Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

kızlar evdeki bilgisayarı ve telefonu teyzeme götürdüm teyzemle aynı şehirdeyz ve teyzemi yanıma getirdim herşeyide anlattım biraz daha iyiyim teyzem eşimi aradı ve yanına çağırdı teyzem konuştu ve evden gönderdi ben hiç karşıkarşıya gelemdim konuşmadım eşim ısrar etti teyzeme ama ben istemedim ailemi gece vakti aramadık gece yola çıkmasınlar babam çok sinirlenir annem üzülür...yarın sabah haberi vereceğiz..

nedense ters iliski isteyenlerin icinde bi sapiklik olduguna inaniyorum hak yolu varken neden b.k yolu dimi ama?
Allah boyle sapiklardan ve sapkinliklardan korusun bizleri evlatlarimizi.

bilindik yalanlari soylemeye calismis esin sana ama bu saatten sonra kanacak degilsindir herhalde. sakin inanma..duzelir diyede bekleme canim. coluk cocukta yok iyiki ortada. bir an once kurtulmaya bak bana kalirsa. boyle bir insan daha cok basini agritir yoksa.

tek söyleyeceğim allahından bulsun ama teyzemle uzunuzun konuştuk bana çok iyi geldi birde sizler kızlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim beni rahatlattınız amcamın biri avukat onunla bu davayı görüşeceğim tanıdığı hakimler falan var çokta iyi bir avukat eminim onu süründürürüz..

bence ona vereceğin en büyük ceza olanları hiç utanmadan onn ailesine akrabalarına hatta arkadaşlarına kadar anlatmak... onu rezil etmek... mümkünse sapık damgası vurmak ona en büyük ceza olur...bunda senin utanacağın hiçbişey yok... sende bir hata yada kusur yok... tamam evlilikte cinsel ilişki tabiki önemlidir ama eşler arasında iki tarafın isteği ile olur herşey...
ne yani sende farklı isteklerde bulunsaydın ve o bunları karşılamasaydı sende mi onu aldatacaktın...

Psikolog yardimi almani tavsiye ederim..ilerisi icin yani...sevgilim beni aldatmisti..hemen ogrendigim an ayrilmistim...simdi esimin kucucuk bir hatasini gormedigim halde ona tam manasiyla guvenemiyorum..her bilgisayardan kalktiginda net gecmisine bakarim, caktirmadan maillerine bakarim, telefonuna bakarim vs...bunu gecmiste yasadigim o uzucu olaya bagliyorum...
Yani bunu unutturacak birseyler yapmalisin bence arkadasim...psikolog gibi mesela...

Birde arkadasin dedigi gibi, esinin bu pisligini herkese duyur bencede..Sapik damgasi yani...

uff hem cok uzucu hem cok korkutucu.. buraya yazabilen arkadaslar kadar buna cesaret edemeyen ve aldatilmisligi icinde yasayan arkadaslarinda oldugunu dusunuyorum.. gun gectikce bu aldatilma olayi katlanarak buyuyor.. korkuyorum , allah hepimizi korusun

Allahtan maddi ve manevi destekleriniz hazir.Mecburiyetten iliskilerini devam ettiren birsuru kadin var, etramizda degilmi?.Her turlu siddete maruz kaliyorlar ve giklari bile cikmiyor.Niye?.. Aileleri yaninda degil yada maddi anlamda guclu degiller.Siz bu nedenle kendinizi sansli olanlardan sayin.Etrafinizdakiler sizin yaninda ve sizi savunacak gucteler.Digerlerinin ise tutunacak kimseleri yok ne yazik ki..Bu tip pisliklere katlanmak zorunda kaliyorlar..
Arkadaslarin dedigi gibi onu maddi ve manevi yipratin ki, hem rezilligini dunya alem duysun, hemde bes parasiz kalsin.Bu ona cok iyi ders olacaktir.Onun igrenc isteklerine karsi cikmaniz iyi olmus, cikmayip isteklerini karsilasaydiniz belki cok daha gec bu aldatilmisliklari ogrenecektiniz.Degmeyen bir insan icinse uzulmeyin hic derim.Allah hakkinizda hayirlisini nasip etsin...

aldatmak kesinlıkle karakter meselesıdır .karakteri bozuk aç doyumsuz bı varlıksa eger

sız ne yaparsanız yapın o sızı aldatacaktır .istedigi cinsel taleplerı kabul etmedını dıye

degıl yanı .sakın boyle dusunup kendınızı hırpalamayın .

hatta bazı kadınlar var kı ; aynı sızın gıbı dusunen "istedgi cinsel talebını kabul etmedıgım ıcın

benı aldattı "seklınde dusunup sırf evlılıgını kurtarmak adına adam ne ıstıyorsa dedıgını yapar oluyorlar

kendılerınden tavız verıyorlar .kendılerını iyice küçültuyorlar .ama yıne aldatılıyorlar yıne ..

cunku bu aldatmak karakter meselesıdır ,ısteklerı olmadı dıye degılıdr .

umarım sız boyle yapmazsınız .kendınıze olan saygınızı sakın yıtırmeyın .

siz kendınıze saygı duymazsanız kımse sıze saygı duymaz .

Ne tektasi ne yemegi bir kutu biraya bi ton kadin bulabilirsin disarda yatmak icin
Pislik dolu pislik
Ama en adisi evli olup bu pislikleri bulanlar

Arkadasim bosan herturlu mikrobu kapmistir zaten yakinda geberir

aynen katılıyorum .dısarıda yatmaya meraklı oyle pıslıkler var kı

hıc bı talepde bulunmadan sırf eglencesıne zevkıne yatmak ısteyen

pıslıklerde var .boylelerıne cok sahıt oldum ben .

yanı tek tasla kandırma olayı oldugunu sanmıyorum .

uzmek ıstemem ama tek tas olayı fılan acaba bu bayan esınız ıcın

ozel bırı olabılır mı ?

bir de burda bugün biri konu açmıştı ve aldatılsanız dahi görmezden gelin ben öyle yaptım bi süre sonra herşey eski haline döndü ve şuan mutluyuz gibi bi özeti vardı konunun...

şimdi gel de görmezden gel hadi bakalım......

Arkanda ailen varsa, işin varsa hiç bir şekilde muhtaç değilsen aldatılmayı kabul eden kadınları ben anlamıyorum anlamayacağım hele bekarsan sadece sevgili iken hiç bir mecburiyet yokken affedenleri duyunca ben sinir krizleri geçiriyorum resmen hala ayy seviyorum bu yüzden bırakıp gidemiyorum ayy çok pişman bir daha yapmıcakmış aşkitom ya da kocişkom demeler nesini seviyorlar böyle adamların anlamıyorum onlar gidip başka kadınların bedenlerini severken. Bu yazdıklarım da arkasında ailesi olmayan, hiç bir gidecek yeri olmayıp da çaresizlikten bunu kabullenen kadınlar için değildir onları tenzih ediyorum .

Boyle bir konuyu erkekde yazmis olabilir.Gelecek tehlikelere karsi bazilarini sindirmek icin.Minareyi calan kilifini hazirlar.Bence kilif hic uymamis hic.Aldatmaya meyili olan mutlaka yine yapar.Gozu disarda olanlarsa ancak kor olursa capkinligi bitecektir :)))

eğer boşanma davası açmayı düşünürsen dilekçende facebook mesajlarını ve telefondan attığı mesajları da talep et...
büyük konuşmak istemiyorum ama haketmemişsin.hakkında hayırlısı olsun

8 aylık karısını gayet profesyonelce aldatan adamdan hayır gelmez. Bu iş öyle ben cinsel isteklerine karşı geldim ondan aldattı olayı değil. Sokakta o isteğini karşılayabileceği bir sürü kadın bulurdu. İşi ikinci telefona facebooka falan tasımasına gerek yoktu. Belliki eşiniz sizi ilk defa ve sırf cinsel istekleri tatmin olmuyor diye aldatmıyor. Bu adam evlenmeden öncede yapmıştır ve şimdi ne derse desin nasıl tövbeler ederse etsin ilk fırsattada aldatacaktır. Sakın kendinizde bir suç aramayın ne yaptımda aldattı neyim yetmedi diye. Bunun güzellikle , cinsel ilişkiyle yada başka birşeyle alakası yok.Evliliğinin bukadar başında bunu yapabiliyorsa belliki hasta eşiniz ve maalesef bunun tedavisi yok kendinizi yıpratmayın yolunuza bakın derim. Umarım bundan sonra çok mutlu olursunuz.

off ya okadar nefret dolu oldumki konuyu okuyunca bu ne ya lanet olsun böyle erkeklere
senin adına çok üzüldüm canım kendini ezdirme güçlü olmaya çalış hakkında hayırlısını dilemekten başka bişey gelmiyor elden

Sözün gerçekten bittiği yer bu olsa gerek sakin ol mantıklı düşünmeye bak ama ne diyecegımı bilemiyorum gercekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…