Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

daha 8 ay olmus cocugun yok ve hıcbırsey kaybetmıs degılsın o yuzden vazgecme kendını cahıl cühela takımına yem etme

Onun ailesi ve o geldiğinde hallerine tavırlarına dikkat et, iyice gözlemle. İnsanlıktan nasibini almışlarsa biraz utanmaları olur, başlarını kaldıramazlar, sesleri fazla çıkmaz. Kaınvalidenin bunları yapacağını sanmıyorum, yapacak olsa erkektir gibi abuk sabuk laflar söylemezdi. Ailen yanında ollacak yalnız olmayacaksın, bu güzel. Hazırlıklı ol bence, çünkü eşin ve akrabaları suç bastırmaya gelecek. Sesler yükselebilir, sinirler bozulabilir, hatta çirkeflik katsayılarına göre seni suçlayıp iftira bile atabilirler. Sakin ol, kendini üzme, hırpalama.

Kayinvaliden zaten tipik kayinvalide lafi etmis,
kendi oglu ya laf söyletmiyor
erkektir yaparmis, bidaha yapmazmis akillanmismi mis misssssssss
bosver canim, esyalarinida götür, kendi aldigin hicbirseyi birakma,
baska karilarla senin aldigin yatakodasinda, senin aldigin esyalarda yatmasin,
benim arkadasimda öyle yapti, yatakodasini mesela kendisi almisti ve gitti söktü ve cöpe atti
yeterki adama eziyet olsun, ugrasmak zorunda kalsin, bunun icin bile deger

Ne bir catal, nede bir bardak bile birakma,
benim arkadasimda öyle yapti, oh iyide yapti

Ailen ne güzel arkandaymis buna cok sevindim,
ayrica kayinvaliden sizi baristirmak icin geliyor, bunun icin ugrascak belliki

Bu arada bisey daha sorcam arkadasim,
kocanin böyle biri oldugunu evlenmeden önce sezdinmi? Yani hic ufacik bir belirti filan göstermismiydi??
Böyle tuhaf istekleri olacagina felan?

eşyalarını o pislige bırakarak ödüllendirmiş olursun cnm bence hiçte bırakma hayrına dagıt daha sevap hatta kendi eşyalarınıda al evin önünde yak allah sabır versin allaha şükür etki çocugun yok

canım ne çocuğu iyiki de yapmamışım diyorum eşim istiyordu aslında ama iyiki yapmamışım ben 2 yıl sonra falan diyordum hep...

ıyıkıde yapmamıssın ıste ... sımdı cocuk olsa acaba yanlıs mı yapıyorum dıye hep kendını sorgulayacaktın ...
sımdı oylemı sadece kendınden sorumlusun ve bıttı dedıgınde tum baglarını atabılırsın

istediklerini söylesinler canım ben kendimi biliyorum allah biliyor ya herkes biliyor nasıl biri olduğumu...o beni kaybettiğine üzülsün!!!ben ayaklarımın üstünde duruyorum allaha şükür ona muhtaç değilim...

yorumun için teşekkürler kızlar ailem kadar sizlerde destek oldunuz yardımcı oldunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum...eşimin daha önce böyle isteklerinin olacağını sezinlemedim evlendikten sonra böyle isteklerde bulunmaya başladı flört ederken tam anlamıyla cinsel ilişki hiç yaşamadık daha doğrusu o istemişti ama ben yapmadım ve evlendikten sonra da ilk onunla cinsel ilişki yaşamıştım...ama o değerimi bilemedi allahından bulsunn

Böyle pislik aileler zaten erkek çocuklarını bu şekilde yetiştiriyor ya onlara acayip uyuz oluyorum inşallah böyle bir aileden yetişmiş başka iğrenç bir erkek de onların kızının, ne biliyim yeğeninin, kız kardeşinin başını yakar da anlarlar erkemiymiş yapında ne oluyor ne olmuyor karşısaki kadın perşian olmuyor mu acı tecrübe ile öğrenirler. Erkek mi erkekliğine tüküreyim onun sapık iğrenç yaratık resmen. Ailenizi de çok taktir ettim tam bir aile gibi davranmışlar bundan sonraki hayatınız eminim bu pislikle yaşamaktan daha güzel olacaktır.

cnm üzücü durum ama tabi senin verdiğin tavır çok önemli ama içimden bir his senin bu durumu sindireceğini ve boşanmaya yaklaşmayacağını kocanı affedeceğini söylüyo ama yapan hep yapar sadece daha dikkatli yapmaya çalışır tavrını tam koyup boşanmalısın sonuçta aldatmanın arkasındaki ihtimaller çok iğrenç.. Allah yardımcın olsun

eşyalarımı alcam bir kısmını ben görmek dahi istemiyorum ama alıp dağıtcam teyzemin birkaç tanıdığı var çok fakirlermiş mutfak tabak çanaklarımı kullandıklarımı hep dağıtcam yatak odamı perdelerimi halıları ben almıştım onları da dağıtcam annemin yaptığı göznuru çeyizlerimi saklayacağım onlara kıyamam...

aldatılmak inan çok kötü bir durummuş şunu düşündüm çocuğum olsaydı ne yapardım???sanırım yine boşanırdım canım asla yapamazdım ben mutlu olmadığım bir eşle çocuğum nasıl mutlu olsun ki öyle bir babayla....

almorcum pıs ınsan pıstır kendı kardesı yasasa bıle aynı seyı elın kızına da yapan mahluk gordum bn bızat

Ne 1 bardak
nede bir catal dahi birakma,
1 tabak bile kalmasin, hepsi senin
böyle adi bir adama acimaya bile degmez,
madem cok fakir tanidiklariniz varmis, al hepsini dagit hayir olsun

senin için hayırlısı olsun canım. yeni bi başlangıç yaparsın kimse kimseye bağımlı değil sonuçta

mutlu olamazdın artı onunda cocugu olcaktı bıyerde baglarınız bı turlu kopamazdı sureklı gormek zorunda kalırdın ... aman bosver artık bunları hayatına bak sonucta cocugun yok calısıp kendıne her halukarda bakarsın rahat ol ya kendıne guven

Ne 1 bardak
nede bir catal dahi birakma,
1 tabak bile kalmasin, hepsi senin
böyle adi bir adama acimaya bile degmez,
madem cok fakir tanidiklariniz varmis, al hepsini dagit hayir olsun

ah ah kalanları annem bna aldırmadı senın hayrın olsun demıstı ona hayır gecermı pıs mahluk beter olsun

kaynanam yada eşim bu saatten sonra ne derse desin canım inan umrumda değil kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum işim arabam var ona muhtaç değilim arkamda duran ailem var ne annem ne babam ne teyzem olayı benim ailemden duyan kimse boşanma çek bilmem ne demedi bana destek veriyorlar boşan diyorlar ki zaten ben boşanmak istemesem de ailemm beni tutmaz bu adamın yanında ki öyle bir düşüncesizlikte yapmam!!dedimya canım o kaybetti ama dilerim allah onada böyle acı yaşatsın...

bu durumdaki bi insana şuan bunu söylemenin ne gereği varki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…