Bugün aldatıldığımı öğrendim!!!!

hiç üzme kendini ne için üzücen kim için üzücen

cinsellik yüzünden böyle yaptığı için mi
güzel bulmadığı için mi

böyle birisi için üzülmeye değmez böylelerine insan da denmez hayvanda denmez.

herşeyi bi kenara bırak bu kadar erken bulduğuna şükredip sevin

ben olsam bayan avukat bulup cinsel sapıklığınıda anlatırdım. aileme nasıl söylerim diye düşünme. onlara herşeyi anlatmana gerek yok. üstü kapalı bilsinler yeter.

çok yazık :KK43: bu duyguyu yaşayanlar seni daha iyi anlar. bende eski nişanlımın beni aldattığını öğrendiğimde (ki öğrendiğimde çoktan ayrılmıştık) çok kötü olmuştum. ayrılmış olmama rağmen içimi çok acıttı ve bende güven duygusu diye birşey kalmadı. çok zor toparlandım. başkasıyla evlendim ama hala o şerefsiz yüzünden paranoyaklıklarım var. insanın hayatını altüst ediyorlar. olan kendilerinede oluyor aslında ama bizide bir şekilde yıpratıyor. severek ne umutlarla evlenmişsindir. bırak dön arkanı git demek en kolayı ama mücadelede seni yıpratır. gerçekten doğru söyleyerekte biyere gitse içindeki hep seni kemirir.

elindeki kanıtları iyi kullanki başka kadınlara bidaha tek taş alabilecek parası kalmasın kanı bozuk herifin :KK50:

eşin karşısına tesadüfen çıkan bir bayanla anlık bişi yaşarak değilde gayet iyi bir düzenekle aldatmış hani ikiside affedilesi durum değil ama eşinin tarzı ve cinsel baskısı kendisini ...... diye tabir ettiğimiz kategoriye sokuyor.

Sakın arkadaşım bende istediğini bulamadı diyerek kendini suçlama böyle komplike aldatan adam sen ağzınla kuş tutsan yine aldatırdı.

cnmm acı ama birşey söyleyeceğim :26:
eğer cinsellik için olsaydı yapar geçerdi ama seninki pahalı bile hediye almış arsızlarmış cnm.... hadi tavlamak için birkaç küçük birşey aldı diyelim yatağa atıncaya kadarmış diyelim ama seninkinin maalesef arsızlaşmış cinsellik değil ayran gönüllülükbu cnm bnm de vardı böyle bir arkadaşım evlendi yine bir sürü sevgilisi vardı ve eşine de bakıyordu. en son bu durumda kesmiştim ilişkilerimizi... yani anlatmak istediğim seninki ayranlı gönüllü olabilir....:KK25:

Allah sabır versin ne diyeyim...

Yapılacak bir şey yok bu ilişki bitmiştir, ayrıl ve her şeyini al. Kurtulduğuna da sevin yıpratma kendini.

Facebook şifresini değiştirmediğin sürece eşin hesabına girip bütün mesajları silebilir biliyorsun değil mi? usb'ye kaydet yazışmalarını, telefon zaten elinde dikkat et ordaki sms ler silinmesin. Delillerini sağlama al, sonra ne yapacağına karar ver. Hakkında hayırlısı olsun, sen üzüldüğün için üzüldüm ama böyle iğrenç bir olayı daha fazla vakit geçmeden öğrendiğin için, daha fazla kandırılmadığın için sevindim...

kızlar hepinize tektek teşekkür ediyorum hepinizin yorumlarını tektek okuyorum bugün daha sağlıklı düşünebiliyorum o pislikten boşanacağım hemde süründüre süründüre sabah ailemi aradık teyzemle..annem babm yoldalar beni almaya geliyorlar gece burda olurlar. avukat amcamı aradım anlattım herşeyi öncelikle iyikide böyle bir ailem var bana sahip çıkıyorlar amcam çok iyi teselli etti beni ailem yine öyle!!!teyzem eşyalarımı toparlamak istiyor götürmem için daha açmaya kıyamadığım çeyizlerim bile var ama benm içimden hiçbirini almak gelmiyor bu konuda fikirlerinizi istiyorum bana ait eşyalarımı alayım mı alsam da ne yapacağım ki daha çok bana üzüntü verecek teyzem de o pisliğe bırakma diyor al çöpe de atsan bırakma diyor..onun ailesini de aradım kaynanam sakın gitme evden geliyoruz falan dedi sonra aradı teyzemle konuştu işte gelinimizi götürmeyin telefonda ağladı falan geliyoruz dedi sonra biz gireriz araya ve teyzeme erkektir ne olacak yapmış bir hata birdaha asla yapmaz bu ona ders olur falan demiş ben yıkıldım kızlar ya aileye bakın bide bunu idyen bir kadınnn beni anlaması gerekirken erkektir yapmış birkere.....8 aylık evliyim ve evlendiğim güne de bu adama da lanet ediyorum!!!!

Erkektır bı daha yapmaz ders alır dıyen kayınvalıden mı :KK53::KK53::KK53:
Allah ınsaf merhamet versın kım demıssede kendı kızlarına olsa ayrıl bosan bılmem ne derler ama elın kızı ya cek demesı kolay tabı

Boşanma durumunda evi terk kusur sayılır, amcan avukatmış, elindeki deliller sonrası evden ayrılman kusuru ortadan kaldırır mı bir sorsana. Sen zarara uğrama. Bence teyzen haklı, istersen çıkar evin önünde yak bütün eşyaları ama bırakma. Senin annen ne emeklerle heveslerle hazırladı o çeyizi, bıraksan ne olacak, adam onları görünce senin gibi üzülecek mi sanki, vicdan azabı çekecek. Hatta mümkün olsa hayatında onu çıkarırken sana ait olan anıları bile bırakmasan onda, silebilsen herşeyi, seni kafasında canlandırıp kirletmesin.

yuhhh diyorum kayınvalidene de yanii şu durumda söylenecek laf mı bu yaaa
al tabii herşeyini al o evden canım benim fakir muhtaç birine verirsin ya o o terbiyesiz arıyor mu hala seni? acaba içi rahat mı bunları yaptığı yaşattığı için ? değer miydi evini yuvanı dağıtmaya be adam gül gibi karın varken doyumsuz yaaa doyumsuz
seni böyle güçlü görmek inan bana burdaki tüm kızları sevindirdi inşallah hep böyle güçlü olursun sakın 1 damla bile gözyaşı dökme

Erkektır bı daha yapmaz ders alır dıyen kayınvalıden mı :KK53::KK53::KK53:
Allah ınsaf merhamet versın kım demıssede kendı kızlarına olsa ayrıl bosan bılmem ne derler ama elın kızı ya cek demesı kolay tabı

aynen öyle ya erkektir yapar ne olacak hangi kadın çekmiyor demiş birde...böyle söyledikçe onlara daha çok öfke duyuyorum!!!

ben demiştim kayınvalidenlerin böyle söyleyecegini ...hata yapmıs,birdaha yapmaz derler birde cocuklarına küfür ederler.. o bizim evladımız değil onu atarız ama sen bizim kızımızsın derler.. biliyorum ben bu işleri:KK3:
ama bak sen yapsaydın ozaman ne derlerdi biliyosun demi

Son düzenleme:
aynen öyle ya erkektir yapar ne olacak hangi kadın çekmiyor demiş birde...böyle söyledikçe onlara daha çok öfke duyuyorum!!!

hıc uzulme tatlım onun kızı varsa allah onada gosterır ...
Edepsızlıge bak erkektır yapar ... Kadın yapsın hadı neden yapamıyor

Boşanma durumunda evi terk kusur sayılır, amcan avukatmış, elindeki deliller sonrası evden ayrılman kusuru ortadan kaldırır mı bir sorsana. Sen zarara uğrama. Bence teyzen haklı, istersen çıkar evin önünde yak bütün eşyaları ama bırakma. Senin annen ne emeklerle heveslerle hazırladı o çeyizi, bıraksan ne olacak, adam onları görünce senin gibi üzülecek mi sanki, vicdan azabı çekecek. Hatta mümkün olsa hayatında onu çıkarırken sana ait olan anıları bile bırakmasan onda, silebilsen herşeyi, seni kafasında canlandırıp kirletmesin.

aileler gelecek canım evde toplanıp konuşulacak ailesi eşimide getirecekmiş herkes konuşacak sonra bir karara varılacak tabiki benim kararım boşanmak....her iki aile toplanıp kararlar verildikten sonra zaten aynı evde durmanın bir mantığı yok...amcam ilgilenecek beni o yönlendirecek bu konularla ilgili.evet haklısın almalıyım eşyalarımı onda hiçbirşey bırakmayacağım!!!

kaynana cadısı bakıyorum çok üzülmüş seni kaybettiğine...zaten erkektir yapar diyen bir kadının kadınlığından şüphe etmek lazım, nasıl bir midesizliktir bu ya..
ayrıl hem de davul zurna eşliğinde kurtlarını döke döke ayrıl o adamdan, böyleleri iflah olmaz ömür boyu seni arayacaktır ama giden gitmiş bir kere:KK19:

X