Bugün ne giydin? Çek görelim..

kızlar tek tek alıntı yapmak istemedim ama yorumlar için teşekkür ederim. :KK1:
kemeri akşama doğru çıkarttım zaten fazla rahat edemiyorum kemerle. :KK14: yani iki türlüsünü de giymiş oldum böylelikle. :82:

Herkes çok güzel yine :KK34: uzun zamandır foruma giremiyorum ve fotoğraf da eklemiyordum çünkü neredeyse önlükten başka bir şey giymiyorum :KK37:

Dün akşam bir akadaşımın doğum günü partisi vardı; böyleydim :KK8:

img0197uu.jpg

img0198g.jpg

elbise:H&M :KK54:

alıntı yapmazsanız sevinirim arkadaşlar

Son düzenleme:
jig elbisen çok güzelmiş, fiziğin de öyle, ancak elbisenin askıları sana uzun gelmiş sanırım.
göğüs kupları aşağıda kalmış.

Hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlar :KK71:

evet askıların ayarlanmamış hali bu zaten sonradan ayarlattım anneme :KK37:

ve bir not: bu elbisenin siyah olanı şu an indirimde beğenen bir baksın derim :KK34:

Hepinize çook teşekkür ederim arkadaşlar :KK71:

evet askıların ayarlanmamış hali bu zaten sonradan ayarlattım anneme :KK37:

ve bir not: bu elbisenin siyah olanı şu an indirimde beğenen bir baksın derim :KK34:

nerelerde var cnm bu marka ben duymadım sanırım:44: ankarada nerde bulabilirim bi fikrin var mı?

jigsaw elbisede fiziğinde harika.bayıldımm gerçekten.

teşekkür ederim canım.
nasıl olabilirdi mesela? düğme küpelerden falan mı yoksa metal bir küpe mi?

mesela o küpenin kırmızı topu olmasa daha mı güzel olurdu ne:97: yada metal halka küpeler veya biraz kalın siyah halka küpeler de çok hoş olabilirdi cnm benm fikrim tabiki:KK70:

mesela o küpenin kırmızı topu olmasa daha mı güzel olurdu ne:97: yada metal halka küpeler veya biraz kalın siyah halka küpeler de çok hoş olabilirdi cnm benm fikrim tabiki:KK70:

rica ederim canım teşekkür ederim fikirlerin için.
arada bir renk olsun diye taktım o küpeyi aslında. saçlarım uzun olduğu için siyah küpe yada minik küpeler pek görünmüyor gibi hissediyorum.birde bu küpelerimi geçenlerde almıştım takmamıştım henüz oyüzden taktım. :KK1: :82:

X