Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Ayy inşallah canım aminn hepimiz alalım bu ay🤲🏻🤲🏻yarın özelde vermeyi düşünüyorum kan bugün geç kalmışım bakalım yazarim sonucu inşallah🥰
14. günü görmediysen kan da verme bence. Bu seferde değer düşük mü?kimyasal mı? yükselecek mi gibi stresler başlıyor. dayanması çok zor hiçbirimiz dayanamıyoruz ama kendini oyalamaya çalış bence kendimizi sürekli acabalara atıp duruyoruz. Allah gönülden isteyen herkese eninde sonunda nasip edecek, bir vakti var biz bilmiyoruz. aradan yıllar geçince şu halimize nasıl güleceğiz. o günleri kısa sürede görmek nasip olur inş

Günaydın kızlar. maşallah nolmuş herkese herkes test yapmış 🤣🤣🤣
Aşılamanın 6.gününden merhabalar .
Sol kaşığım ağrıyor uyanır uyanmaz kalçama vuruyor ağrısı.gogus hassasiyeti devam başka da bısey yok 😁
Ben iğneyi akşam 21.00de 7sinde yaptım,ertesi gün 8.de evdeydım .
9unda aşılamam yapıldı.
o zaman iğne yapalı 8 gün olmuş kızlar değil mi 🫣 etkisi geçmiştir benımde herhalde

Günaydın kızlar. maşallah nolmuş herkese herkes test yapmış 🤣🤣🤣
Aşılamanın 6.gününden merhabalar .
Sol kaşığım ağrıyor uyanır uyanmaz kalçama vuruyor ağrısı.gogus hassasiyeti devam başka da bısey yok 😁
Ben iğneyi akşam 21.00de 7sinde yaptım,ertesi gün 8.de evdeydım .
9unda aşılamam yapıldı.
o zaman iğne yapalı 8 gün olmuş kızlar değil mi 🫣 etkisi geçmiştir benımde herhalde
sende yap test bklm gecmismi bn yapcam daha gitmedim almaya yapinca gondercem size 😍

sende yap test bklm gecmismi bn yapcam daha gitmedim almaya yapinca gondercem size 😍
Evde test yok kuzum be yapmayı düşünmüyorum ben.Çok etkilenir üzülürüm. Kendimi biliyorum.🥲
O yüzden aşılamanın 12.gununde yapacağım evde testi ondan önce evde bısey yapmam 🫣

Kızlar birde şunu sorayım. 21.inde 12 gün oluyor aşılama olalı test yapacağım o gün.
Adetime de 7 gün kalmış oluyor .
Negatif görürsem yine de bekleyeyım mı sizde . ? O kalan 7 günde de ihtimal olur mu hala 😁

14. günü görmediysen kan da verme bence. Bu seferde değer düşük mü?kimyasal mı? yükselecek mi gibi stresler başlıyor. dayanması çok zor hiçbirimiz dayanamıyoruz ama kendini oyalamaya çalış bence kendimizi sürekli acabalara atıp duruyoruz. Allah gönülden isteyen herkese eninde sonunda nasip edecek, bir vakti var biz bilmiyoruz. aradan yıllar geçince şu halimize nasıl güleceğiz. o günleri kısa sürede görmek nasip olur inş
Amin inşallah canım 🤲🏻🤲🏻🥹

Evde test yok kuzum be yapmayı düşünmüyorum ben.Çok etkilenir üzülürüm. Kendimi biliyorum.🥲
O yüzden aşılamanın 12.gununde yapacağım evde testi ondan önce evde bısey yapmam 🫣

Kızlar birde şunu sorayım. 21.inde 12 gün oluyor aşılama olalı test yapacağım o gün.
Adetime de 7 gün kalmış oluyor .
Negatif görürsem yine de bekleyeyım mı sizde . ? O kalan 7 günde de ihtimal olur mu hala 😁
Neyi bekleyeceksin kuzum onu anlamadım

Valla test yapmak kötü kızlar yapmayın hele psikoloji çok sağlam değilse hiç yanaşmayın. Ben üzgünüm mesela şuan çokca 🤷🤷 zaten insan hiç birşey hissetmeyince biraz anlıyor galiba ama işte

Kızlar benim aşılama günü hariç 9. Gün, iğnenin 11. Günü. İğne etkisi geçmiştir diye düşünüyorum. Ama negatif görürüm diye korkuyorum test yapmayaa off

Kizlarr nasilsinizzz 🤍 bugun 6 gunum dun aksam 5-10 dk karnimda batmalar oldu baya arili tepisemedim sonra gecti simdi hic bi belirti yok yine

bn daha net goruyom elimdeyken fotografta silik cikti kizlar benim igne etkisi tam gecmemis

Eklentiler

• 20240815_140423.jpg
    20240815_140423.jpg
    191,1 KB · Görüntüleme: 24
  • 20240815_140349.jpg
    20240815_140349.jpg
    189,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20240815_140332.jpg
    20240815_140332.jpg
    161,8 KB · Görüntüleme: 20
  • 20240815_140309.jpg
    20240815_140309.jpg