Boşanıyoruz

Lütfen linçlemeden yorumlarınıza ihtiyacım var. Ağlayarak yazıyorum bu satırları.. Eşim olacak kişi iş değişikliği yapacak, yapmak istiyor. 1 aya kadar iş yerini devir edecek. Sonrasında 2 ay kadar falan calısmayacakmış, dinlenmeye ihtiyacım var senelerdir bu işi izinsiz yapıyorum dedi. Saygı duydum baştan tabi, sonrasında ona bu işsiz kaldığı süre içinde sıkıntıya düşeceğimizi falan anlatmaya çalıştım.

Bana hak verdi. Zaten en son tartıştığımızda da boşanmayı netleştirmiştik kafamızda. Medenice konuştuk bu durumu. O da istiyor boşanmak, bende.. yani şöyle ki iş yerini devir ettikten sonra boşanacağız.. bu kadar kolay kabul etmesine şaşırdım çünkü biz hep konuşurduk boşanma konusunu ama o sonra hemen kapatır örterdi üstünü. Şimdi nasıl bu kadar kolay kabullendi?

Çünkü iş yerini verince bana ihtiyacı kalmayacak :KK43: bedava eleman birine ihtiyacı olmayacak.. beni gerçekten sevmemiş demek ki bu adam.. az önce ise ailesinin yanından geldi, ne yaptınız diye sordum. Konuştuk her şeyi ailemle anlattım her şeyi dedi. Neyi anlattın dedim. Dükkanı verince boşanacağımızı anlattım dedi. Ben şok oldum dona kaldım. Artık hayatlarımıza yön vermemiz gerekiyor ikimizde böyle düşünüyoruz dimi? Dedi. Bende evet tabi ki bizim için böylesi en iyisi dedim. Ama şu an ağlıyorum konduramıyorum. Beni sevmemiş mi gerçekten hiç?

Bana diyor ki birlikte gideriz adliyeye gün alırız protokol falan neyse hallederiz sonra boşanınca ailelerimize net olarak söyleriz öyle ayrılırız bu evden diyor. Yani boşanana kadar birlikte yaşayalımmış. Ben dedim olmaz ki öyle aileme boşandıktan sonra söyleyemem giderim ben bu evden öncesinde dedim..Lütfen benim yerme koyarak cevaplayın.
Geçmiş konularınızı bilmiyorum ama büyük ihtimalle açık ve net söyleyeyim herhangi bir nafaka vs bağlanmaması için devir işleminden sonra boşanacak.
Çünkü mahkemede hiç bir geliri olmayacak. İnşallah 5 kuruşsuz boşanmayı kabul etmiyorsunuzdur.

Bi şey soracağım. Sence bu kadar anlaşmalı boşanmak mümkün mü ? Bu süreç gerçekten sancısız geçer mi bu durumda?
Sen sorun çıkarmazsan bişeycik olmaz. Bu adam gelip geçmez önüne, bela olmaz, hayatımda gördüğüm en planlı programlı, ne istediğini bilen adam olabilir. Ve senle işi bitti. Parazit yapmazsan mahkeme yoğunluğuna göre 1 günde bile işi bitirirsiniz.

Adam dişçiye de götürmedi ha.
Öyle güzel calistirdi ki.
Bedava seks de yaptı.
Üstelik boşanma aşamasında olduğu adamla sevişmesini de gayet normal karşılıyordu.

bu hesapta maalesef at dahi sahibi için daha kıymetli çünkü en azından at seçerken dişlerine bakılıyor.

adliyeye beraber gidip protokolü birlikte belirleyin elbette. dahha hiç avukat tutmayın ki sizi boşarken giydiğiniz dona kadar sizden çekip alsın
Alacağını aldı zaten, adam eve süpürge bile almadı ki Kiraz giderken pek dişe dokunur bişey götüremesin. Borcum var diye birikim de yapmıştır ruhu duymamıştır bu safın.

Ben sanki hatırladım konunuzu yaniliyormuyum sıkıntılı bir evlilikti başka bı kadın vs vardı dükkana gelen giden.Bosanirmisiniz bilemem belki gene Bosanmazsaniz 50 yaşına gelince falan kesin yinede Ben sizin birlikte yaslanacağızı düşünmüyorum.Konuyu doğrumu hatırlıyorum bilmiyorum doğru ise üyeler zaten size süper tavsiyeler vermişti dinlememişsiniz aynı yerdesiniz hala.

Eşin ekseninde dönen bir birliktelikti onunda işi bitti.Kendinize bı değer verip yola ciksaniz.Bakin ikinci kere evlensenizde siz bosanirsınız.Sevilmenin değer görmenin yuva kurmanın sırrı zaten herşeye eyvallah etmemek.Kendinize acimayin kadın olduğunuz için degilki bu.Bende erkek değilim.Beni sigortasız çalıştıran elin kadınlarına benden iyi davranan benden çocuk yapmayan adamla yıllarımi yersem bu sevgiden değil benim herşeye eyvallah dememden olur.İsi bittimide ilk yollayacağı kişinin siz olduğu kabak gibi meydandaydi.Afedersiniz.Bence Bosanin yoksa ilerde beş parasız daha yaşlı bir kadın olarak geleceğiniz son durakta bu

Eşin ekseninde dönen bir birliktelikti onunda işi bitti.Kendinize bı değer verip yola ciksaniz.Bakin ikinci kere evlensenizde siz bosanirsınız.Sevilmenin değer görmenin yuva kurmanın sırrı zaten herşeye eyvallah etmemek.Kendinize acimayin kadın olduğunuz için degilki bu.Bende erkek değilim.Beni sigortasız çalıştıran elin kadınlarına benden iyi davranan benden çocuk yapmayan adamla yıllarımi yersem bu sevgiden değil benim herşeye eyvallah dememden olur.İsi bittimide ilk yollayacağı kişinin siz olduğu kabak gibi meydandaydi.Afedersiniz.Bence Bosanin yoksa ilerde beş parasız daha yaşlı bir kadın olarak geleceğiniz son durakta bu
Evet haklısınız

Neyi konduramadın yaaa???sende bir tuhaflık sezip buraya konu açtın seni öyle tanıdık sen yazdın biz anlattık aç gözünü dedik ,adam senin gözünün içine baka baka aldattı,hastalandin umursamadı,aileni dinliyorsun bırakır gidersin tüm iş başına kalır diye hemen iki yağladı hemen kandın . Senin kandirilmaya gönlün vardı,bilerek isteyerek kendini kullandirdin şimdi oturup ağlama
evet vardı cesaret edemiyordum boşanmaya çünkü

X