Boşanmak istiyorum? Süreç nasıl ilerler? Eşim tehdit ediyor

Kleopatra11

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
516
55
Merhaba 4 yıllık evliyim 3 temmuz da 4 yıl oldu 1 buçuk yaşına girmiş bir evladım var. Eşim ile anlaşamıyoruz fikirlerimi önemsemiyor bir eş gibi hissettirmiyor sürekli şikayetçi yaptığım yemeklere burun kıvırıyor evde benimle.oturuo sohbet etmez sürekli yatak odasında yatar. Yıllık izinde şuan 10 gündür yatıyor evde sadece afedersiniz yatakta ilgili Ben artık kendimi kullanılmış hissediyorum psikolojik şiddet şiddet. Boğazımı sıkma vurma da var dün karşıma aldım konuştum insan gibi dediki seni duymuyorum fikirlerini de önemsemiyorum sen S***** G** (Defol) evladım burda kalır yoksa seni öldürürüm dedi. Artık nefret ediyorum kendisinden dün inşallah ölürsün falan dedi bana ben 25 o 29 yaşında

ailenizle meseleyi paylaştınız mı? çalışmıyor olsanız bile avukat tutacak kadar bir birikiminiz var mı?

Bak aynısı benim kocam 6 yıldır birlikteyiz 2018 den bu yana geçen yıl temmuzda evlendik çocuk istememize rağmen yaklaşık 3 aylik hamileyim az önce işten geldim beyefendi evden çalışıyor 10 dk uzandım diye ben açım diye bağırmaya başladı ben cevap verince yuzumu sıktı kolumdan sürükledi hakaretleri saymıyorum bile hala ağlıyorum o sinirle bende kavanozu yere fırlattım elim kesildi çok üzgünüm anneme gidemiyorum kalp hastası ama çok yalnızım kac lütfen sen hemen

Evet az önce annem ile konuştum kızım senin arkandayiz dediler o yüzden için rahat

harika. o zaman bir avukat araştırmaya başlayın ama bu sırada eşinize hiçbir şey söylemeyin ya da sezdirmeyin güvenliğiniz için. avukat bu tehditleri nasıl belgeleyeceğinizi ya da evden ayrılmanız gereken zamanı size söyleyecektir.

Bak aynısı benim kocam 6 yıldır birlikteyiz 2018 den bu yana geçen yıl temmuzda evlendik çocuk istememize rağmen yaklaşık 3 aylik hamileyim az önce işten geldim beyefendi evden çalışıyor 10 dk uzandım diye ben açım diye bağırmaya başladı ben cevap verince yuzumu sıktı kolumdan sürükledi hakaretleri saymıyorum bile hala ağlıyorum o sinirle bende kavanozu yere fırlattım elim kesildi çok üzgünüm anneme gidemiyorum kalp hastası ama çok yalnızım kac lütfen sen hemen
Sana sarılmak istiyorum şuanda 🥹 benimkide yemin ederim aynisi 🥹 bezelyeye havuç koydum diye kavga çıkartıp bana vuran biri

Allah yardımcın olsun. Çocuk için katlanmayı düşünme. Bu kişi çocuğuna da babalık yapmaz. Bazı insanların yokluğu varlığından daha çok işe yarıyor. Aileniz destek olur mu?

harika. o zaman bir avukat araştırmaya başlayın ama bu sırada eşinize hiçbir şey söylemeyin ya da sezdirmeyin güvenliğiniz için. avukat bu tehditleri nasıl belgeleyeceğinizi ya da evden ayrılmanız gereken zamanı size söyleyecektir.
Ben ailemden biraz uzaktayım 500 km kadar acaba polise mı gitsem yada kadese mi bassam diye düşünüyorum

Bende sana narsist bunlar bence benimde işim var gücüm var ama hep yetersiz olduğumu söylüyor hiç mutlu olmuyor ağlamaktan bunaldım artık ne olur kac kurtul ben depresyon tedavisi görüyordum o da yarım kaldı hiç toplayamıyorum kafamı

X