Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar tek tek alıntı yapmak istemedim ama yorumlar için teşekkür ederim.
kemeri akşama doğru çıkarttım zaten fazla rahat edemiyorum kemerle. yani iki türlüsünü de giymiş oldum böylelikle. :82:

Herkes çok güzel yine uzun zamandır foruma giremiyorum ve fotoğraf da eklemiyordum çünkü neredeyse önlükten başka bir şey giymiyorum

Dün akşam bir akadaşımın doğum günü partisi vardı; böyleydim

elbise:H&M

alıntı yapmazsanız sevinirim arkadaşlar

Son düzenleme:
jigsaw harika görünüyorsun. Çok çarpıcı cesur. Fiziğine çok yakışmış...

jig elbisen çok güzelmiş, fiziğin de öyle, ancak elbisenin askıları sana uzun gelmiş sanırım.
göğüs kupları aşağıda kalmış.

Hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlar

evet askıların ayarlanmamış hali bu zaten sonradan ayarlattım anneme

ve bir not: bu elbisenin siyah olanı şu an indirimde beğenen bir baksın derim

Hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlar

evet askıların ayarlanmamış hali bu zaten sonradan ayarlattım anneme

ve bir not: bu elbisenin siyah olanı şu an indirimde beğenen bir baksın derim

nerelerde var cnm bu marka ben duymadım sanırım:44: ankarada nerde bulabilirim bi fikrin var mı?

jigsaw elbisede fiziğinde harika.bayıldımm gerçekten.

teşekkür ederim canım.
nasıl olabilirdi mesela? düğme küpelerden falan mı yoksa metal bir küpe mi?

mesela o küpenin kırmızı topu olmasa daha mı güzel olurdu ne:97: yada metal halka küpeler veya biraz kalın siyah halka küpeler de çok hoş olabilirdi cnm benm fikrim tabiki

mesela o küpenin kırmızı topu olmasa daha mı güzel olurdu ne:97: yada metal halka küpeler veya biraz kalın siyah halka küpeler de çok hoş olabilirdi cnm benm fikrim tabiki

rica ederim canım teşekkür ederim fikirlerin için.
arada bir renk olsun diye taktım o küpeyi aslında. saçlarım uzun olduğu için siyah küpe yada minik küpeler pek görünmüyor gibi hissediyorum.birde bu küpelerimi geçenlerde almıştım takmamıştım henüz oyüzden taktım. :82:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…