Boşanmalı mıyım? Vicdanım doğru mu söylüyor

Esinin sevilwcek hicbir tarafi yok ezmis kiskanmis calismana engel olmus bencil yetersiz ezik bir adam aldatmis hemde aylarca aileniz arkanizda mesleginiz var hala geri donmek istiyorsunuz onun yaptigi kiskancliklari bile aklamissiniz adam tek basiniza disari gondermiyor empati yapiyorum demissiniz akliniz basinizda degil 50 yasinda dedeyi ne yapacaksiniz ya yazik aileniz her konuda destekci birde muhtac degilsiniz ama zavalli gibisiniz

Ben sizin bir terapiste gitmeniz gerektiğini düşünüyorum. Böyle biriyle evlenmeniz, ona sürekli şefkat göstermeniz sizin bilinçaltınızda bir yerlerde travmalarınızın olduğunu gösteriyor. Bir terapist, ısrarla bu evliliğe dönmek istemenizin gerçek sebebini bulup çıkaracak ve sizi tedavi ederek kurtaracaktır. Eminim eşiniz boşanmadan önce “Hata yaptım, affet” deseydi boşanmazdınız bile. Sizi boşanmak zorunda bırakmış.
Sizin ondan ne kadar üstün olduğunuzu görüp bunu size karşı silah olarak kullanıyor ve sizi manipüle ediyor. Yok kendini aşağılanıyor hissetmiş de yok bilmem ne de… Akıl tutulması resmen. Kafasında böyle şeyler kuruyorsa gitsin terapiste. Başka bir kadınla evlenebilirse eğer ona acı çektirmesin bari.

Bi söz var eşşek bile aynı çukura bir kez düşer diye.. Yorumum bu kadar

Ailen cok haklı bu adama ancak bakıcılık yapılır sizi cinsel manada da tatmin etmiyormuş zTen neden döneceksiniz

Ben affedilmeye deger bir eş goremiyorum.17 yaş farki çok fazla erkekler yaş aldikca huysuzlaşiyor bu arada ve cinsel anlamdada eski perfermonslarini kayb ettikleri için sinirini karisindan çikiyor kendi sorunlarini oldugunu kabul etmiyorlar.Madem işinizde var aileniz arkanizda ne diye size ihanet eden aşagliyan adami aff etmek istiyorsunuz.Birdaha yapan birdaha yapicak elde etdikden sonra yine ayni şey olucak.Ve siz asla acaba şu an beni aldatiyormu onada öyle dokundumu fikirlerini asla kafazindan ata bileceginizi sanmiyorum bende dusunmeden duramazdim.Birdaha ayni şeyleri yaşatmayin kendize gençsiniz size deger veren insan illaki karşiniza çikar size uygun.

Ailen çok çok haklı. Neyine aşıksın adamın ya seni kolelestirmesine mi ?

Aldatan herkesin bir bahanesi vardır zaten bu bahaneler aldatılmayı hafifletmez.
Eşiniz sizi manipüle ediyor, affedip affetmemek size ait bi karar ama bi kere yapan hep yapabilir, hem aldatılmayı hazmetmeniz hem de ya bi daha aldatırsa şüpheleriyle boğuşmanız gerekecek, ben olsam hazır boşanmışken bi daha affetmezdim!

Sakın ama sakın..
seven insan aldatmazdı. Kabul etmesi zor biliyorum ama gerçek bu. Sonrasında yaptığı; işte kendimi ezik hissettim yok senden çok var tavrı da ilk kararınızın çok doğru bir karar olduğunu gösteriyor.
Seven insan aldatmaz. Nokta. Kabullen ve hayatına devam et.

Müslümansan ne dinen, ne ahlaken, ne zekaen, ne gururen... böyle bir soruyu nasıl sordun? Sizi kinamiyorum ama çok üzüldüm sizi bu kadar değersiz hissettiren bir dedeyle ne işiniz var? Genç, güçlü, sadık dolu bu dünyada...

Sizde de biraz mazoşistlik var sanirim.

Bende boşanali 4 ay oldu hazır boşanmisken yolunuza bakın bence ben öyle yapacagim yavaş yavaş pismanliklari hissediyorum ama olan oldu vaktinde olmayan hiçbir şeyin kiymeti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…