Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

bugünü bi atlatayım da bende yarın yaptırcm kan testini:)

Canım o akıntı sürekli olur hala daha oluyo bende adet olaakmışın gibi karnında ağrıyacak o ara akıntı gelecek hasta oldun zannedeceksin ama olmayacaksın inşaallah senin bat ne zamandı biliyorsun ben tam adet günü yapmıştım testi bendede silik bir çizgi çıkmıştı bir gün sonra yaptığımda daha belirgindi ikinci çizgi,sigara konusunda takma kafana ben kanda çıkana kadar hatta kan sonucumu almaya gitmeden son bir tane içtim kesinleştkten sonra içmedim canım kendini suçlama inşaallah bebğin seninledir

amin canım benim valla nisanbucugum sarımsı kahvemsı bısıler geldı kayboldu ama aynı valla tamda senin anlattıgın gıbı yaşıyorum off kafayıı yıyeceğimm ya neoluyor bana adet oldum olcamm gıbı hissediyorum karnım kasıgım agıyor wc ye gıdıyorum hıc bısey yok tertemız akıntım da kesildii galibaa ..
nianbucu valla ben cok evhamlı bırıyım su sigar olayına cok taktım ama sonra nette bu video yu ızledım biraz rahatladım neyse hayırlısı allahtaan
Hamileliğin 6. haftasında bebeğin gelişimi nasıldır? - UZMANTV
nisanbu birde enim acayipp başım donuyorrr yaa pek sallamıyordum ama artmaya başladı sankii

Tansiyonunu bi ölçtürsene...o video ne canım 6. hafataya kadar içilirmiymiş ?

Tansiyonunu bi ölçtürsene...o video ne canım 6. hafataya kadar içilirmiymiş ?

AYYY HAYIR CANIM SAKIN ÖYLE ALGILANMASIN 6 HAFTAYA KADAR İÇİLirMİŞ FİLAN DEĞİL O VİDEONUN İÇİNDE İŞTE DOKTOR KONUNUN ARASINDA DİYOR HAMİLELİĞİ BEKLEMEYEN ANNELER BU HAFTALARDA hamile oldugunu ogrenırler aklına içtiği sigaralar ilaçlar gelir hemen endileşmeyin okdarda vahım degıldır sakın olun diyor ama ogrendıkten sonra dıkkat edılmesı gerekır filan dıyor bende işte doktoum agzında boyle duyunca bıraz rahatladımm onu anlatmak istedimm
SAKIN SAKINN VİDEONUN İSMİNE BAKILARAK İÇİLİRMİŞ GİBİ ALGILANMASIN

lavinya canım senden de güzel habeler beklıyoruz o zaman benım 10 gunum var daha pek belirti yok hayırlısı

lavinya canım senden de güzel habeler beklıyoruz o zaman benım 10 gunum var daha pek belirti yok hayırlısı

canım hayırlısıyla bende bugunu de bı atlatayım yarına inşallah güzel haberler le donerımm ayrıca senınde daha cok erken belırtı ıcın bı dur bakalımm şu haftayı atlat haftaya başlar belirtilerr

anacım ne kadar çok konuşmuşsunuz ya çeneniz düşmüş maşşallahh :)))
oku oku başım döndü ,yoksa hamilemiyim

eylül merhaba arkadaşın tüp bebeği nerde yaptırmış bilgin var mı?
istanbul tüp bebekte yaptırdı canım ..ama doktor adını inanki bilmiyorum ama sorarım bir ara
Test yaptım ikinci çizgiyi gördüm silikte olsa

ee ben kusur mu kalıcam bende çekerim ..hadi bakalım maşallahh haberleri almaya başladık allahın izniyle
üzülme şekerim erkekler böyle işte dün bizde yatakta tartıştık 5 dak.sonra gelsene kız koluma yat sarılayım dedi ,bende yumuşadım sarıldım,aa bide baktım yine tartışıyoruz ,ayy dedim uğraşamam ben döndüm totomu yattım sonra

hahahha ay ilahi hiç güleceğim yoktu ,kedi iyi fikir
Hayir olsun canım balık nasiptir kocaman kismetin var.
ay ağzın bal yesin canım ,inşallahh hayra çıkar ..
hemen ümitsizliğe kapılma ,benimde testim belli belirsiz di ,ve o ara hep akıntım oldu
sonra kahverengi oldu kesildi ,kasık ağrısı filan hep vardı ..hayırlısıyla hamilesin sende inşallahh lavişim ..

[hemen ümitsizliğe kapılma ,benimde testim belli belirsiz di ,ve o ara hep akıntım oldu
sonra kahverengi oldu kesildi ,kasık ağrısı filan hep vardı ..hayırlısıyla hamilesin sende inşallahh lavişim ..[/QUOTE]

ayy gerçektenmi eylülcüm valla forumda aynı benim yaşadıgım gıbı yazanlar olmuş bat günü kahverengı akıntım oldu ama hamileymişim diyen var bak sende aynı şeyi soyluyorsun belkide hamileyım ama gercekten bu ay kendımi hamıle gıbı hıssedıyorum karnım da sanki gaz yok ama şişmiş durumda bırde acayıp kıpır kıpır bı hareketlenmeler var yahu bişeyler oluyor içimde ..kızz yoksa bu hareket edenn benim bal gözlü bebişimi miii

Son düzenleme:

gülce ve laviş bence ikinzide hamilesiniz ,testi yaptım baktım bişey yok bıraktım aynanın önüne ,5-10 dakika sonra tekrar geldim çöpe atmak için elime aldım silik çizgi ,2 gün sonra kan verdim 295 çıktı ,sonra başladı bende akıntı leke ,kasık ağrıları ,doktorum dediki bebeğin yerleşiyo lekelenme de normal kasık ağrılarında demişti,6 yıl olmuş bak hala hatırlıyorum

eylül inş.canım...kan vermek yerine direk dr a gideyim dedim...sabah inş...hayırlı bir sonuç olur...

neden olmasın, belki aradan dereden girmeye çalışıyodur bi yerlere ,şu anda mühim çalışmalar içerisindedir ,belki kendine önlerden yer bakıyordur [/QUOTE]ayy eylül allah bebişinin versinnn kız gene güldürdünn benii ayy bebişimim kazı çalışmaları yapıyor baksana önlerden kendine yer bakıyorrr ay heyecenladım acaba bu yaşadıgım kahve akıntılar yerleşme kanamasımı ki:44::44:

eylül inş. benimki de önlerden yer bakıyordur :))
inşallah canımm bebişlerimiz kendilerini yer beğenmiyorlarrr bak miniklerimiz ugrastıkca kahveler gelıyorr

Son düzenleme:
neden olmasın, belki aradan dereden girmeye çalışıyodur bi yerlere ,şu anda mühim çalışmalar içerisindedir ,belki kendine önlerden yer bakıyordur
ayy eylül allah bebişinin versinnn kız gene güldürdünn benii ayy bebişimim kazı çalışmaları yapıyor baksana önlerden kendine yer bakıyorrr ay heyecenladım acaba bu yaşadıgım kahve akıntılar yerleşme kanamasımı ki:44::44:

eylül inş. benimki de önlerden yer bakıyordur :))
inşallah canımm bebişlerimiz kendilerini yer beğenmiyorlarrr bak miniklerimiz ugrastıkca kahveler gelıyorr[/QUOTE]

lavinia sen kan testi yaptırcak mısın canım?

valla canım ben bugunde beklemeyı dusunuyorum hala bır burukluk var ıcımde heran kırmızıları gorebılırım dıye boyle devam ederse yarın yada oburgun yaptırcammm

benim 12 gün geçti canım...eğer hamile değilsem bile anormal durum var..o yüzden dr a gideyim diyorum...en son 6 ay önce gitmiştim normaldi her şey ama hormon testi yaptırmamıştım...en azından o yapılır

QUOTE=gülcee;28191892]benim 12 gün geçti canım...eğer hamile değilsem bile anormal durum var..o yüzden dr a gideyim diyorum...en son 6 ay önce gitmiştim normaldi her şey ama hormon testi yaptırmamıştım...en azından o yapılır[/QUOTE]

ooo senin baya bi geçmiş ben olsam bu zmana kadar coktan kan testı yaptırırdım ama evet sen doktora gıt en ıyısı inşallah hayırlı haberler alırsın canım bende işte oyle kahve akınıtılar yasıyorumm batım 8 ydı zaten dun başladı akınıtım eger hamıle degılsem adetım o gun başlamış oluyor ve 1 gun bıle gecıkmemıs oluyorrr

bi kaç gun gecıkeydı barii yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…