Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ay allahım gercekten en onemlisi bu yaa rabbım kımseye böyle bir cümle duyurmasınnnnn allaha şükür yumurtluyoruz adet goruyoruzz cok şükür bu ay denk gelmedi diyelim teselli edelim kendimizi ben oyle dıyorum şuan...
galiba tutturamdık bu ay bızım yumurta nazlı cıktı begenmedi herhalde koçişin spermleri almadı içine :26::26::26:
napalımm fazla naz aşk usandırırmış şu yumurtaya bi ders vermek lazım

hah şöyle senin bal gözlü bebişin gelince popişine iki tane vurmak lazım seni nzlı bebiş diyerekten

ya kızlar benim adet hala devam ediyor.bugün 7.gün dün akşam karın ağrım oldu. bir hafta oldu normalde 5 günde biterdi. ya offf :18:

ayyy kızzz nasılll kıyarımmm ben o bal gözlümeee popişinee vurmasamda öpsemm azcıkk olurmu onun yerne gecermii berkuncan teyzesiii

ay yok ben kafaya koydum doğduğu an doktorlar vuruyor ya ben de vurucam "nerdesin sennnn? anneyi çok üzdün" deyip hafif hafif vurcam

ne diyorsun kaçırdım ben onu galiba ,hemen geçmiş sayfaları kurcalamaya başlıyorum ..

canımmm üzülme sen kıyamam yaaolsun olacak bu ay olmassa sonra o da olmadı bir sonra ama burda bir totem yaptık ,bir arada pozitif enerji yolladık ,olacak hepimizin umutluyum ben ..

Son düzenleme:
ayyy kızzz nasılll kıyarımmm ben o bal gözlümeee popişinee vurmasamda öpsemm azcıkk olurmu onun yerne gecermii berkuncan teyzesiii

Geçer geçer annesi sen onu kucağına al bir öp bir kokla bişeyciğin kalmaz allahım bir nasip etsinde daha falza özletmesin evlatlarımız bize hayrılısıyla sağlıklıca gelsinler göbüşlerimize sonra hanelerimize

anotolaycagım canım belki üşütmüş olabilirsin ondan olmuş olabilirr dikkat et kendine

valla üşütmeye razıyım tatlım. başka bişey çıkmasın da eğer hafta sonuna kadar devam ederse doktora gitcem 15 tatili beklemiycem artık.göğüslerim hala şiş. yaw adet biterken birdaha mı başlıyor acaba geçen ay adet olmadım ya :26:

ya kızlar benim adet hala devam ediyor.bugün 7.gün dün akşam karın ağrım oldu. bir hafta oldu normalde 5 günde biterdi. ya offf :18:

Anatolyacım sana ksç kereler söyledik dr git diye kafanı kurcalamasın birşeyler gitte gönlün rahat olsun en azından...

canım benim yemin ederim yeni gördüm ,hemen karıştırdım sayfaları buldum allahın izniyle ,..
Bu kadar güzel bir rüya yorumu olurmu canım arkadaşım ,inşallah ağzın bal yesin emi ..
Allah herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin ..

Anatolyacım sana ksç kereler söyledik dr git diye kafanı kurcalamasın birşeyler gitte gönlün rahat olsun en azından...

halısın bitanem. benim arada sekteye uğruyor adetim diyerek doktoru erteledim ama kanamam böyle olunca gitsem iyi olacak. tam bitti diyorum okuldan gelip bir bakıyorum halaa devam. dua edin kızlar da kötü şeyler söylemesin doktorum. yorum artık

iğdeçiçeğimin rüya yorumları çok güzel oluyor maşallah. insanın hergün rüya göresi geliyor

Anatolyacım sende baya doktor fobisi gelişmiş gibi geliyor bana kendini daha doktora gitmeden kötü şeylere hazırlama lütfen sen pozitif ol herşey iyi olur ozaman

aminn canımm amin bebişlerimiiz bir alalımda kucagımıza baldan tatlı herseyden kıymetlı olur özlediğimiz zamalrı unuturuz giderr gelsinler yeterkii

canımm korkma ya korkulacak birşey oldugunu hiç sanmıyorumm benim adetlerimden uzun sürerr hatta bi dönem bende 1 ay olmamıştım sorna 10 gun filan sürmüştü gecen ay olmadıgım zmanlarda sonraki ay cok uzun sürüyor bence hıc canını sıkma temizleniyor işte için.. daha güzel ohh bu ay ne güzel yumurtluycan allahın izniylee

Anatolyacım sende baya doktor fobisi gelişmiş gibi geliyor bana kendini daha doktora gitmeden kötü şeylere hazırlama lütfen sen pozitif ol herşey iyi olur ozaman

öyle oldu artık canım ya. hele ki klomenden sonra doktorum hep ümitsiz konuşunca korkuyorum ister istemez :18:

inşallah canım ya. inşallah dediğin gibidir. bir de ben mustafa eraslanın haplarını kullanmaya başladım. birşeyler düzene girdiği için mi bu şekilde uzun sürdü bilemiyorum ki inşallahhh öyledir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…