Bugün ne giydin? Çek görelim..

$SAM_1264.jpg kontescim işte bu benden sana gelsin :KK1:

Ruyamsiinomuzlara bayıldım.hem spor hem şık olmuş.bu tonda yeşil ve krem ikilisini çok beğeniyorum ben zaten.güzel olmuşsun canım.omuzlar işlemeli kollarında da bir şeyler var.acaba kolye olmasa mı diyeceğim ama ozamandaa önün boş kalacak sanki.bir tek o konuda kararsızım.ama beğendim. :nazar: ama evet kahve pantolonla daha güzel olur.

Son düzenleme:

canim üzerindekini kahverengi pantalonla hayal ettim cok güzel olurdu mavi biraz tuhaf geldi gözüme..
üzerindeki bolere hirkan cok tatli durmus.. birde kazagini üzerine koyup kemeri göstermesen nasil olurdu... böyle olunca üst taraf cok $Ik alt taraf spor durmus.

maviduygular öyle bir bahsettinki kendinden 40 yas üstü sandim ..
bende 30 lu yaslardayim ama yasli hissetmiyorum kendimi heecc (her ne kadar kontes icin orta yas olmus olsam bile :KK1: )..

Son düzenleme:
selayhus cum zaten burda kendimi çoookkk yaşlı hissettiimm.... ama bak ceza alacağını nasıl da biliyo ve tıp diyo kontes de :)))

selayy sen 30lu yaşlardamısın?? ben tweetyi 18lik çıtır sanmıştım dün.
senide 20lerdesin sanmıştım:KK1: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

30 u geçmeyi bekle bence doll :))) emin ol acayiipp farkediyooo... bir de yazın yaşadığım 2 aylık gebelik sürecinde kilo aldım :KK43:(

doll'cum küpeler için saol kuşumm:KK69: benimkileri beğenmedin mi :63::KK60:
rüyamsın,canım sadece hırkanı beğendim ne yazık ki :KK59::nazar: gel sana bu hırkayla daha başka bir kombin yapalım:KK23:
selayım benim yaş hesaplarım azcık acayiptir evet :86: bu konuyu konuşuruz bi ara senle :KK60: (sen kontes için orta yaş isen, birileri ne yapsın :KK60:)
dolll benim yaşım kaç sence,özelime de hele bakayım:KK53: kaç göstermişim merak ediyorum

ben büyük küpeleri beğeniyorum ya oyüzden.yoksa seninkide güzel.mavi duygulara mesaj gönderdim 10 dk geçsinde sana da yazayım tahmini yaşını.pek başarılı olamadım ama şuana kadar :KK1:

16724216300606041214110.jpg
[/URL][/IMG]

Buda boncuklu cardigan'i cikarmadan :))) Bu arada aramizdaki kizlardan, yani KK'dan - birisindede var aynisindan, ama beige (creme) rengi :) Yani H&M'den ise aynisi :))))
unavngivet1q.png
[/URL][/IMG]

unavngivet3t.png
[/URL][/IMG]

:KK69: :KK69: :KK69: :KK69:

Omral hmm az önce kremini görmüştük sanırım değil mi?
herşey siyah ama işlemeler ve takılar parlak olunca hoş olmuş gerçekten.

mavı duygular ıs yerıne gore gayet sık ve hossun ayrıca cok kıbar duruyorsun
kontesımmm cok begendım bende dun o coraplardan aldım cok guzel duruyorlar
tivitimm elbiseyi çok yakıstırdım
dollu goremedım
askıtommm senı gorunce yuzum guldu ozlemısız senı burda gobısın cok sırın olmus

Ruyamsiinomuzlara bayıldım.hem spor hem şık olmuş.bu tonda yeşil ve krem ikilisini çok beğeniyorum ben zaten.güzel olmuşsun canım.omuzlar işlemeli kollarında da bir şeyler var.acaba kolye olmasa mı diyeceğim ama ozamandaa önün boş kalacak sanki.bir tek o konuda kararsızım.ama beğendim. :nazar: ama evet kahve pantolonla daha güzel olur.

tesekkur ederim doll'cum :KK54:

canim üzerindekini kahverengi pantalonla hayal ettim cok güzel olurdu mavi biraz tuhaf geldi gözüme..
üzerindeki bolere hirkan cok tatli durmus.. birde kazagini üzerine koyup kemeri göstermesen nasil olurdu... böyle olunca üst taraf cok $Ik alt taraf spor durmus.

maviduygular öyle bir bahsettinki kendinden 40 yas üstü sandim ..
bende 30 lu yaslardayim ama yasli hissetmiyorum kendimi heecc (her ne kadar kontes icin orta yas olmus olsam bile :KK1: )..

tamam canim bidahakine kahve pantolon + kemer gorunmeden giyerim
tesekkurler :KK69:

doll'cum küpeler için saol kuşumm:KK69: benimkileri beğenmedin mi :63::KK60:
rüyamsın,canım sadece hırkanı beğendim ne yazık ki :KK59::nazar: gel sana bu hırkayla daha başka bir kombin yapalım:KK23:
selayım benim yaş hesaplarım azcık acayiptir evet :86: bu konuyu konuşuruz bi ara senle :KK60: (sen kontes için orta yaş isen, birileri ne yapsın :KK60:)
dolll benim yaşım kaç sence,özelime de hele bakayım:KK53: kaç göstermişim merak ediyorum

yaptik bile canim :KK1: :KK69:
senin aklinda baska fikirler varmi?

hanturks cok uyumlusun etegin cok seker :69
canım çok teşekkürler :KK71:
ben de senin hırkanı çok beğendim yeşille güzel olmuş ama bencede kahve bi pantolonla çok daha hoş olurmuş. bi de hem kolye hem küpe hem bileklik fazla göründü gözüme canım en azından küçük küpeler takssan çok daha dengeli olurmuş bence.

aşkito hoşgeldin canım özlettin kendini yine aşkito gibi olmuşsun renkli ve şıkır şıkır sana yyakışıyor bu tarz canım

qumral çok zarif görünüyorsun hırkanın siyahı dagüzelmiş :nazar:

kontes şahane olmuş cnm çok beğendim:KK69: :nazar:

Qmral çok beğendim senide :nazar:

çok merci canımm :KK23:

mavı duygular ıs yerıne gore gayet sık ve hossun ayrıca cok kıbar duruyorsun
kontesımmm cok begendım bende dun o coraplardan aldım cok guzel duruyorlar
tivitimm elbiseyi çok yakıstırdım
dollu goremedım
askıtommm senı gorunce yuzum guldu ozlemısız senı burda gobısın cok sırın olmus
saolasın bebişim
evet muhteşemler yaa , her kombinde elim onlara gidiyorr:KK52:

rüyamsın bi kere kesinlikle kotla kullanma canım o hırkayı
cici kumaş eteklerle deneyebilirsin,elbiselerle de harika olur
altına da vanilya renk çorap giyersin
kıyafet rengi olarak ise kahvenin bi çok tonuyla ve uçuk pembelerle kombinleyebilirsin
ve içine boğazlı gbi çok kapalı parçalar yerine daha ince,boynu açık bi şey giyebilirsin

Son düzenleme:

cok tesekkür ederim kizlarr güzel yorumlariniz icin.
bende özlüyorum burayi, ama evde boya badana isleri fln vardi, yogun geciyo günlerim..
genel olarak hamilelikte esofman tercih ettigim icinde resim eklemiyorum :)

öptm hepiciginizi:KK54:

kontessim bayildim sana bu arada cnm... 40 bedeni nerene giyiyosun anlamis deilim :nazar:

X