Boşanıyoruz

Bizi yediğini biz biliyorduk ama.
Tabiki biliyorduk.
Öyle ikna olmuş ki bizi yediğine.
Ayna tutayım dedim.
Bir de ne zaman bosanacaksin diyenlere gevrek gevrek ah keşke boşanmak istese diyordu, aha adam geldi.
Bosan bakalım şimdi.

Biliyordun zaten. Hepsini biliyordun. Peşimi bırakmaz dediğin adam bırak işi bitinceyi, işi bitmese bile arkana düşmeye zahmet etmeyecekti biliyordun. Şimdi annen baban üzülmeyecek mi? Kendini en sonunda zorla kapının önüne attırdın buna daha çok üzülecekler. Zamanında gururunla burnunu dikip gitmek vardı.
Haklısın hatip gururumu hiçe saydım defalarca ben sırf böyle olsun o istesin diye.. ailem bu duruma süreç sancılı geçmezse bende daha çabuk toparlanacağım için üzülmezler çok

Ben hep o beni boşasın istedim bunun için dua ettim. Böyle olursa beni rahatsız etmez ve boşanma süreci kolay geçer diye düşündüm. Ama ciddi ciddi konuşunca tuhaf hissettim şimdi
Gerçekten saflıkta nirvana adam işi gorulurken niye boşasin??? Tek derdi bedava işçiydi ,dükkan gitti iş bitti....

Sürekli blöf yapıyordunuz, bir kıymetim olur sandınız ama adamın işi bitince sizi boşayacağını defalarca söyledik. Adam elektrik süpürgesi bile almıyordu ne de olsa boşanacağız diye. Peşimi bırakmaz boşanırsak dediğiniz adamın hali bu. Kendinizi kandırıp durdunuz. Ne sigorta ne üç kuruş paranız var. Adam sizi kullanıp bıraktı resmen. Ama siz verdiniz bu fırsatı.

Ben böyle olmasını istedim biliyorsunuz sizler şahitsinz.. ama amaaa böyle de kolay olmuyormuş :KK43:
O yüzden mi çocuk yapalım diye tutturdun bi ara, sanki çok harika evliliğiniz varmış gibi? Adam ayağını bağlatmadı çocukla, helal olsun nasıl tuttu tohumunu.

Sürekli blöf yapıyordunuz, bir kıymetim olur sandınız ama adamın işi bitince sizi boşayacağını defalarca söyledik. Adam elektrik süpürgesi bile almıyordu ne de olsa boşanacağız diye. Peşimi bırakmaz boşanırsak dediğiniz adamın hali bu. Kendinizi kandırıp durdunuz. Ne sigorta ne üç kuruş paranız var. Adam sizi kullanıp bıraktı resmen. Ama siz verdiniz bu fırsatı.
Ah ahhh kadın olmak çok zor çok. Keşke bu kadar ince düşünüyor olmasam

Ben eşinizin nasıl biri olduğunu bilmiyorum konularınızı da okumadım ancak sürekli boşanma konusunun açıldığından bahsetmişsiniz. Bu devamlı açılan bi konuysa çok rahatsız edici bir şey ve sevsen bile bi nokta da bıkarsın ve tamam boşanalım dersin. Sizin ilk boşanalım demeniz de boşanmamış sonuçta. Bunda şaşıracak bi durum yok bana göre.
Bu evliliği ikiniz de kafanızda bitirmişsiniz.

Peşimi bırakmaz boşanırsak dediğiniz adamın hali bu. Kendinizi kandırıp durdunuz.
Sunu bıde ablam anlasaydı.
Vurur beni
Öldürür beni
Peşimı bırakmaz

Adı gbı bılıyor halbukı bu adam kımseyı vurmaz yasamayı seksi kadınları Cok sevıyor, baglar mı kendını dort duvar arasına.

Kendıne yalan soyluyor herkes

İşte sadece böyle düşünüyor olmasını konduramadım hiç :KK43:
Neyi konduramadın yaaa???sende bir tuhaflık sezip buraya konu açtın seni öyle tanıdık sen yazdın biz anlattık aç gözünü dedik ,adam senin gözünün içine baka baka aldattı,hastalandin umursamadı,aileni dinliyorsun bırakır gidersin tüm iş başına kalır diye hemen iki yağladı hemen kandın . Senin kandirilmaya gönlün vardı,bilerek isteyerek kendini kullandirdin şimdi oturup ağlama

Ben hep o beni boşasın istedim bunun için dua ettim. Böyle olursa beni rahatsız etmez ve boşanma süreci kolay geçer diye düşündüm. Ama ciddi ciddi konuşunca tuhaf hissettim şimdi
Hala aynı terane.
Adamın peşine dusmeyecegini de biliyordun ay uzatma haha

Sunu bıde ablam anlasaydı.
Vurur beni
Öldürür beni
Peşimı bırakmaz

Adı gbı bılıyor halbukı bu adam kımseyı vurmaz yasamayı seksi kadınları Cok sevıyor, baglar mı kendını dort duvar arasına.

Kendıne yalan soyluyor herkes
Biz çok dedik adamin umrunda değilsin diye,illa kendini kandırmak adamı birakmsmak için bahane üretti.Sonucta biz haklı çıktık

X