Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım hayırlara gelsin yorumu iğdeçiçeği yapar ama sölemeden edemedim ne güzel ne bereketli ne harika bir rüya bu

Amin hepimize nasip eysin guzel dileklerin icinde sagol tatlim

Ya teyzesi küçücük daha benim badem şekerim evet hayırlısı canım eli ayağı düzgün olsun hayırlı evlat olsun kız erkek farketmez, acaip heyecanlıyım gelmeyecek bu cumartesi

Son düzenleme:
duyacaksın inşallah canım benim. şştt kız görmezden gelme bak istiareye yatırcaz seni bizim bebişlerle ilgili [/QUOTE]

Görmezden gelirmiyim ben hiç sizi isteyin yatayım kuzum..Ama hepiniz için dua ediyorum canım arkadaşlarım

Ya teyzesi küçücük daha benim badem şekerim evet hayırlısı canım eli ayağı düzgün olsun hayırlı evlat olsun kız erkek farketmez, acaip heyecanlıyım gelmeyecek bu cumartesi

canım ne güzel yazmıssın sen oyle yazınca içim kıpır kıpır oldu birden bende düşündüm bebeğime badem şekeri dediğimi Allah sağlıklı ve hayırlı bir bebek bana ve isteyen herkese nasip etsin

Amiiiiinnn canım en kısa zamanda inşaallah vakit ve saatini bekliyodur annesi :116: :116: :116: :116: :116:

canım hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin bak ne geldi aklıma ayağının altına ismimizi yaz bari hastaneden çıkmadan da silmeye çalış :)))

bu çok hoştu:) dua ediyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin inş.
İğdeçiçeği ara sıra değil hep dua ederim canım rabbim gönlünüze göre versin inş.

Eylül dün karnımdan baktı..Öyle korktum ki alttan bakıcak diye...6 ay önce ilk defa kadın doğuma gitmiştim ve ilk defa alttan muayane olmuştum çok fena...düşünsene ben 9 ay kasılma yaşadım zaten onun üstüne alttan muayane..hala korkuyorum o yüzden

berkuncan senın belirtilerin nasıl heralde en yakın zamanda sen varsın
Canım benim bende pek belirti kalmadı desem hafiften göğüslerim acıyor onun dışında az miktar akıntı başka hepsi uçtuuuuu gitiiii
Canım benim çok sevindim allah sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin çok öptümmm
Bende öğrenir öğrenmez hemen gitmedim 5 haftalıkken gittiğimde doktor karnımdan baktı gördük keseyi alttan bakar diye çok korkuyodum,cumarteside Allah ın izniyle kalpçiğinin sesini bi duysam
Tıkı tıkır tıkır tıkır bak sen bando takımı gibi atacak onun o küçücük yüreği hemde annesi babası için.....

Ablaaaaa yapma yaaa ben çok umutlanmıştım bu aydan çok üzgünüm sanırım bu ay bende fos çıkacammmm......

Son düzenleme:
An itibariyle yapmış olduğum testteki kocamn tek kırmızı çizgi bana bende ona bakmakatayım sanırım bu ayda işlem başarırız ne yapalın vercek olan güzel rabbim biraz daha zamanı var diyorki bakalım....Üzgünmüsün derseniz üzgün değilde buruk diyebilirim hakkımızda hayırlısı diyorum ama daha bat yarın bide ne gelen var ne giden belki geç döllenme olmuştur diyerek kendimi bir gece daha avutayım bari

berkuncan sağol canım...inş. sizden de alırız böyle haberler....

canım şu tek msjla birden fazla alıntıyı nasıl yapıyorsunuz anlatır mısın

berkuncan sağol canım...inş. sizden de alırız böyle haberler....

canım şu tek msjla birden fazla alıntıyı nasıl yapıyorsunuz anlatır mısın
Aminnn canım inşallahhhh
Hani cevap yazmak istediğin mesajların altında alıntı ile cevap yazıyorya canım onun hemen yanında küçük bir işaret var ona tıklıyorsun başka varsa cevaplamak istediğin onada tıklıyorsun en sonunda konuya cevap ver butonuna basınca zaten hepsi karşına çıkıor aralarına yazınca bu şekilde oluyor

Alıntı ile cevaplanın yanındakine tıkla canım

Oldu sanırım kızlar sağolun...cahillik de başa bela:)

vayy sizi karabataklar akşam olunca sıvışın gece benden habersiz muhabbetin beline vurun ,insan bi haber verir
günaydın kızlarrr ,bata son 3 gün dımdım dımdım dımdım heyacan dorukta

anatolya hadi yapalım şu işi özel mesajla

Yaaa ben fosss çıktım dırttt çıktım sanırımmm

o 3 günler 3 ay gibi geçiyor ya...ama oyalancak şeyler bulmak lazım canım...senin 2.bebek dimi olursa inş.??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…