Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Bende öğrenir öğrenmez hemen gitmedim 5 haftalıkken gittiğimde doktor karnımdan baktı gördük keseyi alttan bakar diye çok korkuyodum,cumarteside Allah ın izniyle kalpçiğinin sesini bi duysam

kız nisan bebişin 1 grammış daha ,yerim onu ben bi lokmada içimden kız geçiyor hayırlısı rabbimden inş..kalp atışları varya acayip gürültülü bişey ,takır tukur noluyo yaw bu seste ne diyceksin hazır ol :))

kızlar herşey güzel hoşta ben sizleri çok merak ediyorum ,ne yapsak sosyal paylaşım sitesi olan varsa eklesek mi birbirimizi acep :44:

aslında iyi olur ben de isterim öyle birşey. face de buluşulabilir mesela.ordabir grup kurulabilir. iyi fikirrr yaa

Bende öğrenir öğrenmez hemen gitmedim 5 haftalıkken gittiğimde doktor karnımdan baktı gördük keseyi alttan bakar diye çok korkuyodum,cumarteside Allah ın izniyle kalpçiğinin sesini bi duysam

duyacaksın inşallah canım benim. şştt kız görmezden gelme bak istiareye yatırcaz seni bizim bebişlerle ilgili

Hadi ikizlerim senin gülümsemene ve gülümsetmene ihtiyacımız var. Üzme bizi böyle nolur. Bak şimdi bende ağlıcam. Geçen yıl dış gebelik, bu yıl kimyasal gebeliik. Annem, kızkardeşim n'oldu diye bile sormuyorlar. Kendi kendime ağlayıp duruyorum evde. Kocamda anlamıyor halimden.Allahım nolur sen yardım et bize, güldür artık hepimizi, kucaklarımızı evlatsız bırakma Ya Rabbi!..

Eylülcüğüm ikizler ablamızın morale ihtiyacı var. Allah'tan ümit kesemeyiz değil mi?

gülcee, Allah sağlık sıhhatle ve hayırlısı ile kucağına almayı da, nasip etsin inşaAllah!.. Ara sıra bizlere dua et lütfen!..

Nerdesiniz kızlar yaa?.. Ben de hüzünlendim şimdi.Sohbet edecek kimsecikler de yok burda. İkizlerde ağlattı beni yaptığım yemeklerde hiç güzel olmadı bugün zaten Hadi çabuk gelin

gözün aydın inşaAllah kucağına da alırsın bebişini hayırlı evlad olsun

sorun ne canım benim her ay bişey çkıyo problem olarak 6 yıldır olmuyo benim

sorun şu bende pko eşimdede varikosel ameliyat oldu ama sayısı az
senin yaşadıkların az değilmiş sevbebek ama bundan sonra en güzel günler senin olsun en yakın zamanda bebişin olsun inşallah...

Tamam denizciğim, bekliyorum

aaaaasen halaaaa ağlıyomusun oyy kıyamam kıyamam iğdeçiçeğim kız isminde çok güzel iğde kokusu afrodizyakmış.sende kendi kendine öyle bi koku ver de bu ay gelsin yeğenim artık
ALLAHIMMM NE OLUR MEVLAM BÜTÜN EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE SONSUZ HAZİNENDEN KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER BU YIL EVLAT SEVİNCİYLE SEVİNEN ANNELERIN YILI OLSUN EVLADI OLMAYAN KALMASIN ÇEVREMİZDE KİMİN BEBİŞİ YOKSA HEPSİNİN OLSUN İÇİNDEDE BENİMDE OLSUN RABBİM SEN VERDİĞİNDE ÇOK CÖMERTSİN BİZLEREDE CÖMERÇE VER MEVLAM

Son düzenleme:

AMİN canım AMİİİNNN!.. Bütün dualarına Amin!.. Rabbim yaptığın duaların hepsini kabul etsin inşaAllah!..

canım sen yada nisanbu hiç fark etmez rüanızda bi de bizleri görün ya ne ooolluurrrrrrrr

kızlarr bu sözü çok beğendimm.

Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz, ama ağlayana neden ağladığı sorulur. Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun.

- Hz. Mevlana.

aminn canım bin kere aminn. Rabbim gönlümüzdekini hayırlısıyla versin inşallahhh

Nerdesiniz kızlar yaa?.. Ben de hüzünlendim şimdi.Sohbet edecek kimsecikler de yok burda. İkizlerde ağlattı beni yaptığım yemeklerde hiç güzel olmadı bugün zaten Hadi çabuk gelin

oyyy iğdeçiçeğim ne oldu sanaaaa .kıyamam sana benn. ağlama bak lütfen

ablacım hep bize dersin bu topikten herkes hamiş ayrılacak diye aynen öle buradan hepimiz hamiş olup çıkacağız sıkma canını neşe kaynağımız bitanemiz umarım güzel kokulu çiçekler neşeni yerine getirir

Canım arkadaşlarım benim, bugün okulda İngilizce sts yapıldı, koşuşturmacada pek ağlayacak zaman olmadı, akşam da topikte sizleri okuyunca ve özellikle gülceeden güzel haberi alınca öptünüz geçti. Öncelikle gülcee Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin. Senin için hemen Allah nazarlardan korusun seni ve bebeğini.
Nisanbu sen ponpon kız yapmışsın ya ayy öyle bi hoşuma gitti, 5 dakika dalmışım seyredicem diye. Bu arada yeğenime iyi bakıyorsun dimi.
Anatolya, eylül, berkuncan, iğdeçiçeği, deniz, lavinia, mrv, ve isimlerini hatırlayamadığım tüm arkadaşlarım, sizlerin yanında pes etmek ne mümkün, hani şu uydurduğumuz belirtiler vardı ya bugün kendi kendime acaba yerleşme kanaması mı diye yine kuruyorum. Sonra dedim ki yok yok bu yerleşme olamaz eğer bebek varsa kesin rezidans kuruyor bu kadar ağrı yaptığına göre diye kendi kendime güldüm sonra.
lavinia bu arada anlattıklarına ben de çok güldüm şu bebek çaki seni hayal ettim bebeğe yaklaşmış bakarken birden bebek gülümsedi ve sen zıpladın falan çok güldüm yaa (Bu arada kuzenim kayınvalidesini çakiye benzetiyor ve harbi benziyor çok güleriz onu görünce)
iğdeçiçeğim sen bu aralar pek hüzünlüsün yapma nolursun, ben seni çok güçlü buluyorum, ve o kadar pozitifsin ki sen bu topiğin enerjisisin.
berkuncan güzel haberlerinle şenlenecek topiğimiz
deniz patiklerden hala bi çift hakkım var dimi
eylül valla benim eşimde seninki gibi biz de çatlağızdır, Tüp bebek mi yapsak diyorum, tüp olmaz dizel yapalım diyor
Hepinizi kocaman öpüyorum

canım hayırlı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin bak ne geldi aklıma ayağının altına ismimizi yaz bari hastaneden çıkmadan da silmeye çalış :)))

Anatolya, Hz.Mevlana'nın bu sözünü çok beğendim. 1,5 yıldır ağlıyorum, inşaAllah Rabbim daha fazla ağlatmaz. güldürsün artık kurban olduğum, hepimizi güldürsün!..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…