Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Evlendim 8 ay doğum kontrol hapı kullandım ,sanki hemen olacakmış gibi ,sonra bebek düşününce bıraktım ,ara kanamalar oldu 15 de bir filan sonra 3 ay olmadığımı bilirim ,doktorun yollarını düzledim gide gele ,meğer yumurtalık kistim varmış ,hatta basit ilaçlarla yokoluyormuş haberim yok 6 ay da onları kullandım ,düzene girdi şükür adetlerim
olabiliyor böyle düzensizlikler ..dr a gitmekte fayda var canlarım ..

[
inşallah canım ya. inşallah dediğin gibidir. bir de ben mustafa eraslanın haplarını kullanmaya başladım. birşeyler düzene girdiği için mi bu şekilde uzun sürdü bilemiyorum ki inşallahhh öyledir.

öyledir canım üzme kendini bence düzene giriyordur artık adetlerin inşallah ma sen genede doktoruna gıt takıbı kafana gore iş yapmış olmaa

neyse kızlarr ben artık cıkıyorum bugun bir sevindim bir üzüldüm acayip bir gun oldu benim için oglene kadar hamileydim ogleden sonra hamile degıldım artık yarına nasıl gelırım AllaH kerımm :26::26:
hepinize iyi akşamlar diliyorumm yarın görüşmek üzere kendinize cok cokk iyi bakın

canım benimm yaa iyiki sizler varsınız yoksa naparım bilmiyorum ya kimseyle konuşulmuyorda boyle şeylerr uydurmasyon belirtiler.. hayal meyal Görünen o çizgiler... bunların hepsini paylaşıp sonra hamileymiş gibi beraber sevinebiliyoruzz ama sonra bunlarını hepsinin gerçek olmadıgını görünce beraber üzülüp tekrar ayağa kalkabiliyoruzz iyiki varsınız hepiniz çok sevdimm bendee canlarım inşallahh biran önce kavusuruz bebeklerimize Allahım ne olur hepimize hayırlısıyla nasip ett
sanırım bu ayda gelmedi işte ..bal gözlü bebeğimm onu ancak rüyalarımda görebileceğimm yine galibbaa[/QUOTE]

Ama, ama, ama sen böyle ağlarsan olmazki. Hem kendini hem de bizi üzersin. Ağlamak için erken be gülüm. Testin silik çıkması önemli değil, silikte olsa gebelik var. Kırmızılar tam gelmeden emin olamazsın.Bence yarın erkenden git bi kan ver, bakalım ne çıkacak. Lütfen erkenden üzme kendini.Vakti gelince ki, eğer gelirse hep beraber üzülürüz. sil bakalım o güzel gözlerindeki yaşı.

bana yardımcı olabilirmisiniz?

denemde 2.ayım geçen ay malesef olmadı bat 27 ocak 27 günde adet oluyorum adetim hiç gecikmedi saati bile şaşmadı bu zamana kadar o kadar düzenli yani 13 ocak yumurtlama görünüyor net hesabına göre bugün benden uzayan yumurta akı gibi akıntı gelmeye başladı erkenmi oluyor anlam veremedim beni bilgilendirirmisiniz:26:

eylülcüğüm teşekkür ederim. Amiiinnn canım amin.İnşaallah Rabbim hepimize nasip etsin!

iğdeçiçeğimin rüya yorumları çok güzel oluyor maşallah. insanın hergün rüya göresi geliyor

Yaa kızlar utandırıyorsunuz beni yaa. ahh anatolya ahh, sen yok musun sen, illa utandıracaksın beni değil mi? :)) Gerçekleşirse işte o zaman güzel olacak bu yorumlar. bu arada bu güzel ruyaları görenlere gıpta ediyorum, bende görmek istiyorum böyle müjdeli ruyalar. Rabbim hayırlara çıkarsın ruyalarınızı...

laviniacığım!.. güzel haberlerle bekliyoruz seni canım.Dualarımız seninle. Allah her daim yar ve yardımcın olsun canım. Ben hala aynı düşünüyorum seninle ilgili. Sadece şuan senin üzülmene üzüldüm.

kızlar coşmuşsunuz yani burdan ayrılmaya gelmiyo bikaç saat ayrıldım sayfa 190 lardaydı bi baktım 205 olmuş maşALLAH HEP BÖYLE OLSUN İNŞaallah moral oluyo hepimize
BENİ MERAK EDENLER İÇİN YAZIYORUM benim adetim 10 gün geçmişti ve ardından nerdeyse 15 gündür leke tarrzında sadece silindikçe gelen bi dönem yaşıyorum.
hayır önemsemiycem ama mesela akşama kadar çamaşırım tertemiz akşam bikaç damla o kadar böyle tekrar ediyo.doktoraa da gittim ultrasono da girdim kist falan mı dedim ama göremedi bişey yok dedi tabi ben bebek varmı falan demeye çekindim sormadım bile ama kendisi görse söylerdi nerdeyse 2. bat geldi, bu sabah bi daha test yaptım negatif...(ışığa mı tutmadım güneştemi bakmadım nerdeyse mikroskopla baktım ama ı ı yok silik hayali mayali yok işte tek başına koca bi tek çizgi)insan bi çizgiye bu kadar mı hasretle bakar nedir bu ya....bazan diyorum yanlışlıkla bari çıksa bi kaç dakaika sevinirim o bile bişeydir ama yok anacım yok
BÜTÜN DÜRÜST TESTLER BENİ BULUYOHATALI FİLAN DENK GELMEZ YANİ KAÇ YILDIR TEK ÇİZGİ
biran evvel düzelsinde tüp bebekten kaçışım yok öyle gözüküyor çok kaçtım ama yakalıycak beni ama tüp bebek düşününcede tüylerim diken diken oluyo o kadar yani.

Ben pko ve yuksek prolaktin var omrum bitti ama onlar bitmedi sen bi.sure.kafana takma stresten olabilir rabbim hepimize nasip.eder insallah

hayırlısı olsun canım pkodan haberim var okuyorum forumlarda bebek sahibi olabiliyor pkolular ama prolaktini bilmiyorum canım allah acil şifanı versin inşallah biran önce hepimizde kavuşalım bebişlerimize :))

al birini vur ötekini canım hepimizin başında var aynından emin ol, sen de takma kafana bende eşimle kavga edince hemen uyurum sabahlayıp sinir olan hep o olur boşver takma ondan önce yat o sinir olsun denenmiş ve çok keyif alınmış bir durum :))))

canım hiç düşünme değerlendir heran herşey olabilir valla benimde bebek istediğimden beri düzenim değişti valla sen her anı her akıntıyı değerlendirmeye bak :))

kızlar batlar yaklaştıkça sinirlen hüzünler sevinçler hepsi bir arada sayfalarda bu sayede ilerliyorda ilerliyor umarım bundan sonraki tüm sayfalarda halaylarla ilerler :)))

yok canım utandırmak için söylemedim. gerçekler bunlar canımın içi inşallah sen de göreceksin bebiş rüyalarını. kızz hele senin rüyalar bi çıksınnnn dile benden ne dilersen

çenemiz düşük anamm bizim hiçç korkma canım tüp bebekten ben daha önceden 1 kere denemiştim tüp bebek. ama nasip değilmiş.sormak istediklerin olursa seve seve cevaplarım canım.

kız büyük konuşmayayım ama benim başıma böyle bişey gelse yani kocam kavgadan sonra yatıp uyursa gecenin lerleyen saatlerinde ne yapar eder uyandırırım onu gibime geliyor

Ayy mrvb, alemsin yaa. :)) İnan çok güldüm.Çokta hoşuma gitti. Bir dahaki sefere bende denicem, ama başarabilir miyim bilmiyorum. Ben biraz fazla kafama takıyorum herşeyi. yine güzel öneri, çok sağol tatlım...:)))

Canım benim uyandırınca kavga daha da büyüyerek devam ediyor. Tecrübeyle biliniyor.

kızlarr bakın ne buldum

]

Ayyyyyyy canm yaaa. :)) Ben çok beğendim.İçime bir umut doldu.sorma gitsin. Azıcık kederlenmiştim kendi kendime. Allah razı olsun senden anatolyacığım...ÖPÜLDÜN MELEĞİM

sende de razı olsun bitanem. kederlensek de bişey değişmiyor ki. kendi kendimizi yiyip bitirdiğimizle kalıyoruz. azcık balık hafızalı olsak ne iyi olurdu demi

sende de razı olsun bitanem. kederlensek de bişey değişmiyor ki. kendi kendimizi yiyip bitirdiğimizle kalıyoruz. azcık balık hafızalı olsak ne iyi olurdu demi

Süper olurdu canım yaa. ama işte unutulmuyor ki. Hele yaşanan üzüntüler hiç unutulmuyor malesef. Allah hepimize hayırlısını versin inşaAllah!..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…