Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

:KK50::KK50::KK50:valla söylemeye dilim varmıyorr.. geldi galiba anotalyacagımm kahveden pempeye donmüş akıntı artık bu akıntıdan hayır gelmeyecek anlaşıdı bu ayki umutlarda boşa cıktı :KK43::KK43::KK43::KK43:

canım canın sağolsun o kadar üzülme ...hayırlı zaman değildi belki de bilemiyoruz işte bizler....şimdi sen öyle diyince benimki de silikti belki ben de hamile değilimdir...ama benim kahve akıntı sadece 2 kez çok az geldi..bugün hiç gelmedi...bakalım hayırlısı yarın dr a gidebilirsem

üzülme tatlım yaa. bazen gebelik testleri de yanıltıcı olabiliyormuş.idrarda negatif çıkanın kanda pozitif, idrarda pozitif çıkanın da kanında negatif çıktığı oluyormuş düşük bir olasılık olsa da oluyor malesef . Rabbim demekki bizi sabrımızla sınıyor. bize düşen de dua etmek. vücut gebeliğe hazırlanırken de adet sekmesi olabiliyor. belki öyledir senin de. rahim gebeliğe hazırlanıyordur. bu ay olmadı ama ucunda ölüm mü var. son şansın mı ki bu değilllll!!!! Allah'ın ayları torbaya mı girdi. Rabbim yeter ki "siizn çocuğunuz olmayacak" kelimesini duyurmasın doktorlardan. gerisi ümitle beklemek inşallah.[/QUOTE

evet canım haklısınn boyle şeylerde olabiliyor bunu biliyorum aslında ben kendi kendime diyordum kırmızılardan artık tamamen beklentım bitene kadar test yapmayagım bekleycegım dıye ama insan dayanamıyor işte merak ediyorr ama yinede tabiki saglıklıyız allah şükür başka şeyleride görüp şükretmek gerekiyor dk hapını bıraktıgımdan beri adetlerımde düzene gırdı artıkk yavas yavs bunu gordum en azından hamıle kalamasamda yolunda gıden seyler varr hamılelıge dogru hazırlanıyor vucudum senin dedıgın gıbı:KK34::KK34::KK34:

Katılıyorum anatolya sana allahım sakın duyurmasın kimselere bunu :21: lavinya kırmızılar geliyor demeye başladığından beri düşünüyorum kendimi bu ay öyle bir hazırladımki olursamda olmassamda hoş gibi sanırım bunda geçirdiğim ameliyatın payı çok büyük diye düşündüm çünkü ameliyata girerken bir daha çocuğum %90 olmayacak diye girdim ama bir çıktım rabbim çok büyük bana yeniden gün doğdu sanırım bunun ne büyük bir acı olduğunu bildiğim için nasıl olsa sağlıklıyım bu ay değilse bir dahaki ay olur diye hazırladım hep kendimi üzülme lavinyacım allah verecektir sen sabret ve beklle...

ay allahım gercekten en onemlisi bu yaa rabbım kımseye böyle bir cümle duyurmasınnnnn allaha şükür yumurtluyoruz adet goruyoruzz cok şükür bu ay denk gelmedi diyelim teselli edelim kendimizi ben oyle dıyorum şuan...
galiba tutturamdık bu ay bızım yumurta nazlı cıktı begenmedi herhalde koçişin spermleri almadı içine :26::26::26:
napalımm fazla naz aşk usandırırmış şu yumurtaya bi ders vermek lazım:KK1::KK1:

canım canın sağolsun o kadar üzülme ...hayırlı zaman değildi belki de bilemiyoruz işte bizler....şimdi sen öyle diyince benimki de silikti belki ben de hamile değilimdir...ama benim kahve akıntı sadece 2 kez çok az geldi..bugün hiç gelmedi...bakalım hayırlısı yarın dr a gidebilirsem

napalım canım hayırlısı boyleymışş inşallah sen hamiledindir kac gun gecmıs senın artık bence sen hamılesın idrar testı fılanda yapmadınmı barı onda yapsaydın cıkarda sende kesınn

ay allahım gercekten en onemlisi bu yaa rabbım kımseye böyle bir cümle duyurmasınnnnn allaha şükür yumurtluyoruz adet goruyoruzz cok şükür bu ay denk gelmedi diyelim teselli edelim kendimizi ben oyle dıyorum şuan...
galiba tutturamdık bu ay bızım yumurta nazlı cıktı begenmedi herhalde koçişin spermleri almadı içine :26::26::26:
napalımm fazla naz aşk usandırırmış şu yumurtaya bi ders vermek lazım:KK1::KK1:

hah şöyle senin bal gözlü bebişin gelince popişine iki tane vurmak lazım seni nzlı bebiş diyerekten :KK1:

ya kızlar benim adet hala devam ediyor.bugün 7.gün dün akşam karın ağrım oldu. bir hafta oldu normalde 5 günde biterdi. ya offf :18:

ayyy kızzz nasılll kıyarımmm ben o bal gözlümeee popişinee vurmasamda öpsemm azcıkk olurmu onun yerne gecermii berkuncan teyzesiii
:KK6::KK6::KK6::KK6:

ay yok ben kafaya koydum doğduğu an doktorlar vuruyor ya ben de vurucam "nerdesin sennnn? anneyi çok üzdün" deyip hafif hafif vurcam :KK17:

eylül166, tam bende sana yazmayı düşünüyordum. :)) öncelikle güzel iltifatların için çok teşekkür ederim. Arkadaşlarda güzel moral verdiğimi söyler ama kendime gelince terzi kendi söküğünü dikemez misali işe yaramıyor. Eylülcüğüm inancımız bizi ayakta tutuyor. Başka da bişeyimiz yok. Sahip olduğumuz hiç bişeye sahip değiliz aslında. Neyse bak sana ne dicem, ben senin yunustan önceki ruyanı yorumlamıştım.sanırım okumadın yada kaçırdın orayı.bence bi geçmişe bak.yada sen okudunda ben mi kaçırdım bilmiyorum. Aklım orda kaldı, ne zamandır söyleyeceğim ama bugüne kısmet oldu canım.
ne diyorsun kaçırdım ben onu galiba ,hemen geçmiş sayfaları kurcalamaya başlıyorum ..

:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: Berkuncaann ben hiç öyle oldugunu zannetmiyorummm şuan wcdn geldimm galibaa benimm kahvelerrr kırmızıyaa dogruu ilerliyorrr allahım şuan karmakarışık oldumm ağlamak isityorumm daha 1 saat once hiç bişey yokdu sizinde yazdıklarınızdan sonra hamileyım sanmaya başlamıtımmm galiba hepsi foss cıkacakk cok üzgünümmmm :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canımmm üzülme sen kıyamam yaa:KK43:olsun olacak bu ay olmassa sonra o da olmadı bir sonra ama burda bir totem yaptık ,bir arada pozitif enerji yolladık ,olacak hepimizin umutluyum ben ..

Son düzenleme:
ayyy kızzz nasılll kıyarımmm ben o bal gözlümeee popişinee vurmasamda öpsemm azcıkk olurmu onun yerne gecermii berkuncan teyzesiii
:KK6::KK6::KK6::KK6:

Geçer geçer annesi sen onu kucağına al bir öp bir kokla bişeyciğin kalmaz allahım bir nasip etsinde daha falza özletmesin evlatlarımız bize hayrılısıyla sağlıklıca gelsinler göbüşlerimize sonra hanelerimize :21:

anotolaycagım canım belki üşütmüş olabilirsin ondan olmuş olabilirr dikkat et kendine:KK34::KK34::KK34:

valla üşütmeye razıyım tatlım. başka bişey çıkmasın da eğer hafta sonuna kadar devam ederse doktora gitcem 15 tatili beklemiycem artık.göğüslerim hala şiş. yaw adet biterken birdaha mı başlıyor acaba geçen ay adet olmadım ya :26:

ya kızlar benim adet hala devam ediyor.bugün 7.gün dün akşam karın ağrım oldu. bir hafta oldu normalde 5 günde biterdi. ya offf :18:

valla üşütmeye razıyım tatlım. başka bişey çıkmasın da eğer hafta sonuna kadar devam ederse doktora gitcem 15 tatili beklemiycem artık.göğüslerim hala şiş. yaw adet biterken birdaha mı başlıyor acaba geçen ay adet olmadım ya :26:

Anatolyacım sana ksç kereler söyledik dr git diye kafanı kurcalamasın birşeyler gitte gönlün rahat olsun en azından...

sevgili eylül, rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın. Bizler acizane sadece ne hissdersek onu yorumlarız. Sen emzir sende anne oldun diyorlar sana, bu senin ilk çocuna işaret, yani önceden anneliği tattın, o anlatılıyor. Annesinin reddiği bebeğe gelince: Reddeden anne sensin orda, bu olay senin şuanki ruh haline işaret ediyor. çünkü ikinci çocuğunun da, birinci çocuğun gibi çok zor olacağını düşünüyorsun ya da olmayacağını. Sen hemen anne olamayacağını düşündüğün için çocuğu kabullenemiyorsun. Başkasından alınıp sana verilen bebek bu durumu anlatıyor. Bebeği emzirmen ise sen anneliğe hazır olduğunda, ikinci bebeği kucağına vercek rabbül alemin.
Hadi hayırlısı inşaallah!.. Rabbim isteyen herkese katındaki en hayırlı evlatları versin inşaallah!..amiiin!..

canım benim yemin ederim yeni gördüm ,hemen karıştırdım sayfaları buldum allahın izniyle ,..
Bu kadar güzel bir rüya yorumu olurmu canım arkadaşım ,inşallah ağzın bal yesin emi ..
Allah herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin ..:KK16::KK16::KK16:

Anatolyacım sana ksç kereler söyledik dr git diye kafanı kurcalamasın birşeyler gitte gönlün rahat olsun en azından...

halısın bitanem. benim arada sekteye uğruyor adetim diyerek doktoru erteledim ama kanamam böyle olunca gitsem iyi olacak. tam bitti diyorum okuldan gelip bir bakıyorum halaa devam. dua edin kızlar da kötü şeyler söylemesin doktorum. yorum artık :KK14:

canım benim yemin ederim yeni gördüm ,hemen karıştırdım sayfaları buldum allahın izniyle ,..
Bu kadar güzel bir rüya yorumu olurmu canım arkadaşım ,inşallah ağzın bal yesin emi ..
Allah herkese hayırlı evlatlar nasip eylesin ..:KK16::KK16::KK16:

iğdeçiçeğimin rüya yorumları çok güzel oluyor maşallah. :nazar: insanın hergün rüya göresi geliyor :KK9:

halısın bitanem. benim arada sekteye uğruyor adetim diyerek doktoru erteledim ama kanamam böyle olunca gitsem iyi olacak. tam bitti diyorum okuldan gelip bir bakıyorum halaa devam. dua edin kızlar da kötü şeyler söylemesin doktorum. yorum artık :KK14:

Anatolyacım sende baya doktor fobisi gelişmiş gibi geliyor bana kendini daha doktora gitmeden kötü şeylere hazırlama lütfen sen pozitif ol herşey iyi olur ozaman

Geçer geçer annesi sen onu kucağına al bir öp bir kokla bişeyciğin kalmaz allahım bir nasip etsinde daha falza özletmesin evlatlarımız bize hayrılısıyla sağlıklıca gelsinler göbüşlerimize sonra hanelerimize :21:
aminn canımm amin bebişlerimiiz bir alalımda kucagımıza baldan tatlı herseyden kıymetlı olur özlediğimiz zamalrı unuturuz giderr gelsinler yeterkii:KK16:

canımm korkma ya korkulacak birşey oldugunu hiç sanmıyorumm benim adetlerimden uzun sürerr hatta bi dönem bende 1 ay olmamıştım sorna 10 gun filan sürmüştü gecen ay olmadıgım zmanlarda sonraki ay cok uzun sürüyor bence hıc canını sıkma temizleniyor işte için.. daha güzel ohh bu ay ne güzel yumurtluycan allahın izniylee

Anatolyacım sende baya doktor fobisi gelişmiş gibi geliyor bana kendini daha doktora gitmeden kötü şeylere hazırlama lütfen sen pozitif ol herşey iyi olur ozaman

öyle oldu artık canım ya. hele ki klomenden sonra doktorum hep ümitsiz konuşunca korkuyorum ister istemez :18:

aminn canımm amin bebişlerimiiz bir alalımda kucagımıza baldan tatlı herseyden kıymetlı olur özlediğimiz zamalrı unuturuz giderr gelsinler yeterkii:KK16:

canımm korkma ya korkulacak birşey oldugunu hiç sanmıyorumm benim adetlerimden uzun sürerr hatta bi dönem bende 1 ay olmamıştım sorna 10 gun filan sürmüştü gecen ay olmadıgım zmanlarda sonraki ay cok uzun sürüyor bence hıc canını sıkma temizleniyor işte için.. daha güzel ohh bu ay ne güzel yumurtluycan allahın izniylee

inşallah canım ya. inşallah dediğin gibidir. bir de ben mustafa eraslanın haplarını kullanmaya başladım. birşeyler düzene girdiği için mi bu şekilde uzun sürdü bilemiyorum ki inşallahhh öyledir.

X