Bugün ne giydin? Çek görelim..

selayım kombin harika olmuş cnmm ben çok beğendim...
hanturks cnm sende çok uyumlusun bence canım hakkını yememek lazım kolyende pek güzelmiş selayımın kesesine bereket...
kkontescim kombin çok güzel cnm beğendim ben yakışmışşşş ,çorabından bendede war daha ihihihih hatta bizim kızlar gördüü buluşmada :KK9:
barbimi gördüm elbiseye bayıldımmm çok yakışmış canımmmm sana
susu cnm pantolonun çok tarzmışşş bayıldım
tibiticim cnm elbisen çok hoş ama ayakkabı olarak platform tercih et bence

maviduygular riş yeri için gayet uyumlusun cnmmm

Son düzenleme:
canım bence çok güzel olmuş.sade ve şık olmuş.kolyende çok güzel :nazar:
doll çok teşekkür ederim canım :KK71:
sen de çok hoş olmuşsun spor ve tarz bi kombin olmuş renkler de çok uyumlu görünüyor ikinci küpe çok daha uygun bence de büyük küpeleri seviyosun heralde her kombininde büyük küpeler tercih etmişsin

hanturks canım daha iyisi şamda kayısı :))
çok beğendimm
gnydncım çok sağol tatlım :KK19:
hanturkscüm uyum çok hoş :nazar: beğendimm:KK31:

teşekkür ederim kontessciiim :KK16:
ben seni çooook beğendim çorap etek bluz hepsi süper görünüyor :nazar:

hanturks cnm sende çok uyumlusun bence canım hakkını yememek lazım kolyende pek güzelmiş selayımın kesesine bereket...
çok teşekkürler tutiim :KK19: evet selayımın kesesine bereket :KK69:

tuti, çok teşekkürler, evet işte klasik memur :)

konteesss, saklanabiliyorlar demek ki güzelim, bi de saklanamayacak kadar kalabalık olanlar var :))

doll çok teşekkür ederim canım :KK71:
sen de çok hoş olmuşsun spor ve tarz bi kombin olmuş renkler de çok uyumlu görünüyor ikinci küpe çok daha uygun bence de büyük küpeleri seviyosun heralde her kombininde büyük küpeler tercih etmişsin

gnydncım çok sağol tatlım :KK19:

teşekkür ederim kontessciiim :KK16:
ben seni çooook beğendim çorap etek bluz hepsi süper görünüyor :nazar:

çok teşekkürler tutiim :KK19: evet selayımın kesesine bereket :KK69:

hanturkscüm saol kuşum:kk77::KK54:
bu sefer kazağı yerinde kombinledim galiba:86:

tamam tatlım haklısın aslında.kazağın örgüsü küpedeki iplerle uyumluydu ondan taktım :KK1:
ama senin hatrın için bir dahakine şunu takayım olur mu ? :KK1: Eki Görüntüle 126350
illede takacagim diyorsunnn :KK1::KK1:, evet canim bunlar daha uyumlu olmus
memur kombini demek :) gayet uyumlu bir tek kemerinde karar veremedim canim cok ince olunca gözüme tuhaf geldi canim.
Eki Görüntüle 126384 Eki Görüntüle 126383

+ gri çanta & gri oxford & koyu mavi kaşe manto
gri cantayla gri oxfordu cikar söyle bacaklarini saran topuklu bir bot ile cok süper olurdu diye düsündüm

selayım kombin harika olmuş cnmm ben çok beğendim...]

canim benim coook tesekkür ederim begenmen sevindirdi:KK19:

$megi.jpg $meg.jpg

uzuuun bir aradan sonra ben..
özentili bir kiyafet deil. market alisverisine cikarken cektim :)
montumu begenmeyenler olabilir, bende pek begenmiyorum , ama su an da önü kapanan 2 montumdan 1i bu :))

askito tam askito $Ikir $Ikir fikir fikir :80::80: .. bana göre cok süslü ama sen seviyorsun böyle :) göbeginde cok tatli olmus canim

kkontes çok beğendim canım.çoraplara özellikle bayıldım.
hanturks tşk ederim canım.evet büyük küpeleri beğeniyorum canım genelde.
selayhun evet canım illaki takacağım :KK1: küpe bağımlısıyım sanırım.
maviduygular gayet güzel bir iş giyimi.bana hiç kilolu görünmüyorsunuz gerçekten.gayet güzel.

selayhus supersin cok begendim
hanturks cok uyumlusun etegin cok seker :KK69:
doll begendim kirmizi ve kot cok severim ayrica bencede 2. kupe cok daha uygun olur
maviduygular ayakkabi haric begendim
kkontess herseyinle cok uyumlusun :KK69:
askito begendim mor u cok severim ama bogazli badi tercih ederdim straplez in altina. gobegin cok seker bayilirim hamis gobeklerine :KK69: :KK49:

Son düzenleme:
sevgili doll ve rüyamsın çok teşekkür ederim....
moral oldu valla doll :) çok sağol... ama son 1 yıla kadar 36 beden iken, evlendikten sonra 40 beden oldum yaa :KK43:( :KK43:

Ruyamsiin teşekkür ederim canım.evet 2.küpe daha iyi olacak sanırım.
mavi duygular bende keşke bedenimde bir değişiklik olsa diye bekliyorum.evlenince alırsın demişlerdi ama 1.5 yıl oldu.hiçbir değişme yok :KK5:
kkontes dün gri ve mor dedin.aklıma girdin :KK1: yarın deneyeceğim bakalım.giyersem koyarım En Büyük KK
ayrıca senin bugünkü kombinine uygun bir şey geldi aklıma geçen bir küpe almıştım bilmem hatırlarmısın.ponponlu gri kırmızı ve siyah renkte beğenmiştin.onun çok güzel gideceğine karar verdim.benden sana hediye olsun derdim ama ankara'dayım maalesef :KK43:

Son düzenleme:
X