Bu bir aldatmamidir?

Dostluk mu:) cinsel icerikli konusuyolar demekki.. yazmazsa sorun yok demekki... sen yokkende yoklugunu firsat bilip disarda.. belkide yakinlasma olacakti.. ikiside niyeti bozmus

Bana göre bariz aldatma, gece 12 de arıyor , bekardim bulusurduk diyor, cinsel içerikli yazmadigin müddetçe sorun yok diyor e daha ne olsun :KK43:

Öyle hemen anı karar vermeyin pişman edin ama bu konuşmalara..
O değilde karşı taraftaki kadına öyle sinirlendim ki siz kimbilir nasıl hissettiniz
Çok kötü hissettim tabiki. Utanmadan arkamdan alay edip gulusuyorlar. Ahlaksizligin doruğunda ikisi de. Ama sorsan onun hiç kötü niyeti yok, çok masum.

Cinsellik konusunun şakası yapılıyorsa aslida mutlaka bir aşamaya gelmiştir. .
kimse öyle arkadaşım vs dediği kadına cinsellik içeren bişeyler yazmazsan sorun yok demez, diyemez..
ciddi delil topla hiç belli bile etme bırak Avanak Avanak yesin ne halt Yiyorsa, zaten pusuya Yatman yeterli çok açık ve net delil kendi ayağına gelir senin bu gidişle malesef.
bir arkadaşında yatılı kalacağını söyle ve pusuya yat.evde bulusmazlarsa bende bişey bilmiyorum!!!
Madem sen köye gidince bekarmis ve fırsatı güya kaçırmışlar fırsat ver ve bin tepelerine..

Sorunun cevabı zaten açık ve net bu bir aldatma...mutlaka altli üstlü mu yakalamanız gerek..

Madem eşin 5 vakit abdestli namaz li cikartırdım önüne zina nın allaha şirk koşmak,adam öldürmekten sonra gelen 3.büyük günah olduğu ile ilgili yazıları bi oku bakalım ne düşünüyorsun derdim.var mı sana tanıdık gelen bir yer diye sorardım.
Sonra da hani ben annemlere gitmiştim ya kendimi bekar gibi hissettim unuttuğum bir duyguymus valla adam derdi yok kafam da rahattı der onu bir güzel silkelerdim.

Dimi? Hem de niye geldiler mi diye soruyor. Düzgun bir kadın olsa Aaa ne güzel hep beraber gidelim o zaman kahve içmeye, eşini de tanımış olurum hem der.
Yahu iki çocuklu eşi olmayan kadının evli adamla ne işi olur ne kahvesi ne tanışması sizinle tanışsa neyine gerek. Ne aptal bir kadın yahu!

Çok kötü hissettim tabiki. Utanmadan arkamdan alay edip gulusuyorlar. Ahlaksizligin doruğunda ikisi de. Ama sorsan onun hiç kötü niyeti yok, çok masum.

Sormayın bu mesajlardan sonra zaten,niye soruyorsunuz ?
Açık ve net flört işte bu.Hatta kadın eşinize cevap verse daha da ileriye gidecekti ''bekar'' olduğu hafta.
Delilleri alın ve arkanıza bile bakmayın,böyle biriyle vakit kaybettiğinize değmez.

Aslında böyle kocayı güzel bi yemekle ödüllendirmek lazım.
Ona şöyle karışık kızartma yapmak lazım.
Sonra tam bulaşığa başlayacakken elindeki kızgın yağ dolu tavayla kocana bi öpücük veresin gelmesi lazım.
Tam o esnada aaaah tava dökülecek mi adamın merkez organına! :skandal:
Diğer kadın üzülsün o saatten sonra sen keyif kahvesi içersin. :kahve:

Yahu iki çocuklu eşi olmayan kadının evli adamla ne işi olur ne kahvesi ne tanışması sizinle tanışsa neyine gerek. Ne aptal bir kadın yahu!
Dimi ne gerek var yani. Ben daha önceden bu kadından rahatsız olduğumu hep belirttim, gorusmen sartmi yahu dedim. Başka bayan arkadaşları da var, hepsi abi diye hitap ederler ve bir yere gidilecek sen abi eşini de al gel bekleriz derler. Bunlara can kurban. Ama bu zilli karı benim varlığımdan korkuyor. Ne gerek var bununla arkadaş olmana, hayatından bir şeymi eksilir. Ben olsam eşim rahatsız oluyor bu insandan, huzurum kaçmasın der uzak dururum.

Dimi ne gerek var yani. Ben daha önceden bu kadından rahatsız olduğumu hep belirttim, gorusmen sartmi yahu dedim. Başka bayan arkadaşları da var, hepsi abi diye hitap ederler ve bir yere gidilecek sen abi eşini de al gel bekleriz derler. Bunlara can kurban. Ama bu zilli karı benim varlığımdan korkuyor. Ne gerek var bununla arkadaş olmana, hayatından bir şeymi eksilir. Ben olsam eşim rahatsız oluyor bu insandan, huzurum kaçmasın der uzak dururum.
Aynen öyle. Resmen hadsiz seviyesiz ikisi de. Eşinde gerçekten aptal eşin var düzenin var ne işin var bu seviyesizliklerle kocaman adam olmuşsun. Hiç üzme kendini değmez bunlara hayatına bak seninde değerini bilen seven sayan biri çıkar karşına böyle kalite yoksunu ile ömür geçirme yazık sana

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?
Bence göz göre göre aldatmadır. Değil evli adamın, sevgili olanın bile yapmaması gerekir bence bunu. Resmen sizin arkanızdan gülüp eğlenmişler bana göre. Eşinizle konuşursanız işin içinden sıyrılacaksa arayın kadınla konuşun. Resmen siz yokken bekarım ben demiş adam daha ne kadar açık konuşsun sizi aldatacağını fiziksel olarakta?

Erkeklerin evli olsalar bile dul kadınları hangi gözle gördüklerini biliyorum. Aynı durumdayim çünkü. Bence eşin kadından birseyler bekliyor kadın da boş degil. Yoksa ben evli adamın huzurunu bozmak istemem der geri çekilirdi veya sınıra dikkat ederdi. flortlesmenin ilerisine gitmeleri yakındır

"Eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. "
Demekki daha önce yazmis veya konusmuslar ki uyarma ihtiyaci hissetmis.Daha önce cinsel icerikli konustuklarini cikardim bu cümleden acikcasi..
Henüz eyleme dökülmemistir belki ama is oraya dogru gidiyor tehlikeli sürecler.
Ikisinin de kulagini çekme vakti gelmis!!

X