Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

herkese merhaba,son 1 aydır formları takip ediyorum elimden telefon düşmüyor desem yeri hamile kalmak isteyip tedaviye çalışmalara başlayan biri olarak etrafımdaki yakınlarımla duygularımı sorularımı paylaşamıyorum.ya anlamıyorlar yada benim kadar hassas olamıyorlar.ben geçen ay başladım tedaviye klomentin kullandım doktorum 3 ay kullan dedi bu ay tutmadı çok umutlandım ama olmadı(aranızda klomentin kullanan varmı ?birde nette sogan kürü ve incir kürünü okudum etkili oluyor diye .bu kürleri kullanıp faydasını gören varmı acaba.

Ekim ve kasım da ayın 9unda aralıkta 12 sinde regl oldum.birkac gün önce göğüslerim şişti.hafif ağrılarım vardı.bugece ise inanılmaz bir regl ağrısı yaşadım kalktım kalktım baktım acaba regl mi oldum diye.hâlâ olmadım da.hiç böyle bir şey yaşamamıştım.bu ne belirtisi böyle.hamilelik mi yoksa regl mi.ne dersiniz.bu arada normalde regl olmadan bi kaç gün önce ara ara ağrılarım olurdu sadece.göğüslerim ise regl olacağım gün şişerdi genelde.

herkeste belirti var bende bişeycik yok,batıma 5 gün kaldı kızlar ya ,acayip ümitsizim ..

laviniacığım, hiç boşuna şüphe etme artık. Bende öyle olmuştum, yanlış görüyorum, aklım bana oyun oynuyor sandım. Şimdi sen kendine dikkat edeceksin.Ve lütfen bir daha sigara içtiğini duymayayım. Aslında sigarayı hamilelikten en az 6 ay önce bırakmak gerekiyormuş. Nyse şimdi biz geçmişi bırakalım ve önümüze bakalım. Biraz kendini esirge canım. Şimdi hamaratlığın tutar, iş falan yapacağım deme. yüksek raflara uzanma, ani hareketler yapma ve bir de uzan ve ayaklarını yükseğe kaldır. Bebişin tutunmaya çalışıyor ona birazcık yardımcı ol canım. Seni öpüyorum. Tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin inşaAllah

canım biz senin anlarız kimseyle paylaşamadıklarını bizimle paylaşabılırsın burda hepimiz aynı durumdayızz ilaçlar hakkında hiç bir fikrim yok sogan kürünü ben uygulyamıyorum zaten midem rahatsız incir kürünüde yapamadım ama hergun incir yiyorum ben yumurtlayana kadar bu ay bakalım sonucu gorcez allah yardımcın olsun umarım sende bebişine kavusursun canımm
canım hamilelik belirtilerine benziyor bence bi kan testı yaptırmalısın

iğdeçiçeğimm ay canımm yaa gerçektenmı ayy allahım kalbim çarpmaya başladııı vallahi başım donuyor zaten ıyıce fena oldumm ya aaaaaa
bende seni çokk öpüyorumm canım agzınnndan bal damlıyorrrr ayy vallahı okdar moda gırdımm birde adet olursaa ck fenaa aglıycaammmm

Son düzenleme:
ya şu sigara mevzusu can sıkıcı ,ben ilk gebeliğimde testi yaptım çizgiyi görünce arkadaşla kahve sigara partisi yaptık aa dedim napıyorum ben bırakmam lazım ,taaaki doğdu büyüdü emzirme sürecim geçti tekrar başladım ,9 ay hamilelik 18 ay da emzirme desen nerdeyse 2 yıl içme sen git başla sonra
çok kızıyorum kendime çookk

ayy gerçektenmi eylülcüm valla forumda aynı benim yaşadıgım gıbı yazanlar olmuş bat günü kahverengı akıntım oldu ama hamileymişim diyen var bak sende aynı şeyi soyluyorsun belkide hamileyım ama gercekten bu ay kendımi hamıle gıbı hıssedıyorum karnım da sanki gaz yok ama şişmiş durumda bırde acayıp kıpır kıpır bı hareketlenmeler var yahu bişeyler oluyor içimde ..kızz yoksa bu hareket edenn benim bal gözlü bebişimi miii[/QUOTE]

iğdeçiçeğimm ay canımm yaa gerçektenmı ayy allahım kalbim çarpmaya başladııı vallahi başım donuyor zaten ıyıce fena oldumm ya aaaaaa
bende seni çokk öpüyorumm canım agzınnndan bal damlıyorrrr ayy vallahı okdar moda gırdımm birde adet olursaa ck fenaa aglıycaammmm [/QUOTE]

laviniacığım, çok ciddiyim. bozma moralini bundan sonra bozduğun her moral bebişe zarar. 8 ay sonra ellerimizden öpecek inşaAllah!.. Hem ruyanıda unutma! :))) Hayırlısıyla ruyan gerçekleşti canım. bu arada sadece bir öneri, çevrende ihtiyaç sahibi biri varsa az ya da çok farketmez, sadaka ver canım. Hem senin hem bebeğinin sağlığı için. Sakın üzülme, sakın moralini bozma ve sakın endişelenme. Rabbim benim yaşadıklarımı sana yaşatmasın canım!..AMİN!..

Öncelikle bütün arkadaslarıma merhaba :)
Lavinia beni labiplasti forumundan tanır :)Labioplasti ile ilgili sorunum var fakat forumlara bakarken bu topic dikkatimi cekti,bende sizinle tecrubelerimi paylaşmak isterim,önceliklle daha önce cok ünlü bir hastanenin tüpbebek bölümünde daha önce calıştıgımı belirtmek isterim.Umarım yazıcaklarım size yardımcı olur çünkü ben burda okuduklarımdan cok seyler öğrendim.Bebek isteyen arkadaslarım öncelikle doktorunuza başvurup gerekli tahlil ve testleri yapmanızı öneririm çünkü burdan uygulayacagınız kürler belkide hiç bilmediğiniz bir rahatsızlığınızı tetikleyebilir,zaten gerekli tahliller yapılınca doktorunuz sizi yönlendiriyor ,Tüpbebek demek hemen tüp bebek işlemi yapılması demek değil bende bu konuda başta ön yargılıydım ama işin içine girince öyle olmadıgını gördüm.Doktor bazen sizin yumurtalarınıza uyguladıgı tedavi ile hamile kalmanızı sağlayabiliyor.Eşinizin sperm sayısıda çok önemli biliyorsunuz.Diğer bir aşamada aşılama aşaması ,bu aşamada sizin yumurtalarınız toplanmadan ilaçla tedavi uygulanıyor eşinizin alınan spermlerinden en sağlıklı olanı katater yöntemiyle size enjekte ediliyor.ve sonucu bekliyorsunuz ,Tabi hemen aşılama veya tüp bebek yapılıcak diye bişi yok sizlere nacizane tavsiyem öncelikle sizin ve eşinizin doktora gitmesi sadece sizin gitmenizde yetmiyor eşinizin spermiyogram testi çok önemli,Eşinizi ikna edemeseniz bile evde alacagınız örneği 20 ile 30 dakika içerisinde hastaneden aldıgınız steril kaba koyarak vucut ısısında hastaneye götürebilirsiniz böylelikle daha kolay olur işiniz.Umarım verdiğim kısa bilgiler işinize yarar,Hepiniz için dua ediyorum inşallah en kısa zamanda bu topic bebiş haberleriyle dolsun:)Sizlerde benim için dua edin olurmu =)Sevgilerr

ya sen nasıl bir insansın ,bu kadar pozitif nasıl olunabiliyor ,acayip bir moral kaynağısın ,allah senden razı olsun ..

ya eylülcüm sen ne diyorsun nem normal desigra içen biri değilim cok nadir arada bir eşiminkinden alırım yada cok bunalmışsam ozman içerim ama dünn den beri vicdan azabı cekıyorum sakın sakınn canım ama bosver sadece bebıs ıcın degıll kendımız ıcınde cok zararlı

ayy vallahı iğdeçiçeğiimm amin canımmmcım moralimi bozmuyorumm kesinlikle ama genede kanda da gormeden emin olamaycagım çünkü bu kaverangi akıntılar kafamı karıştıryor sanki heran cogalacak ve adet olcam gıbıme gelıyor tabıkı ben gene kendime dikkat ederim gende ihtiyaç sahibini sevindiririm Allahın izniyle ..Canım benim Rabbim seninde bebişini en kısa zmanda versin inşallah o güzel yüreğinden ettıgın dualara muhakkak karşılk veriri allahım iğdeçiçeğim hazır seni bulmuşken bir soru soramk istiyorum canım bu kahve akıntılarda namazımdan şüphe duyuyorum ben yaa kılıp kılmamam gerktıgıne karar veremıyorum senin bu konu hakkında bılgın varmı

dut87 sen de hoşgeldin aramıza. Tavsiyelerin tabiki işimize yarar.Teşekkür ederiz. biz kalbi sevgiyle çarpana, ve bu sevgiyi paylaşmak isteyen kocaman bir aileyiz. bundan sonra sende dualarımızdasın...:))

ayy vallahı iğdeçiçeğiimm amin canımmmcım moralimi bozmuyorumm kesinlikle ama genede kanda da gormeden emin olamaycagım çünkü bu kaverangi akıntılar kafamı karıştıryor sanki heran cogalacak ve adet olcam gıbıme gelıyor tabıkı ben gene kendime dikkat ederim gende ihtiyaç sahibini sevindiririm Allahın izniyle ..Canım benim Rabbim seninde bebişini en kısa zmanda versin inşallah o güzel yüreğinden ettıgın dualara muhakkak karşılk veriri allahım iğdeçiçeğim hazır seni bulmuşken bir soru soramk istiyorum canım bu kahve akıntılarda namazımdan şüphe duyuyorum ben yaa kılıp kılmamam gerktıgıne karar veremıyorum senin bu konu hakkında bılgın varmı[/QUOTE]

laviniacığım, ben eminim, ama senin şüphelerini de anlıyorum. soruna gelince, hamile olduğunu düşünerek söylüyorum.bu özür sayılıyor.böyle bir durumda her vakit yeni bir abdest alarak kıl namazını, bir de namazların sadece farzını kıl.emin olduktan sonra normal düzeninde sünnetiyle beraber kılarsın.Allah kabul etsin canım. Bize de dua et tamam mı güzel anne? Seni sevdim ben yaa!..

Hehehe pratik erkek çozumleri Bazen benımkide buna benzer çözümler üretir zıplatır benim cinleri ama söz dinlio allahtan)
Aynen benimkinde bi dünya böyle tuhaf fikir mevcut bak bu günde bal şeker akşam atışan biz değiliz sanki
Ayyy lavinya silik milik ben bi halayımı çekeyim olmasa neden çıksın silik falan sende Allah bizede nasip etsin inşallahhh

ayy gerçektenmi eylülcüm valla forumda aynı benim yaşadıgım gıbı yazanlar olmuş bat günü kahverengı akıntım oldu ama hamileymişim diyen var bak sende aynı şeyi soyluyorsun belkide hamileyım ama gercekten bu ay kendımi hamıle gıbı hıssedıyorum karnım da sanki gaz yok ama şişmiş durumda bırde acayıp kıpır kıpır bı hareketlenmeler var yahu bişeyler oluyor içimde ..kızz yoksa bu hareket edenn benim bal gözlü bebişimi miii[/QUOTE]
evet canım bal gözlü kuzucun biraz fıkır fıkır olacak sanırım
herkeste belirti var bende bişeycik yok,batıma 5 gün kaldı kızlar ya ,acayip ümitsizim ..
Eylül benimde hiç belirtim kalmadı neredeyse sadece miğdem yanıyor bata da kala kala 3 gün kaldı bende çok ümitsizim yaaa....

dut canım hoşgelidn burayada ... bebiş isteyenler topici olarak hepimiz adına teşekür ediyorumm tavsiyelerin içinn inşallah burda yazdıklarınaa hiç birimizin ihtiyacı olmadannn hepimiz bebişlerimizi kucagımıza alırız .senin içinde dua ederizz tabiki canımmm allahım seninde gönlünden gecenleri biran once versinnn de inşallah yakında senide bebiş topiclerinde görebilelimm canımm benimm
ya sen nasıl bir insansın ,bu kadar pozitif nasıl olunabiliyor ,acayip bir moral kaynağısın ,allah senden razı olsun ..

yaa vallahı eylülcüm hakkaten nasıl pozitif sorma elimi ayağimi titretti Allah bebişini versin iğdeçiçeğim benimmm yaa

35hercai, sanada merhaba. Seni ancak biz anlarız. Bende geçtiğimiz 2 ay klomen kullandım.Geçen ay kimyasal gebelik yaşadım. Klomen işe yaradı ama dr.um bu ay ara verdi.

laviniacığım, ben eminim, ama senin şüphelerini de anlıyorum. soruna gelince, hamile olduğunu düşünerek söylüyorum.bu özür sayılıyor.böyle bir durumda her vakit yeni bir abdest alarak kıl namazını, bir de namazların sadece farzını kıl.emin olduktan sonra normal düzeninde sünnetiyle beraber kılarsın.Allah kabul etsin canım. Bize de dua et tamam mı güzel anne? Seni sevdim ben yaa!..[/QUOTE]

tamam iğdeçiçeğim madem öyle farzlarında kılmaya devam edeyim bu kahve akıntı hala devam ediyor ama artık yapcak bişey yokk ayy bende seni cok sevdimm ne güzell söyledin güzel anne
hepimiz hamile güzel anneleriz allahın izniyle bi hamile kalalımda hepimiz sonra güzel anneler kulübü diye topic acarızzz

eylül166, tam bende sana yazmayı düşünüyordum. :)) Öncelikle güzel iltifatların için çok teşekkür ederim. Arkadaşlarda güzel moral verdiğimi söyler ama kendime gelince terzi kendi söküğünü dikemez misali işe yaramıyor. Eylülcüğüm inancımız bizi ayakta tutuyor. Başka da bişeyimiz yok. Sahip olduğumuz hiç bişeye sahip değiliz aslında. Neyse bak sana ne dicem, ben senin yunustan önceki ruyanı yorumlamıştım.Sanırım okumadın yada kaçırdın orayı.Bence bi geçmişe bak.Yada sen okudunda ben mi kaçırdım bilmiyorum. aklım orda kaldı, ne zamandır söyleyeceğim ama bugüne kısmet oldu canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…