Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

o konuda hiç merak etme hem nafaka davası aç hemde hakaret davası... kadınlık gururumu incitti de al donuna kadar her şeyi... ya adalet onu öyle bir yapacak ki

kk sayesinde şu aldatma olayında öğrendiğim bazı şeyler var ve bence hepimiz bunları aklımızda tutmalıyız;

1-eğer evde yeni bir hat,cep teli bulduysak ve eşimiz yakın arkadaşımın diyorsa bilin ki yalan!

2-eğer bilgisayarda garip fotolar vb..bulduysak ya da harcama fişleri bulduysak ve eşimiz yine arkadaşımın,sende dursun sakla dedi diyorsa bu da yalan!

3-telinde herhangi bir bayan numarası,mesajları ve biz de bunu ıspatlamışsak ama o,arkadaşımın sevgilisi,eşi vb..şeylere başvuruyorsa yalan!

konu sahibi tabii boşanıp boşanmamak sizin tercihiniz ama farklı cinsel istekleri olan br adamla aldatma olmasaydı bile çok zorlanırdınız..

Senden talep ettiği iğrençliği yaşamak için
dışarıda ava çıktı demekki.
Evli adamdan gelecek bir tektaşa, iki yemeğe tavlanan, evli adam bile ayartırım diye böbürlenen
ama kullanıldıklarıyla kalan bi dünya salak var dışarıda.
Yazık çok yazık.
Ailelere durumu açıklayın ki kimsenin yüzüne bakacak hali kalmasın.
Seksomanyak pislik.

Son düzenleme:

Cnm buradaki herkes sana iyi yada kötü gelen yorumlar yapabilirler. en güzel cevabı eşine sen sessiz kalarak evi terk ederek hatta dava açarak yapabilirsin. Bu ona çok koyar emin ol. Yinede acı ama son kararı verecek olan sensin iyi düşün demiycem yaptığı adilikten sonra...

Kesinlikle tek kelime etme daha ona.
Seninle ne konuşmaya nede yüzüne bakmaya yüzü yok onun.
Aç tazminat davasını da .
Madem adam gibi koca olamayacaktın, fantezi peşinde koşacaktın ne yaktın kızın başını.

Son düzenleme:

kurtulmuşsun bence sevinmelisin yol yakınken fark ettıgın cok iyi olmus sevındm adına

bence yapman gereken belli canım benim çok üzüldüm senin için ve bunu kesinlikle haketmedin. seni aldatması için hiçbir sebepte yok olsa bile yapmaması gerekirdi zaten. üzgünüm ama böyle iğrenç bi adamla hayatının geri kalanını mahvetme sakın yol yakından ayrıl ve kurtul o şeref yoksunu insandan.
bi düşün daha sekiz aylık evliyken bunları yapan ileride ne yapmaz. bence kesinlikle affetme ve bitir. gerçekten sinirlerim bozuldu ya benim başıma gelse ne hale gelirdim bilmiyorum.

Kesinlikle hemen kendi aileni ara gelsinler,
hemde hemen onun ailesini ara ve herseyi anlat,
rezil et onu bütün sülalesine,
herkes görsün duysun nekadar pislik utanmaz ve namussuz ahlaksiz sapik biri oldugunu
ahh cnm aileler affet kızım,hata yapmıs kızım baslarlar.. kadın yapsa tabi oooooooooo

asıl o utansın yaptıklarından canım sen niye utanıyosun ki pisliklerini herkes duysun da rezil olsun

Ne tektasi ne yemegi bir kutu biraya bi ton kadin bulabilirsin disarda yatmak icin
Pislik dolu pislik
Ama en adisi evli olup bu pislikleri bulanlar

Arkadasim bosan herturlu mikrobu kapmistir zaten yakinda geberir

Laptopla telefonu çok güvendiğiniz bir arkadaşınız veya yakınınıza bırakın. Siz yokken eve girip her şeyi silebilir.
Hatta bana kalırsa kilidi filan değiştirin.
Söylemeye dilim varmıyor ama bu adam anal yolla cinsel ilişkiye bu kadar meraklı ise ve siz bir çok kadınla birlikte olduğuna eminseniz cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda test yaptırın adamın kiminle ne yaptığı belli değil. En azından içiniz rahat eder.

Yapılacak şey belli...
Şimdi acınız taze, şoktasınız sizi çok iyi anlıyorum fakat zaman geçince farkedeceksiniz iyiki 8 ayda görmüşsünüz gerçek yüzünü.

Genceciksiniz, önünüzde kocaman bir hayat var ve bu yüzden lütfen gözyaşlarınızı hakeden birine saklayın...

ters ilşki direk boşanma sebebidir hatta bildiğim kadarıyla etraftan duyduğum hakim karşısında hiç konuşmayıp direk ayakkabınızı çıkarıp ters koyuyormuşsunuz olay anlaşılıyormuş direk boşuyorlarmış

bende aldatma sebebiyle boşandım bazen bende utanıyorum kendimi ezik gibi hissediyorum ama eşime göre çok güzelim insanların ilk tepkisi demekki güzel olanda aldatılıyor olıyor. üzülme o kaybetmiş bence hemde 8 aylık evlisin çok yazık etmiş

ayakkabı olayı ilginçmiş:44:

Dikkat ettiniz mi karılarından fellik fellik sakladıkları msn,face,twit şifrelerini nedense arkadaşları biliyor :)) O kadınlara yazılan mesajlar nedense hep bir arkadaşın olur..

Yakalanan yeni hatlar mutlaka arkadaşlarınındır (!) ve bu adam(cık)lar hep masumdur..

sakın sakın sende onun canını yakacağım diye bi delilik yapma... o zaman o midesizden ne farkın kalır.. pisliğini yüze çıkarman en büyük acıyı verecek ona emin ol

yaanlış anlama canım onun canını yakacağım derken onu etrafına çevresine rezil etmek ve tazminat davası açıp kazanmak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…