Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

berkuncan, nasıl oldun canım? daha İyisin inşaAllah!.. Güzel arkadaşım sıkıntılar ortak görüyorsun. bu yetmiyor, bir de kocaların huyları ortak.Geçen bi üzülüyordum sorma gitsin sanıyordumki bir tek benim koca böyle. Bayan arkadaşlarla sohbet ediyorduk bir ara bu konu açıldı, meğer herkesin ki böyleymiş.:)) Biraz rahatladım bunu öğrenince. :)) Yine de, Allah onların(kocaların) eksikliğini göstermesin bize!.. AMİN!..

Amin canım amin allah eksikliklerini göstermesinde Allahım birde şöyle onlara bir mülayimli versinde her işe karışmasınlar başka birşey değil isteğim iyiyim bu gün bir komşum kahvaltıya çağırdı orada kafam iyice dağıldı zaten eşimde anlamış ne yaptığını bana sayfalarca mail atmış sabak yatağımızın başına notlar bırakmış yani anlayacağın akşamki adam kaçmış yenisi gelmiş

klomentin yani klomen mi oluyor? bana klomen dendikçe sinirlerim zıplıyor yahu. klomen kullanıyorsan mutlaka doktor kontrolünde kullan. klomenden dolayı hormonları alt üst olmuş birisi olarak söylüyorum bunu.

verdiğin bilgiler için çok teşekkürler canım. Allah razı olsun.

üzülme tatlım yaa. bazen gebelik testleri de yanıltıcı olabiliyormuş.idrarda negatif çıkanın kanda pozitif, idrarda pozitif çıkanın da kanında negatif çıktığı oluyormuş düşük bir olasılık olsa da oluyor malesef . Rabbim demekki bizi sabrımızla sınıyor. bize düşen de dua etmek. vücut gebeliğe hazırlanırken de adet sekmesi olabiliyor. belki öyledir senin de. rahim gebeliğe hazırlanıyordur. bu ay olmadı ama ucunda ölüm mü var. son şansın mı ki bu değilllll!!!! Allah'ın ayları torbaya mı girdi. Rabbim yeter ki "siizn çocuğunuz olmayacak" kelimesini duyurmasın doktorlardan. gerisi ümitle beklemek inşallah.

Katılıyorum anatolya sana allahım sakın duyurmasın kimselere bunu lavinya kırmızılar geliyor demeye başladığından beri düşünüyorum kendimi bu ay öyle bir hazırladımki olursamda olmassamda hoş gibi sanırım bunda geçirdiğim ameliyatın payı çok büyük diye düşündüm çünkü ameliyata girerken bir daha çocuğum %90 olmayacak diye girdim ama bir çıktım rabbim çok büyük bana yeniden gün doğdu sanırım bunun ne büyük bir acı olduğunu bildiğim için nasıl olsa sağlıklıyım bu ay değilse bir dahaki ay olur diye hazırladım hep kendimi üzülme lavinyacım allah verecektir sen sabret ve beklle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…