK52:

rüyamsın bi kere kesinlikle kotla kullanma canım o hırkayı
cici kumaş eteklerle deneyebilirsin,elbiselerle de harika olur
altına da vanilya renk çorap giyersin
kıyafet rengi olarak ise kahvenin bi çok tonuyla ve uçuk pembelerle kombinleyebilirsin
ve içine boğazlı gbi çok kapalı parçalar yerine daha ince,boynu açık bi şey giyebilirsin

tskrler kkontes'cim onerilerini dikkate alcam :KK71:

aşkitooo aneemmm kız ne güzel olmuş göbüş maşallah allah su gibi doğum nasip etsin canı yaa :nazar:

hanturks canım eteğini çok beğendim, böyle siyah üzerine canlı renkler çok hoşuma gidiyor, acaba nerden aldığını öğrenebilirmiyim tatlım boyu filan da süper... :nazar:

kontes harika çorap mı taytmı o şekerim, çok tarz duruyor gerçekten :nazar:

rüyamsın ve qumral sizin hırkalarda çok hoş, sanırım elbisede daha iyi duruyor boyu da kısa olduğu için... :nazar:

maviduygular insan hissettiği yaştadır canım yaa, hiç de kilolu değilsin kendine haksızlık etme lütfen, belki işin gereği klasik giyindiğin için kendini durgun hissediyorsundur, :KK24: :KK24: kıyafetinde işe çok uygun ve uyumlu :nazar:

kontes kombin çok hoş olmuş :KK62: bende bu çorapları alıyımmı almıyımı tereddüt etmiştim ama sende gördükten sonra alıcam galiba :KK66:

Qmral sende çok hoşsun saçlar falan :KK12:

olivecim çorap canım bunlar:KK23: teşekkür ederimm:KK69:
aşkitocum çok merci şeker annem:KK69: ben de anlamıyorum neden 40 bu beden büüü:KK57::84:
ponpitocum bence de al canım,çok güzellerrrr:KK52: teşekkür ederim:KK71:

selayy sen 30lu yaşlardamısın?? ben tweetyi 18lik çıtır sanmıştım dün.
senide 20lerdesin sanmıştım:KK1: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
ne eksiğim var zaten 18 lik çıtırlardan geçen birkaç seneyi saymazsak :KK52::KK9: tekrar teşekkürler canım :KK70: kombinini çok beğendim mont ve papi uyumu çok hoş :nazar:
selayım kombin harika olmuş cnmm ben çok beğendim...
hanturks cnm sende çok uyumlusun bence canım hakkını yememek lazım kolyende pek güzelmiş selayımın kesesine bereket...
kkontescim kombin çok güzel cnm beğendim ben yakışmışşşş ,çorabından bendede war daha ihihihih hatta bizim kızlar gördüü buluşmada :KK9:
barbimi gördüm elbiseye bayıldımmm çok yakışmış canımmmm sana
susu cnm pantolonun çok tarzmışşş bayıldım
tibiticim cnm elbisen çok hoş ama ayakkabı olarak platform tercih et bence

maviduygular riş yeri için gayet uyumlusun cnmmm
saqol tutimcim :KK69:
canım bence çok güzel olmuş.sade ve şık olmuş.kolyende çok güzel :nazar:
barçman teşekkür ederim.
tweety canım öyle diyorsan sen bilirsin ozaman.elbisen çok güzel zaten.neyle giysen yakışır yani.kafana göre takıl :KK1:
teşekkürlr canım :KK71:
tivitim o ayakkabilari giymiceksen elbise cok güzel canim, tam ortama uygun olur.

teşekkürler aşkitom senin göbüşte çok tatlı olmuş gbelik için rahat ve güzel bir kombin:KK16:
mavı duygular ıs yerıne gore gayet sık ve hossun ayrıca cok kıbar duruyorsun
kontesımmm cok begendım bende dun o coraplardan aldım cok guzel duruyorlar
tivitimm elbiseyi çok yakıstırdım
dollu goremedım
askıtommm senı gorunce yuzum guldu ozlemısız senı burda gobısın cok sırın olmus

xzgim teşekkür ederim :KK70:
rüyamsın hırkanı bende çok beğendim yeşillede güzel uydurmuşsun benim hiç aklıma gelmezdi:KK17: bence kotlada güzel olmuş ama kahveylede olabilir tabi:nazar:
qmral elbisen düz bir elbise sanırım tam belli olmamışseninde hırkanı beğendim :KK17:
maviduygular ceketsiz bu kombini daha çok beğendim:nazar:

aa kontişi unuttum en çok beğenmiştim halbukisi :KK17: kırmızı müthiç gitmiş bu eteğin üstüne canım altındaki tayt çoraplada güzel bir hava oluşturmuşsun gri ayakkabı ve çantanın yerine başka şeyler hayal ettim ben :KK1:

hanturks canım eteğini çok beğendim, böyle siyah üzerine canlı renkler çok hoşuma gidiyor, acaba nerden aldığını öğrenebilirmiyim tatlım boyu filan da süper... :nazar:
darkolivecim çok teşekkür ederim :KK16:
canım eteği almadım annem dikti
ama fitilli kadife kumaşlardan eğer dikme diktirme şansın varsa

aa kontişi unuttum en çok beğenmiştim halbukisi :KK17: kırmızı müthiç gitmiş bu eteğin üstüne canım altındaki tayt çoraplada güzel bir hava oluşturmuşsun gri ayakkabı ve çantanın yerine başka şeyler hayal ettim ben :KK1:

bana özel tek bi msj olmş işte fena mı :KK60: eheheh
kırmızıyı daha önceleri beğenmemiştiniz bu defa tutturmuşum :KK53: teşekkür ederimm:78:

bana özel tek bi msj olmş işte fena mı :KK60: eheheh
kırmızıyı daha önceleri beğenmemiştiniz bu defa tutturmuşum :KK53: teşekkür ederimm:78:

kombin etmek önemli işte kuşum en güzel şeyi al giy ama uygun şeylerle kombin etmedikçe güzel durmuyor meretler :KK24::KK73:

Ablacigim tesekkur ederim , hem pantalonum hemde badim kahverengiydi ablam .. Daha acik kahvemi olsaydi dedin?? Heralde siyah gozukzu sende

Gecekusum sagol canim ..

Handem hanim hanimciksik ....ayy cok sevindim takmana :KK24:

ablaların ablası siyah elbisem ama senin güzel hatrın için koyu mavide olabilir :kk77::KK69:
hanturksüm eteğini çok beğendim çok cici çok severim böyle çiçekli böcekli desenleri kolyende çok güzel uyum sağlamış alanın gönlüne sağlık çok beğendim :kk77:

Barcman abla sen pc nin renk ayarlarini düzelt en iisi:KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: en iyisi ben göz ayarlarımı değiştireyim

MAVİ DUYGULAR=Klasik ama çok hoş bir tarz :nazar:
KONTESSim=Yerim senin çorapalarını kırmızılar çook yakışmış:nazar:
AŞKİTO=Çok özlemişim ablam seni:KK16:
Kıyafetinde çok hoş gerçekten:nazar:
OMRAL=Tam bir esmer güzelisin Siyah elbisende çok hoş:nazar:
RÜYAMSIN=Omuzlarındaki taşlara bayıldım Fiziğede maşallah

aşkitooo aneemmm kız ne güzel olmuş göbüş maşallah allah su gibi doğum nasip etsin canı yaa :nazar:

kontes harika çorap mı taytmı o şekerim, çok tarz duruyor gerçekten :nazar:

rüyamsın ve qumral sizin hırkalarda çok hoş, sanırım elbisede daha iyi duruyor boyu da kısa olduğu için... :nazar:

maviduygular insan hissettiği yaştadır canım yaa, hiç de kilolu değilsin kendine haksızlık etme lütfen, belki işin gereği klasik giyindiğin için kendini durgun hissediyorsundur, :KK24: :KK24: kıyafetinde işe çok uygun ve uyumlu :nazar:

tesekkurler :KK54:

xzgim teşekkür ederim :KK70:
rüyamsın hırkanı bende çok beğendim yeşillede güzel uydurmuşsun benim hiç aklıma gelmezdi:KK17: bence kotlada güzel olmuş ama kahveylede olabilir tabi:nazar:
qmral elbisen düz bir elbise sanırım tam belli olmamışseninde hırkanı beğendim :KK17:
maviduygular ceketsiz bu kombini daha çok beğendim:nazar:

tesekkur ederim canim :KK71:

:KK9::KK9::KK9::KK9: en iyisi ben göz ayarlarımı değiştireyim

MAVİ DUYGULAR=Klasik ama çok hoş bir tarz :nazar:
KONTESSim=Yerim senin çorapalarını kırmızılar çook yakışmış:nazar:
AŞKİTO=Çok özlemişim ablam seni:KK16:
Kıyafetinde çok hoş gerçekten:nazar:
OMRAL=Tam bir esmer güzelisin Siyah elbisende çok hoş:nazar:
RÜYAMSIN=Omuzlarındaki taşlara bayıldım Fiziğede maşallah

saol sende cok hos olmussun :KK71:

Son düzenleme:
evet, insan hissettiği yaştadır ama buradaki çıtır hatunlar bi anda yaşımı hissetmemi sağladılaarrr :)) neyse şaka bir yana çok teşekkür ederim, herkese teşekkür ederim yani yorumlar için.... klasik ama mecburen, malum iş işte... genelde öyle olmak zorunda kalıyorum, devlet maalesef :KK43: ama bugün yaşasın cumaydı :)) işte bugün ben :)

$14012011104.jpg $14012011107.jpg $14012011109.jpg

X