Bu ilaç beni bu hale getirmiş olabilir mi?

Ay içime su serptiniz yaaa of çok şükür sürekli bunu diyorum kendime geçici bir süreç bitecek diyorum hep. Bende bazen boşanmayı düşünürken buluyorum kendimi ama ben boşanmak istediğimden değil “Winnie böyle davranmaya devam edersen bu adam boşayacak bak seni” diye. Geçen gün benim kötü bir evliliğim mi var mutsuz muyuz diye oturup ağladım 😂😂

İnanılmaz saçma bir insana dönüştüm geçen gün yine en son eşime ben terapi görmek istiyorum galiba artık sağlıklı düşünemiyorum diye ağlıyordum çok fenayım çok bir yandan vicdan azabı bir yandan bu hisler bayılacağım komple
Ben eşime yansitmamistim durumu kendi içimde yaşadım. Gerçekten zor bir durum birlikte olurken bile çok sıkılıyoruldum olsa da bitse gibi his yoktu.
Sizde eşinize çok yansıtmayın birlikte güzel vakit geçirmek için ortam yaratın. Yürüyüş olur, dışarıda bir kahve içmek olur vs. normalde neyden hoşlanıyorsanız onu yapmaya özen gösterin.

3 ayda evliliğin nesinden bunalacağım ki keza çok şükür kötü olan bir durum da yok aramızda. Şu an evde can sıkan tek bir durum var o da komple benim..
3 ay sabah aksam ayni evde olunca cinsel isteginin sevgililikteki kadar ya da evliligin ilk günlerindeki gibi canli olmamasi bence normal bir sey.
sonucta sevgiliyken ayni evde degilsiniz, ekstra bir heyecan oluyor. yanyana yatmaya aliskin değilsiniz, kolun bacağın degse yeniden sevismeye basliyorsunuz. ama ayni evde yasayinca (ya da on gunden uzun suren tatillerde) o ates barut hallerinin azalması gayet normal. bunalma dedigim buydu.
şöyle düşünün; sevgiliyken gidilen bir tatilde (ya da balayinda) birlikte olunmayan gün olmazken evliler tatile cocukla cikiyor, cocukla ayni odada kardes kardese bir hafta geçirip donebiliyor😅
sevgililikte ya da evliligin ilk zamanlarinda miknatis gibi ne zaman temas olsa kendinizi yatakta bulursunuz ama artik birkac ay sonra
o miknatis gibi yapisma donemi gecmis olabilir, çünkü normallesme donemine giriliyor yani insan biraz alisiyor. coook normal bence ilk zamanlardaki halin yerini daha normal bir şeye bırakması.
bence konunun dogum kontrol hapiyla cok ilgisi yok. hatta eski hapin sinir yapiyor diye birakmissin ama belki de o sinir düğün stresinin vermis oldugu bir sinirdir. sonuçta düğün cok stresli ve psikolojik olarak yoran bir dönem. agzi olan konuşur, herkesi memnun etmeye calisirsin, ekonomik olarak zora girersin, planlaman gereken tonla sey vardır, biriyle yeni eve girmenin heyecani , ailenle yasiyorsan onlardan ayrilacak olmanin etkisi vardır, konfor alanindan cikmaya korkan beynin stres yaratmasi vardır .. iste ilk hapin tam da bu zamanlara denk gelmis sen o sinirlilik halini hapa yormussun. oysa belki hap kullanmasan da ayni modda olacaksindir, evlenen cogu kadin gibi.
ama eger sorunun cidden haptan olduguna inaniyorsan yerinde olsam paketim biter bitmez hapi bırakır daha da icmem. benim hormonlarım etkilenecegine esim zevkinden birkac gram ödün versin daha iyi:)

Yoo hiç öyle bir durumum olmadı. Aksine eşimi görünce gözlerimin içi parlar çocuklaşır dizinin dibinden ayrılmam normal şartlarda ama yani bıçak gibi kesildi ne oldu anlamadım o sebeple acaba ilaçtan mı oldu diye düşünüyorum
Aynısi bende de oldu, ama benim çocuk için tedavide kullandığım ilaçlardan sonra oldu.
Adamdan bir anda buz gibi soğudum.
Bir dönem boşanmayı düşündüm çok zorlandım zamanla düzeldi ama yinede eskisi gibi deli divane degilim oda sanirim artik yillar sonra gelen aşk bitti sevgi kaldı muhabbetinden

Ben eşime yansitmamistim durumu kendi içimde yaşadım. Gerçekten zor bir durum birlikte olurken bile çok sıkılıyoruldum olsa da bitse gibi his yoktu.
Sizde eşinize çok yansıtmayın birlikte güzel vakit geçirmek için ortam yaratın. Yürüyüş olur, dışarıda bir kahve içmek olur vs. normalde neyden hoşlanıyorsanız onu yapmaya özen gösterin.
Onu da deniyorum ama bazen içimde tutamıyorum sanki konuşursak birlikte göğüsleriz bu durumu gibi geliyor birde diyorum ya çok çok çok şükür ki anlayışlı bir eşim var destek olacağını bildiğimden hep ona anlatasın geliyor

Aynısi bende de oldu, ama benim çocuk için tedavide kullandığım ilaçlardan sonra oldu.
Adamdan bir anda buz gibi soğudum.
Bir dönem boşanmayı düşündüm çok zorlandım zamanla düzeldi ama yinede eskisi gibi deli divane degilim oda sanirim artik yillar sonra gelen aşk bitti sevgi kaldı muhabbetinden
Ama ben aşk bitsin istemiyorum ki 😢😢

Ama ben aşk bitsin istemiyorum ki 😢😢
Bana göre aşk kalıcı bir duygu değil, benim aşk diye tanımladığım şey o kişinin adını bile zikrettigimde içimde uçuşan kelebekler kalbimin atış hızının değişmesi, boğazımdan mideme akan o ılık duygudur bu duygu yıllar sürmüyor diye biliyorum bu yüzden kalıcı değil.
Sizin aşktan kastınızın ne olduğuna bağlı bence bitmesini istemediginiz duygu ne yani tam olarak

Yani sorumluluğu mu diyeceğim zaten öncesinde de tek yaşıyordum temizliği yemeği vs kendim yapıyordum onlar yük değil hatta eskiden zor gelirdi şimdi seve seve yapıyorum çünkü evim yuva oldu. Eşim diyorum ya gerçekten bu halimle bile sürekli peşimde pervane gözümün içine bakıyor biraz güleyim diye ama yok yani yok anlamlandıramadığım bir şey var içimde. Böyle olunca üzülüyorum da o kadar gözümün içine bakıyor karşısında duvar var resmen iyi de yapsa kötü kötü de yapsa kötü ne bileyim
Heycan bitmiş, biraz ozleyin.

Evlendigim ilk iki yıl yazz kullandım, sonra bıraktım. Kullandığım dönemde hafif kilo almıştım ama başka bir etkisi olmadı.
Bence bırakın eşiniz korunsun.

Tamamen ayni sebepten son 10 senedir sadece kondom kullanıyorum. Bu tarz ilaçlar bazı kadınlarda böyle bir etki yapabilir zaten, baska olumsuz yönleri de var. Ben vücuduma hormon almak ve böyle ruh halindeki değişikliklerle uğraşmaktansa eşimin korunmasını tercih ediyorum. Zaten de daha hijyenik geliyor 😅 bence birden olduysa bununla ilgisi çok yüksektir, bırakın derim.

Dkh ları çinsel istekte azalma, gerginlik, sinir, stres ve hatta depresyon belirtilerine kadar sebep olabilir. Doğru ilacı bulana ya da vücudunuz ilaca alışana kadar devam etmeniz gerekiyor. Yıllardır kullanıyorum aynı belirtileri yaşadım. Doğru ilaçla ya geçecek ya da kullanmaktan vazgeçeceksiniz.

Kızlar selam konuyu kadın hastalıkları bölümüne açacaktım ama bu bir hastalık değil of neyse bilemedim konuya geçiyorum.

3 ay önce evlendim ve korunmak için ilaç kullanmaya başladım öncesinde farklı bir ilaç kullanmıştım ama o aşırı sinir yaptığından değiştirdim. Şimdi konu şu aslında reglim öncesi eşimden böyle hep bir uzak durasım belirli münasebetlerden kaçınasım geliyordu ama ben konuyu hem sıcaklara gelde regli dönemine vurdum geçiştirdim. Sonrasında da bu yeni ilacı kullanmaya başladım zaten.

Ama artık ben hiçbir şey hissetmiyorum ne cinsel anlamda bir yakınlık ne de genel bir sıcaklık öyle dümdüz durumdayım yani sürekli böyle kötü şeyler düşünmeler, sürekli bir kendimi dürtüklemeler acaba bu adamı sevmiyor muyum diye. Gerçekten yoruldum kendi içimde keza çok severek evlendim ve aksine mükemmel sayılabilecek bir eşim var. Bu ilaç beni bu hale getirmiş olabilir mi? Sevmiyorum diyemem ama aşkımdan öldüğüm hallerim de bir gitti böyle dümdüz bakıyorum adama asker arkadaşım gibi içimde hiçbir kıpırtı hiçbir sevinç emaresi kalmadı herhangi bir şeye karşı. Hiçbir şey beni mutlu etmiyor ama mutsuz olmaya yer arıyorum resmen. Konu hakkında bilgisi ya da böyle bir deneyimi olanlar biraz yardımcı olabilir mi kendimi inanılmaz suçlu hissediyorum çünkü 😢
İlaçla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Migren varsa tetikler demişti bana dr doğum kontrol hapları için ama sizin durum çok farklı. Bence siz 3 ayda heyecanınızı kaybetmişsiniz yada sevginizi bilemiyorum.

Doğum kontrol hapları pıhtı oluşturup birçok kadında beyin kanaması kalp krizi gibi hastalıklara sebep olup öldürdü. Şu saydıklarınız bile çok ciddi şeyler, yaşama sevincimizi alıp götüren bir şeyi neden hapla alalım?

Bana eşiniz de bencil geldi, bırakmanıza laf ederse tersleyin, kondom kullansın.

Doğum kontrol hapları pıhtı oluşturup birçok kadında beyin kanaması kalp krizi gibi hastalıklara sebep olup öldürdü. Şu saydıklarınız bile çok ciddi şeyler, yaşama sevincimizi alıp götüren bir şeyi neden hapla alalım?

Bana eşiniz de bencil geldi, bırakmanıza laf ederse tersleyin, kondom kullansın.
Bunu ben de duymuştum ve çok korkunç geldi. Nasıl bu durum bilinirken kadınları hap kullanmaya zorlarlar? Bencilliğin dik alâsı

Ne bencili öve öve bitiremedi dünden beri 😁 tapıyor kocasına nasıl terslesin.

Tamamen ayni sebepten son 10 senedir sadece kondom kullanıyorum. Bu tarz ilaçlar bazı kadınlarda böyle bir etki yapabilir zaten, baska olumsuz yönleri de var. Ben vücuduma hormon almak ve böyle ruh halindeki değişikliklerle uğraşmaktansa eşimin korunmasını tercih ediyorum. Zaten de daha hijyenik geliyor 😅 bence birden olduysa bununla ilgisi çok yüksektir, bırakın derim.
saçma biri yaptı gerçekten bu ilaçlar beni bu kutu bitince bırakayım bari bu şekilde olmuyor gibi

X