Bugün ne giydin? Çek görelim..

Günaydın epeydir uğrayamadım buraya
Çok geçmişe gidemedim ama görebildiğim kadarıyla
BARBİVEKEN=Ne yapmışsın sen ablam öyle
Moda dergilerinden fırlamış gibisin çok modern ve çok hoş bir kıyafet çok beğendim:nazar::KK34:
SELAYHUS=um çok yakışmış kıyafetin ablacığım:nazar:
JADE=Senin sade ve sana çok yakışan giyim tarzına bayılıyorum:nazar:
LİLYUM=Kazağını bende sevmedim ama muhteşem bir fiziğin var maşallah:nazar:
bu arada AŞKİTO nerelerde iyidir inşallah
Günaydın ablacımm...
Tatlı dilinden yorumun için teşekkürler...
:KK69: :KK54:

Evet tweetyciim cok kotu o kombinler ama oyle giyiniyorlar .. Ayakkabinin kendi biraz farkli :KK1:
Arkdisim kemer kendisinindi ben napiim :KK3: orsay e soyliyeyim kalinlastirsinlar :KK1:
Sen versene fazla kilolarindan bana :KK60: :KK60: ..Sagol canim benim:82:

çok fena o kombinler yaa yüksek bel görünce zaten fena oluyorum artık alıştık galiba toto açık gezmeye :KK52::KK53: fazlam olsa hemen viririm senden mi sakınıcam kuşum ya benimki anca bana yitiyi :76::KK52:

34 mü aman tanrımmm almam lazım :KK52:
canım bu papi yüksek belli havuç pantolonlarla olur
külotlu çorapla giyilen kışlık şortların altına olur
belli tarzdaki elbiselerle olur
dar paça kotlarla olur:KK51:

bende sevmiyorum bu ayakkabıları ama
topuklu olanları güzel bence

Eki Görüntüle 123741

boyum 169 olduğu için topuklu giymem sorun oluyo kendimi düz ayakkabılar çoook daha iyi hissediyorum canım
bide kaararsız kaldım ya alıp almamakla
şort giymedim giyemem de sanırsam:26:

boyum 169 olduğu için topuklu giymem sorun oluyo kendimi düz ayakkabılar çoook daha iyi hissediyorum canım
bide kaararsız kaldım ya alıp almamakla
şort giymedim giyemem de sanırsam:26:

pek tarzın değil galiba bu papiler senin
kombinleri beğenmedin çünkü...
o zaman alma canım:KK50:

1.69 la topuklu neden sorun olsunki ??? Yuregemedigin acisindanmi , bende o civarlardayim ama topuklunun tuhaf durdugunu dusunmuyorum .. Topuklu ile 10cm olsa topuk 1.78 anca olurum :KK1:

1.69 la topuklu neden sorun olsunki ??? Yuregemedigin acisindanmi , bende o civarlardayim ama topuklunun tuhaf durdugunu dusunmuyorum .. Topuklu ile 10cm olsa topuk 1.78 anca olurum :KK1:

etrafımda benden uzun insan bayan yok:26:
çok istiyorum ama günlük giyemem rahat olamıyorum o yüzden
yürümem açısından sorun yok:78:

selayım elbiseni beğendim ama kemeri ıı ııhhhh ince kemerleri sevmiyorum çünkü :KK37: çok güzel taşımışsın azcık kilo al sende :95:
lilyum rahat bir kombin olmuş ama kazağın benimde hoşuma gitmedi canım :KK71:
yaa kontii bırak şu ayakkabı sevdasını yawrum çok çirkin şu ayakkabılar :KK50: günaydıncıma katılıyorum bu ayakkabıların topuklularını al bari hevesin geçsin kombin etmekte zor bunları hem :KK54: selayhusun gösterdiği kombin çok içler acısı geldi bana hayatım , savaştan çıkmış gibi :KK37: tabiki sen bilirsin balböceğim yinede :KK70:
barçman abla nerelerdesin kombinlerini bekliyoruz özlettin kendini :KK69:

içler acısı mı :KK53:
tüm kk ile ters galiba benim zevkim :KK60:

yakıştıran süper yakıştırıyor ama bu mankenler tahta olduğu için tuhaf durmuş

kontes al yafrum içinde kalmasın sen şortlarla, yüksek bel eteklerle çok güzel taşırsın :KK12:

Günaydin ablacigim , nerelerdesin özlettin kendini... cok tesekkür ederim yorumun icin.. :KK19::KK71::KK70:

selayım elbiseni beğendim ama kemeri ıı ııhhhh ince kemerleri sevmiyorum çünkü :KK37: çok güzel taşımışsın azcık kilo al sende :95:
lilyum rahat bir kombin olmuş ama kazağın benimde hoşuma gitmedi canım :KK71:
yaa kontii bırak şu ayakkabı sevdasını yawrum çok çirkin şu ayakkabılar :KK50: günaydıncıma katılıyorum bu ayakkabıların topuklularını al bari hevesin geçsin kombin etmekte zor bunları hem :KK54: selayhusun gösterdiği kombin çok içler acısı geldi bana hayatım , savaştan çıkmış gibi :KK37: tabiki sen bilirsin balböceğim yinede :KK70:
barçman abla nerelerdesin kombinlerini bekliyoruz özlettin kendini :KK69:

beğenmene çok sevindim ablacığım, kafama göre uydurdum böyle bişiler işte :KK17: sen uzun zamandır kombin eklemiyorsun bir sorun yoktur inşallahh. özletme kendini :KK3:
aşkito resimlerde pano şeklinde görülmediği için keyfinin kaçtığını, eklemek istemediğini söyledi abla :KK31:

bu oxfordların siyah topuklusundan var bende, bende topuklularını beğeniyorum..:97: sadece stradivariusta taba rengi delikli topuksuz oxford görmüştüm yazın, birtek o hoşuma gitmişti:KK34: kısa şortla falan hoş duracak cinstendi
ama diğer kundura tarzı oxfordlar bana çok itici geliyorrr :KK37:

Günaydın ablacımm...
Tatlı dilinden yorumun için teşekkürler...
:KK69: :KK54:
Teşekkürler kızlar:KK16::KK16:
Bende sizi çok özledim
Amerikadaki oğlum tatiliçin burada onu geçirdikten sonra kombinlerimle burada olacağım
Aşkitoya üzüldüm alışmıştık hergün foto eklemesine:KK14:
Yinede kararına saygı duyuyorum
Bencede bu yeni uygulama burayı takip etmeyi güçleştiriyor

dün giydiklerim ,pembe sweet , converslerim ve pembe montum çok rahat oluyo böyle yaa :KK55:
kontesciğim zevkler tartışılır herkesin farklı farklı canım benim sen beğenmişsen onu engüzel şekilde taşımayı bilirsin elbette :KK71:

Eklentiler

• $070120115321.jpg
    $070120115321.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 63
  • $060120115297.jpg
    $060120115297.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 54
  • $070120115325.jpg
    $070120115325.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $070120115317.jpg
    $070120115317.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 65
tweety cok tatli olmussun cok yakismis ama ayakkabilar haric. sevmiyorum uzun converseleri bide bunlarin topuklularida oluyo :KK53: :KK30: :KK36: ama olsun sen seviyosan sorun yok canim :KK70:

kontes oxford ayakkabılar taytla da oluyor üzerine salaş bi tişört, bluz veya kazakla iyi kombinleniyor, mini kadife etek üzerine bluzla çok şık olur.

X