Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ablacım hep bize dersin bu topikten herkes hamiş ayrılacak diye aynen öle buradan hepimiz hamiş olup çıkacağız sıkma canını neşe kaynağımız bitanemiz umarım güzel kokulu çiçekler neşeni yerine getirir:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: :KK71:

canım mrvb sizler olunca benim her yerim çiçek zaten, tek başıma olsam, çoktan yatıp yorganı kafama çekmiştim iyi ki varsınız :KK16:

Anatolya, Hz.Mevlana'nın bu sözünü çok beğendim. 1,5 yıldır ağlıyorum, inşaAllah Rabbim daha fazla ağlatmaz. güldürsün artık kurban olduğum, hepimizi güldürsün!..

ah topiğimizin bitanecik iğdeçiçeği seni hüzünlü görmek bizim içimizi kanatır ben sana da kokulu kokulu çiçek gönderiyim :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK54::KK54::KK54::KK54:

Anatolya, Hz.Mevlana'nın bu sözünü çok beğendim. 1,5 yıldır ağlıyorum, inşaAllah Rabbim daha fazla ağlatmaz. güldürsün artık kurban olduğum, hepimizi güldürsün!..

oyy kuzum benim senin moralin baya bozulmuş ya. unutma ki bizim sınavımız da sabırmış. zaman zaman düşüyoruz elimizde değil insanız neticede. ama moralimiz bozulunca da hiç bir şey değişmiyor sadece bizden gidiyor giden. lütfen şimdi kalk ve sevdiğin biriyle konuş yada sevdiğin işlerle uğraş yada halay çek :KK52::KK52::KK52: evet evet buldum gelecek bebişlerimiz için halay çekelimmm :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

oyy kuzum benim senin moralin baya bozulmuş ya. unutma ki bizim sınavımız da sabırmış. zaman zaman düşüyoruz elimizde değil insanız neticede. ama moralimiz bozulunca da hiç bir şey değişmiyor sadece bizden gidiyor giden. lütfen şimdi kalk ve sevdiğin biriyle konuş yada sevdiğin işlerle uğraş yada halay çek :KK52::KK52::KK52: evet evet buldum gelecek bebişlerimiz için halay çekelimmm :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

anatolyacığım bak bu süper fikir özümüze dönelim gelsin halayylaarrrr :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

ah topiğimizin bitanecik iğdeçiçeği seni hüzünlü görmek bizim içimizi kanatır ben sana da kokulu kokulu çiçek gönderiyim :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK54::KK54::KK54::KK54:

Oyyy mrvbciğim, can kurban sana.bu güzel çiçekler için çok ama çok teşekkür ederim. Senin ruhun bu çiçeklerden daha ince.İnce ruhlu arkadaşım. İyiki varsın...

Anatolyacığım, biliyorum ama bazen seninde bildiğin gibi insanın elinde olmuyor. Ama iyiki varsınız, şimdi senin ve burdaki diğer arkadaşların sayesinde biraz daha iyiyim. Teşekkür ederim canım. Varlığın gönlüme huzur veriyorr...

mrvb

benim ağlayasım yok ama ben de çiçek istiyorum yaaa :84: :84: :84:

:))) Ben de sana vereyim bana gelen bu güzel çiçeklerden :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Oyyy mrvbciğim, can kurban sana.bu güzel çiçekler için çok ama çok teşekkür ederim. Senin ruhun bu çiçeklerden daha ince.İnce ruhlu arkadaşım. İyiki varsın...

Anatolyacığım, biliyorum ama bazen seninde bildiğin gibi insanın elinde olmuyor. Ama iyiki varsınız, şimdi senin ve burdaki diğer arkadaşların sayesinde biraz daha iyiyim. Teşekkür ederim canım. Varlığın gönlüme huzur veriyorr...

:))) Ben de sana vereyim bana gelen bu güzel çiçeklerden :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

ay canım benim Allah razı olsun :KK54::KK54::KK54: canım sen bulunduğun şehirde yalnız mısın? annem kızkardeşim bile bilmiyor dedin ya merak ettim

ay canım benim Allah razı olsun :KK54::KK54::KK54: canım sen bulunduğun şehirde yalnız mısın? annem kızkardeşim bile bilmiyor dedin ya merak ettim

yok mrvbciğim, biliyorlar ama nedense ne soruyorlar, ne de konuşuyorlar. Bu da benim çok gücüme gidiyor. İstanbuldayım ben, abimde burda yaşıyor. annemle babam geçen hafta onların yanına geldiler.Haftasonu yanlarındaydım ama yine konuşmadılar, yine sormadılar. Bilmiyorum, anlamıyorum, kabullenemiyorum. derdimi geçtim artık, onların bu tavrına üzülüyorum.

iğdem çiçeğim nerdesin üç gündür sana rüyamı anlatıcam bir türlü yazamadım ben bir sıra karınca gördüm iri olanlarından kuru fasulye büyüklüğünde ve aynı o şekilde yumurtalarını taşıyorlardı:))))

daha iyi ol canım benim. sen mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz :KK16: bu arada hitler kocam laptopa el koydu ben de şimdi görebildim yazdıklarınızı onu nakaut ettim :KK9: şaka şaka uyumasını bekledim :KK9:

hani bana hani bana

bakkk sana gangam eşliğinde çiöek gönderdim :KK16:

:KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71:

yok mrvbciğim, biliyorlar ama nedense ne soruyorlar, ne de konuşuyorlar. Bu da benim çok gücüme gidiyor. İstanbuldayım ben, abimde burda yaşıyor. annemle babam geçen hafta onların yanına geldiler.Haftasonu yanlarındaydım ama yine konuşmadılar, yine sormadılar. Bilmiyorum, anlamıyorum, kabullenemiyorum. derdimi geçtim artık, onların bu tavrına üzülüyorum.

sordun mu peki canım sebebini? belki bir yanlış anlaşılma vardır. sıkma canını bir gün ama bir gün hepimiz için herşey yoluna girecek. herşey güzel olacak :KK16:

kızlarr bakın ne buldum :KK52::KK52::KK52:

]
i.gif
n.gif
s.gif
a.gif
l.gif
l.gif
a.gif
h.gif
empty.gif
b.gif
u.gif
empty.gif
a.gif
y.gif
empty.gif
h.gif
a.gif
m.gif
i.gif
s.gif
empty.gif
o.gif
l.gif
u.gif
c.gif
a.gif
z.gif

heeheheehe:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

daha iyi ol canım benim. sen mutlu olunca biz de mutlu oluyoruz :KK16: bu arada hitler kocam laptopa el koydu ben de şimdi görebildim yazdıklarınızı onu nakaut ettim :KK9: şaka şaka uyumasını bekledim :KK9:

bakkk sana gangam eşliğinde çiöek gönderdim :KK16:

:KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71: :KK76: :KK71:

sordun mu peki canım sebebini? belki bir yanlış anlaşılma vardır. sıkma canını bir gün ama bir gün hepimiz için herşey yoluna girecek. herşey güzel olacak :KK16:

pek bi afilli olmuş süpersin anatolyacım :)))

canım sen müjdeli haber vermediğine göre olmadığını tahmin edip seni üzmek istemiyorlardır bence hem anneler bu konularda pek konuşmak istemezler eskilere göre ayıptır bunlar çünkü çocuğu yapma aşamasını bir suç gibi görüyorlar bir suç işledin ve onun sonucu hamile kaldın mantığı :))) hatta eskilerde hamile olduğu babaya söylenmezmiş ayıp sayılırmış belki bunlardan dolayı sormuyorlardı. Sende derdini paylaşmak istiyorsun tabiki anneni bilmem ama kızkardeşin varsa o seninle konuşmuyorsa sen onunla konuş anlat bence :)))
benimde henüz bebek istediğimi kimse bilmiyor sadece 2 tane arkadaşım biliyor onlarla paylaştım onun dışında hiiiç kimsem bilmiyor eşimle öle bu günleri geçiriyoruz benim yanımda sizler varsınız yine o daha da bi yalnız :KK43:(

X