Boşanma sonrası dönme isteği

Ben sexte ortak yolu bulmanın doğru olacağını düşünüyorum yüzde 70-80i sex değilmi evliliğin

Aslında ayağımı öp demedim direk sürekli direk sonuca ulaşmaya çalışan bir insan olduğu için neden böyle hep dedim istiyorum ki tutku ile tepeden tırnağa öpsün beni yapamam diyor

Aslında ayağımı öp demedim direk sürekli direk sonuca ulaşmaya çalışan bir insan olduğu için neden böyle hep dedim istiyorum ki tutku ile tepeden tırnağa öpsün beni yapamam diyor
O zaman erken boşalmaktan korkuyor olabilir mi

Ya bence seviyorsunuz, bu çözülmez bi sorun değil. Halledersiniz

Sorun sadece ayagini opmek degil ki, oraya takilmissiniz sadece. Ayagini opmese bile oral seks yapabilir. Kadin on sevisme olmamasindan yakiniyor. 7 yil boyunca sadece erkegin tatmin oldugu bir iliskiyi bende yasamak istemezdim. Zevk almayinca islanmayinca seks, azaba dönüşüyor

Öyle bir korkusu olduğunu hissetmedim
Direkt sonuca gitmesi ve istediğiniz şeyi doğru şekilde açıkladıysanız yanaşmaması bana bunu düşündürdü. Gerçi ön sevişmeyi iyice açıkladınız mı onu bilmiyorum tabii. Bazısını gütmek gerekebiliyor maalesef

Ben sexte ortak yolu bulmanın doğru olacağını düşünüyorum yüzde 70-80i sex değilmi evliliğin
zaten bahsettigim ortak yol o konuda. evet evliliginin en buyuk kismi sex. ancak onuda istemedigi birseyi zorlamayin diyorum yani sizinde istemedgnz seye zorlanmamaniz gerekir daha farkli sseyler bulabilirsiniz cozum icin ayagini opmek istemiyorsa opmesin sende farkli noktalara odaklan mesela

hayir ben ayagimi bacagimi opmeyen biri demesine takildim tek sorun oymus gibi davranmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…