Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ben hala umutsuzca beklemelerdeyim,gecikmem bugün 4.gününde :76:

pufpuf sen yapmıştın silikti dimi,eee ne bekliyosun 4 gün geçmiş ,kan testi yaptırsana canımm

yok canım..
ben hastalanmama 4 gün varken test yaptım negatifti :KK1: :KK1: :KK1: o yüzden şimdi yapasım yok,bişey olduğunu düşünmediğim için...
sağolsun benim adet bayadır hep gecikiyo zaten :KK47: erteliyorum o yüzden...

Ne güzel topikler varmış yahu :)
Herkes gün bekliyor,heyecan dorukta.
Allah aratmasın inşallah hiçbirimizi

ta kendisiyim pufpuf :KK9:

okeydir.. işlem tamam :KK34:

biz geçsede yapsak diye bekliyoruz hatun 4 gün geçmiş oturuyo:KK1: ,pufpuf kalk hadi kalk :KK4:test al cabuk ..

neden umutsuzca gecikmek bile bir umut aslında bak bana daha gecikmeden yaptım testi oturdum :KK1: yapsana bir test

şekerciklerim canlarım cağızlarım zaten her ay gecikiyo benim adet.. düşükten beri toparlanamadı zaar :KK1: o yüzden erteliyorum..yoksa durmaz koşar alırdım ben..

kızlar şimdi biz birbirimizi ekledik ya...2 şer ayrı isimleri var herkesin bir forumda bir de gerçeği...ben hepsinin karıştırırmışım:)

ahahahaha komik oldu gerçekten... kafalar karışcak bi süre,alışana kadar artık :KK1:

mevcut değil ,şirketin karşısında eczane var ,gidip almaya üşeniyorum ,hava çok soğuk sıcak odamdan çıkasım yok ,cuma vakti herkes cumada kızlarla kahve keyfi yaptık az önce ,birde eczacı genç bir delikanlı 3 dür ondan alıyorum ,dedim ya bu ayda tutmadımı diycek diye tırsıyorum :KK53:kılık değiştireyim ben bari :21:

mevcut değil ,şirketin karşısında eczane var ,gidip almaya üşeniyorum ,hava çok soğuk sıcak odamdan çıkasım yok ,cuma vakti herkes cumada kızlarla kahve keyfi yaptık az önce ,birde eczacı genç bir delikanlı 3 dür ondan alıyorum ,dedim ya bu ayda tutmadımı diycek diye tırsıyorum :KK53:kılık değiştireyim ben bari :21:

en iyisi toplucana almak bu zımbırtıyı.. ben önümüzdeki ay öyle yapmayı planlıyorum.. hepsiburada'da falan toplu satılıyo,hemde erken gebelik testi diye geçiyo :KK1:

Bende ordan almıştım adet günü yaptığımda çıkmıştı bence artık kimse adet günmü gelmeden test yapmasın kızlar üzülüyorsunuz sonra bende üzülüyorum :KK14:

Bende ordan almıştım adet günü yaptığımda çıkmıştı bence artık kimse adet günmü gelmeden test yapmasın kızlar üzülüyorsunuz sonra bende üzülüyorum :KK14:

ben ilk defa yaptım adet günüm gelmeden o da tırt çıktı zaten.. o yüzdende şimdi yapasım yok :KK50:

X