Boşanma sonrası dönme isteği

ya billur kalkavanı çok severim kalsın diyordum da enerjisi kötü etkiler belki diye değiştirdim.

mustafa keseri aşırı severim kıymeti bilinmeyen bir star.
Babam yüzünden konserine gitmek zorunda kalmıştım. Sahnesi çok iyi.

tekrar barismakda istiyor ama napmaliyim diyor . bosandigiyla kalmiyor yani.
Tamam ama siz bunun için boşanılır mı falan dediniz ben buna cevap verdim. Çok net boşanılır. Evliliğin yarısından fazlasi sekstir çünkü.

Bacağımı öpmesini istememin tuhaf karşılanmasını anlamıyorum,hadi ayağı anladım. Fakat ayaklarım pedikürlü ve sex için genelde duş sonrası daha çok özgüvenli olurum tertemiz olma hissi ile.. Geçen seviştiğimizde dahi kısacık öptü afedersiniz gireyim mi diyor bu mudur yani

Gireyim mi mi ajajajjsjdjfjf

Ben sizi hakli buluyorum. Dalga gecmiyorum, gercekten haklisiniz. Azicik öpüşüp elleşse zaten gireyim mi demesine gerek kalmadan islanip hazir oldugunuzu gorecek.

Oyyyyyy yeni üye ve konu sex
Cocugu olan hiçbir kadın sex için koca boşamaz

Konu sahibi herkes ne yaşadığını kendisi bilir.
Aklı başında bir kadın çocuğunun babasından kolay kolay bosanmaz kendinizi açıklamaya çalışmayın.
Evet tatminsiz bı cinsel hayat boşanma sebebidir canınız yanarak sevişmek zorunda değilsiniz asla.
Bence eski eşiniz evinize gelmesin.
Kizinizla görüşmek isteidignde gelsin alsın gitsin kapıdan içeriye davet etmeyin.
Bence düzeleceği olsaydı bu adamın bosanma aşamasında çaba gösterirdi bı cacık olmaz bundan diyorum.

kafaniz biraz karisik sanirim, kendinizi tam olarak ifade edememissiniz, konunuz bayagi eksik geldi bana. aradaki mesajlarinizi okuyunca daha net anlasiliyorsunuz.

kocaniz sabah ciksin aksam eve gelsin, dizisini izlesin cayini icsin uyusun istiyor. etliye sutluye karismayayim keyfim kacmasin tarzinda bir adam. siz tutku, ask, sefkat, ilgi, sevgi bekliyorsunuz. evi hayati evliligi paylasmak istiyorsunuz. esiniz neden bunlari verememis o kisim muamma, bu saatten sonra cok onemi yok.

bundan sonra onunuze bakin. kiziniz icin iliskinizi iyi tutun ama sınırlarini hatirlatin. disarida bulusun, ille eve gelecekse mutlaka baska bir tanidiginiz daha olsun yaninizda. bir hata oldugunu, cocugunuz icin guzel iliski kurmaniz gerektigini uygun bir dille anlatin. kendiniz icin de psikolojik destek alin. duygu durumunuz karisik geldi bana, itin kopugun birisine gonlunuz kayar filan allah korusun. cocugunuz bu karmasada perisan olmasin.

senin çocuğunun sorunu üvey anne baba olmayacak iyi sevişemeyen koca bulamayıp sürekli koca değiştiren ana olacak

Ötmeyen kuşu ile kimi kandıracak ki şu saatten sonra, orda hazır var çocuklarının anası, beni başka yer paklamaz diye dönüp dönüp geldiği yer işte.

Eger cinsel terapi alip buna da istekli oldugunu gosterseydi bence donebilirdiniz ama sorun su ki eski esiniz cinsellik konusunda zaten istekli degil. Sizin isteklerinizi reddeden biri. Donseniz ne olacak ki? Supriz bir sekilde duzelecegini mi saniyorsunuz?

Düzeleceğine umudum yok ne yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…