Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Canım ödese nolur ödemese ne olur 1.5 tl bişey ona hemen başlaman lazım.

nisancım yok yaa 38 tl dedi eczacı...dün dr yazdı bana eczaneye gittik karşılamıyor bunu dediler...aceba bana yazdığı son çıkanmış o yüzden mi karşılamıyor yoksa bütün folik asitimi karşılamıyor dedim...

folbiol var benim bildiğim çokta ucuz 3 tl filan heralde 38 tl lik neymiş o öyle ya ..

merhaba kızlarr o nelerrr nler kaynatmıssınız yahu kacırmısım hep napıyosunuzz ne var neyokkk bakalımm

ALLAH'ım!
Habibin Muhammed Mustafa'ya,ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et.
YA RABBİ,,borçlularımızla,yetimlerimizle,yuvası dağılmışlarımızla,sevdiğini kaybetmişlerimizle,hastalarımızla,kırgınlarımızla, çaresizlerimizle,borçları yüzünden evine giremeyen ya da insan içine çıkamayanlarımızla,iftiraya uğramışlarımızla;
günahlarımızla,yanlışlarımızla,eksiklerimizle,salavatlarla,ayetlerle,surelerle, dualarla kapına gelip rahmetini arıyoruz..
ALLAH'ım kapını yüzümüze kapatma. Kendi lütfun ve rahmetinle bizlere açtığın dua kapılarını bizim için hep açık tut, insana apaçık bir düşman olan şeytanın aldatmalarından bizleri koru. Kereminle bize nasip ettiğin bu dua dostluğunun sürekli ve kalıcı olabilmesi için bize yine kerem et. Yasinimize ve tüm dua dostlarımıza güç,sabır,gayret,sevgi,,birlik ve beraberlik nasib et ki İZNİNLE her daim bu dua dostluğu çizgisinde senin rahmetini arayalım ve ümid edelim ve bulabilelim.
ALLAH'ım!
Kendi rahmetin,bütün güzel isimlerin ve EN BÜYÜK İSMİN hürmetine bu mübarek günü tüm dua dostlarımız,vatanımız,ordumuz,ailelerimiz ve çocuklarımız için şifa,hayır,rahmet,rızık,huzur,kavuşma,afiyet ve esenlik vesilesi kıl ve bizi bugünün değerini bilenlerden eyle.(AMİN) Hayırlı Cumalar Dua ile...

canım sonunda bir rüya gördüm hamilelikle ilgili bakalım senin güzel yüreğin neler söleyecek rüyamla ilgili;
rüyamda annemdeyim ve karnım burnumda tam 9 ay 10 günlükmüşüm doğum sancılarım hafif hafif başlamış ama açılma olmadan doktora gitmeyeceğim evde bir on dk kaya insin sancılar diyorum annemde o zmn evi dezenfekte etmek gerek diyor her yere kolonya döküyor. Kanama gibi bişey hissediyorum anneme bi bakıver diyorum o arada benden böle foooş sular akıyor annem doğum başladı doğum başladı diye telaşlanıyor veee telefon çalıyor ben uyanıyorum.

tühh be doğuramadan uyanmışın ,bi göreydin yüzünü iyiydi
allah hayırlara çıkarsın canım inşallahh..

direk hamilelik garanti heralde onda hahahahah
o da olabilir canım:)
canım ben bi nebze daha iyisini aldım oda 10tl idi bana eczacı en pahalısını tercih ettiniz dedi birde seninki neymiş öle başka bi tane al bence :)

En pahalısı 10 öyle mi?benimkinde kapsül mü fazla aceba...yoksa nasıl folik asitmiş yaw altından değil ya tövbee

Son düzenleme:

o ne ya öyle bende folbiol kullanıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…