Boşanmak istiyorum? Süreç nasıl ilerler? Eşim tehdit ediyor

Bende sana narsist bunlar bence benimde işim var gücüm var ama hep yetersiz olduğumu söylüyor hiç mutlu olmuyor ağlamaktan bunaldım artık ne olur kac kurtul ben depresyon tedavisi görüyordum o da yarım kaldı hiç toplayamıyorum kafamı
Sen neden kurtarmıyorsun kendini? Hamile hamile şiddet mi görüyorsun gerçekten

Ben ailemden biraz uzaktayım 500 km kadar acaba polise mı gitsem yada kadese mi bassam diye düşünüyorum

evde duramayacak gibi hissediyorsanız eşinize bi şey söylemeyin. aileniz sizi gelip alsın. anneniz ve babanız gelemeyecek gibilerse diğer aile bireylerinden yardım isteyin.
şu anda henüz oluşmamış bir şiddet olayı için güvenlik güçlerinden yardım alamazsınız.

Evet sinirlenince hemen iter yuzumu sıkar eliyle 2 gün sonra d.gunum 30 olacağım ama beynim durmuş gibi artık eskiden güçlü bir karakterim vardı şimdi bataklıkta gibiyim

Bilmiyorum belki düzelir diye konfor alanından çıkamıyorum galiba alışmışım artık sanırım çok utanıyorum bunları söylerken çok
Sen bu durumu o kadar içselleştirmişsin ki kullanıcı adını bile eşinin seni gördüğü gibi yazmışsın. Neden yahu? Neden konfor alanın olarak belirliyorsun bunu? Neden güçlenmiyorsun, kendine güvenmiyorsun?

Sen bu durumu o kadar içselleştirmişsin ki kullanıcı adını bile eşinin seni gördüğü gibi yazmışsın. Neden yahu? Neden konfor alanın olarak belirliyorsun bunu? Neden güçlenmiyorsun, kendine güvenmiyorsun?
Depresyonum buna izin vermiyormuş doktorum demişti narsist tarafından istismar edilmisim ve bunu asamiyormusum karar mekanizmam dengeli değilmiş

Bacım benim eski eşimde öyle tehdit vs ederdi.cocugumu da aldım bu arada Bunu ses kaydı al o yokken git polise şikayet et. Hemen ailenin yanına gönderilmek iste. Sağolsun emniyet bu konuda çok duyarlı. Boşanma davani aç. Şiddeti de darp raporu kesin al. Şikayetçi de ol. Böyleleri lafta hep. Bizim gibi kadınlara güçleri yeter anca erkek müsvetteleri

Tedavi olamıyorum hamileyim ayrılmak doğru olan biliyorum ama gücüm yok mental olarak
Ay lütfen ya illa ilaçla değil terapiyle de aşamalar kaydedilir. Emdr tedavisini araştırın. Bir şekilde çıkın bu döngüden kimse kimseye şiddet uygulayamaz bunu kabullendiğiniz bütün döngüleri kırmalısınız

Emdr terapisini biliyorum yapacagimda doğurunca yazlık bir ilçede yaşıyorum kısıtlı imkanlar var dr açısından iyice güçsüz oldum eski kendimi çok özledim çok ama yapacağım

X